Logo
Logo Logo

Rejs luksusowym jachtem

Rejs

Rejs rozpoczyna się na samym początku Dubai Marina – najbardziej luksusowej dzielnicy Dubaju, podczas tej wycieczki zobaczysz kultowe miejsca takie jak Atlantis Hotel – najdroższy hotel świata, Bluewaters Island gdzie mieści się największy diabelski młyn świata, Palm Jumeirah, czyli wyspa w kształcie palmy, która jest jednocześnie największą sztuczną wyspą w na świecie.

Na samym końcu zobaczysz główny punkt wieczoru – Burj Al Arab (Burdż Al Arab), zdecydowanie najbardziej ekskluzywny hotel w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Posiada on prywatne lądowisko dla helikopterów na dachu, a jego klienci są wożeni prywatnymi Rolls Royce’ami. W cenę rejsu wliczone są: woda limitowane soft drinki kostki lodu.

Na jachcie znajdują się łazienki oraz kuchnia. Dodatkowo na pokład można wnieść bez limitu swoje napoje i jedzenie. O bezpieczeństwo na pokładzie dba kilkuosobowa obsługa jachtu. Trasa jest uzależniona od warunków pogodowych, kapitan jachtu jest osobą decyzyjną i ze względu na bezpieczeństwo zastrzega sobie prawo do niewykonania pełnej trasy. Jeśli warunki atmosferyczne będą dobre, trasa wykonanie zostanie wykonana w 100%.

Długość rejsu jest zawsze taka sama z marginesem +/- 15 minut. Miejsce startu rejsu jachtu może zostać zmienione, ale będzie ono na pewno w obrębie Dubai Marina.

Transport na miejsce atrakcji nie jest wliczony w cenę.

Widok listy:
   Pokaż filtry
Zwiń