Logo
Logo Logo

Tatralandia - Narty & Baseny na Słowacji!

Tatry słowackie, Słowacja

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
WSTĘP DO TATRALANDII & SKIPASS w cenie!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zapewniamy w cenie oferty skipass na okoliczne stoki, wstęp do Tatralandii codziennie podczas pobytu oraz zakwaterowanie w klimatycznych domkach na Słowacji! Wszystko w malowniczych krajobrazach z najlepszą ekipą ST!

Ekipa ST

Brak turnusów

Skipass Tatralandia

Nasz SKIPASS będący w cenie wyjazdu obejmuje poniższe stoki oraz atrakcje.

Ośrodek Jasna Chopok oddalony jest od Tatralandii około 15 km. Dojazd trwa około 20-30 minut.

Największą tegoroczną nowością w ośrodku Jasna Chopok będzie nowa 15-osobowa kolej gondolowa, która będzie kursować na trasie Biela Put – Priehyba. 

W ośrodku narciarskim Jasna na stokach Chopoka będziesz mógł w sezonie zimowym 2022/2023 rozkoszować się narciarstwem na światowym poziomie i przeżyć wiele niepowtarzalnych chwil. Największy ośrodek narciarski posiadający doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych na Słowacji oferuje nieskończenie wiele atrakcji zimowych, możliwości zabawy, nowoczesne kolejki linowe oraz mnóstwo eventów.

Bezkresnymi widokami na drugim najwyższym szczycie Tatr Niskich przywita narciarzy królowa restauracji górskich – panoramiczna Rotunda z tarasem słonecznym i możliwością zakwaterowania się na Chopoku na wysokości 2 004 m n.p.m.

 

W ośrodku będącym przystankiem na trasie Freeride World Tour wszyscy amatorzy szalonej jazdy znajdą coś dla siebie dzięki 12 dużym strefom freeride‘owym.

Brak turnusów

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy!

Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup, beer pong i flanki.

Nie zabraknie też leja! A później impreza przenosi się na basen i nie zwalniamy tempa!

Barman, lej to piwo!

Tatralandia

Korzystanie z atrakcji Tatralandi w ramach pakietu AQUA TICKET (6 rur i zjeżdżalni, 10 basenów z wodą termalną, czystą i słoną. Po zakupie Aqua ticketu również możliwe jest wejście do Saunowego Świata Celtów, przy czym system automatycznie naliczy na chip różnicę między biletem Aqua ticket a Sauna ticket zgodnie z obowiązującym cennikiem.)

Dzień 1
 • 🚍Wyjazd z Polski w kierunku Słowacji

 • Zakwaterowanie i integracja

Dzień 2-6
 • 🛵Korzystanie z basenów, term, saun oraz infrastruktury ośrodka Tatralandia

 • Jazda po okolicznych stokach (transfer autokarem, lub skibussem) w ramach ski passu

 • Animacje i Integracje

Dzień 7
 • Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Danii, Szwajcarii i na Islandii.

Korzystając z EKUZ za granicą pamiętaj, że podlegasz obowiązkom i korzystasz z praw wynikających z przepisów państwa pobytu na tych samych warunkach, co ubezpieczeni w tym państwie. Jeżeli w danym kraju istnieje obowiązek współpłacenia, również poniesiesz takie koszty.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Możesz to zrobić również poprzez IKP. Wniosek o EKUZ rozpatrzony zostanie w ciągu 10 dni roboczych + czas na dostarczenie karty pod wskazany adres- proszę wziąć to pod uwagę podczas planowania wyjazdu

Więcej info na: https://pacjent.gov.pl/ekuz

SZYMON RYCZKO

Koordynatorem tego wyjazdu jest Szymon Ryczko.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Słowacja COVID-19

Z dniem 6 kwietnia 2022 roku zniesiono wszelkie dotychczas obowiązujące ograniczenia związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19 przy wjeździe do Republiki Słowackiej i trakcie tranzytu przez jej terytorium.

Osoby wjeżdżające do Słowacji z zagranicy, w tym również osoby nie zaszczepione przeciw COVID-19, nie są obowiązane do dokonywania rejestracji formularza e-hranica ani do odbywania kwarantanny. 

 
Aktualne zasady wobec osób zaszczepionych i niezaszczepionych.

Testy przed przyjazdem

Brak obowiązku

Testy po przyjeździe

Brak obowiązku wykonywania testu na obecność COVID 19.

Kwarantanna

Brak wymogu odbywania kwarantanny.

Formularz lokalizacyjny

Nie jest wymagany.
 
 
Wszelkie dodatkowe informacje: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/slowacja
 
 
Aktualizacja na dzień 08.04.2022 r.

Cena zawiera
 • Zakwaterowanie

 • 🍴Śniadanie w formie bufetu

 • 🛵Wstęp do Parku Wodnego Tatralandia podczas pobytu

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem w obie strony

 • Opieka kadry ST

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 • Skipass

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (2 PLN doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (2 PLN doliczane do umowy)

 • 📛 Ubezpieczenie na czas wyjazdu (60 zł doliczane do umowy)

 • Kaucja za pokój- 30 euro/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 70 zł

Podziel się i zbierz ekipę