Logo
Logo Logo

Imprezy w Sarandzie

Mango Club

Jeden z największych w Albanii klubów na otwartym powietrzu. Imprezy tutaj zaczynają się już maju i kończą we wrześniu. Pomieścić się tutaj może na 2.500 osób! W sezonie pojawiają się co weekend gwiazdy sceny muzycznej z całej Europy! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zarówno fani techno, house czy też utworów komercyjnych! Poza samą zabawą i muzyką z najwyższego poziomu możecie się tutaj spodziewać rewelacyjnych drinków oraz cocktaili! Zabawa tutaj gwarantuje najlepsze wspomnienia! Oddalony od centrum, około 40 min na nogach.

Orange Club

Miejsce które w ciągu dnia staje się przytulnym cocktail barem, z kolei w nocy przeistacza się w miejsce ze świetną muzyką. Klub szyty na miarę! Świetna lokalizacja oraz aranżacja lokalu sprawiają niezwykłe wrażenie i z przyjemnością będziemy do niego wracać!  

 

 

 

Opal Club

Klub położony w centrum Sarandy z widokiem na panoramę miasta. Najczęściej z muzyka latino. Podczas dnia przyjemne miejsce by wypić drinka, z widokiem na morze. Wieczorem natomiast rewelacyjne miejsce na świetną zabawę!

Widok listy:
   Pokaż filtry
Zwiń