Logo
Logo Logo

Wyjazdy 4Friends

Dlaczego dla Singli?

Doświadczenie w organizowaniu wyjazdów mówi nam, że 1 na 10 klientów to osoby podróżujące w pojedynkę. Co więcej - z roku na rok ta liczba rośnie. Czy to dobrze? Jeszcze jak! Dlaczego świetna, wakacyjna rozrywka miałaby być przeznaczona tylko dla studentów i rodzin z dziećmi? Dlaczego plany o zdobywaniu świata miałyby przybrać formę nierealnych marzeń? Make your dreams come true!

Poznajmy się na wyjeździe

...to nie tylko hasło reklamowe, ale przede wszystkim nasze motto! Gdybyśmy mieli w dwóch słowach opisać, jaka idea stoi za naszymi wyjazdami, odpowiedź brzmiałaby: łączymy ludzi! Udanych wakacji nie zagwarantuje najniższa cena, ani najlepsza oferta. Głównym czynnikiem decydującym o tym, czy urlop będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy, są ludzie z którymi go spędzimy.

Rozumiemy to i wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. W tym celu na nowo zdefiniowaliśmy wyrażenie "pilot wycieczki". Zapewniamy bogaty program animacyjny, szeroki wachlarz lokalnych atrakcji i jeszcze więcej ciekawych aktywności! Stawiamy na integrację. Nawiązujemy kontakty. Zawieramy przyjaźnie. Umawiamy się na kolejne wspólne wyjazdy!

Widok listy:
Liczba ofert spełniających kryteria: