Logo
Logo Logo

Student Winter Fest! | Val Di Sole | Narty | Włochy

Val di Sole, Alpy włoskie

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Student Winter Fest - tydzień imprez, Apres Ski, zawodów, konkursów, gier i dobrej zabawy!

Mamy dla Was propozycję najlepszego zimowego tygodnia EVER - mieszkamy bezpośrednio przy stoku, a rozszerzenie skipassu daje opcję jazdy po 150 km świetnie przygotowanych trasach. Do tego wszystkiego zarówno świetne ceny na miejscu, jak i cena tygodniowego szaleństwa z nami! No i ta pyszna pizza w Dai Angioi... <3

Ekipa ST

Skipass Safari II

Skipass - mamy przygotowane dla Was 2 opcje skipassów:
 • Skisafari: 3+3 (3 dni Superskirama** + 3 dni Pejo) - w cenie wyjazdu
 • Skisafari PLUS: 4+2 (4 dni Superskirama* + 2 dni Pejo) - dopłata 129zł*

**Superskirama obejmuje całą dolinę: Folgarida - Marilleva - Madonna di Campiglio - Pinzolo, Tonale - Ponte di Legno - Temu, Pejo

 
Możliwość korzystania ze stoku w ramach ski-passa (skipass SkiSafari PLUS 6 dniowy (320km tras) !!!
 
W trakcie pobytu jeździmy w ośrodkach:
- Ski Area: Folgarida - Marilleva - Madonna di Campiglio - Pinzolo (200km tras, 4 snowparki)*
- Adamello Ski: Tonale - Ponte di Legno - Temu (100km tras, 2 snowparki)
- Val di Pejo: Cogolo - Pejo 3000 (20km tras, 2 snowparki)
 
Do ośrodków można dotrzeć bezpłatnym skibusem. Ponadto robimy transfery naszym autokarem: 3 x Marilleva 900 (Ski Area: Folagarida - Marilleva, Madonna di Campiglio - Pinzolo), 15 minut jazdy 2 x Pejo (Val di Pejo), 10 minut jazdy 1 x Tonale (Adamello Ski: Tonale - Ponte di Legno - Temu), 30 minut jazdy

Folgarida - Marilleva - Madonna di Campiglio - Pinzolo

Marilleva i Folgarida to potężne centra narciarskie, połączone trasami narciarskimi z prestiżową Madonna di Campiglio. Marilleva i Folgarida to 32 wyciągi, kolejki i gondolki dające możliwość szusowania na 70km tras narciarskich. Przewyższenia dochodzące nawet do tysiąca metrów wpływają na duże zróżnicowane tras wśród, których dominują trasy czerwone, a nawet jest parę interesujących tras czarnych. Kompleks ten w połączeniu z Madonną di Campiglio - Pinzolo (kolejne 130km tras) należy do najciekawszych „zagłębi" narciarskich z łączną długością tras dochodzącą do 200km.

Tonale - Ponte di Legno - Temu

Do Passo Tonale przyciąga narciarzy i snowboardzistów głównie możliwość zjechania po stokach lodowca Presena z wysokości dochodzącej do 3000 metrów oraz jedna z najładniejszych czarnych tras Dolomitów o nazwie Paradiso. Położone obok Temu i Ponte di Legno spodobają się przede wszystkim tym, którzy cenią jazdę po urozmaiconych trasach w "zalesionym" terenie, a dobrym miejscem na relaks są bary usytuowane pośród tras nad lokalnym jeziorem polodowcowym.

Val di Pejo: Cogolo - Pejo 3000

Pejo jest najwyżej położonym miastem w rejonie Trentino. Jednocześnie jest najstarszym ośrodkiem turystycznym w Val di Sole. Stoki w Pejo ze swoim malowniczym położeniem i chillout'ową atmosferą stanowią ciekawą alternatywę dla wielkich centrów narciarskich. Dodatkową atrakcją jest wjazd na 3000 metrów szklaną gondolą, w której zmieści się aż 100 osób. Niesamowite wrażenia gwarantowane! Ponadto z tej wysokości możesz zjechać jedną z ciekawszych tras w całych Dolomitach o długości 8 km i przewyższeniu 1600 m.

 

Clubbing

Wieczorami wskakujemy w najlepsze ciuchy i wszyscy razem uderzamy do klubu!

Apres-ski

Leżaki, słońce.. i bombardino! Apres-ski to czas na relaks w gronie najlepszych ludzi z białym puchem w tle! Do tego śnieżna siatkówka, twister, przeciąganie liny, zjazd na byle czym, pijana kręcioła... Co jeszcze? Sprawdź na wyjeździe! Dodamy tylko, że to wszystko w Pejo na wysokości blisko 3.000 m w otoczeniu Alp, na słonecznym stoku. Już się pakujesz?

Ice party

Nasza oferta to nie tylko narty! Zapewniamy też okazję do pośmigania na lodzie. Spotykamy się wieczorem, wypożyczamy łyżwy i rozpoczynamy zabawę! Oczywiście grzane wino zapewnione!
(wstęp ok. 5 EUR)
 

Snow party

Witamy śnieg! Pierwsza impreza, na której rozpoczynamy wyjazd w górskim klimacie! Dress code: gogle, czapki, swetry w reniferki.. Spakowany? To widzimy się na miejscu!
 

Festa della pizza

Na cienkim cieście i bez ananasa! Najlepsza pizza jest oczywiście we Włoszech, a na festiwalu, organizowanym co tydzień przez najlepszą pizzerię w Val di Pejo, możecie spróbować różnych jej odmian! (koszt ok. 10 EUR)

Dzień 1
 • Ok. 19.00 wyjazd z Warszawy. Przejazd powinien zająć ok. 21h.

Dzień 2
 • Popołudniowy przyjazd do Val di Sole, zakwaterowanie.

Dzień 3-8
 • Ranki spędzamy przy włoskim Espresso, w ciągu dnia szalejemy na stokach, a wieczorem imprezujemy w Virgin Club. Do tego wpólne zabawy na stokach, apress ski, gry i animacje. Mało - zapraszamy na nocną imprezę na lodowisku (wstęp ok.5 eur)!.

Dzień 9
 • Do godziny 10.00 wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 10
 • Powrót do Warszawy w godzinach porannych.

Brak turnusów

Brak turnusów

SZYMON RYCZKO

Koordynatorem tego wyjazdu jest Szymon Ryczko.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

FAQ | Val di Sole

Ilu dniowy jest skipass?

Skipass jest 6-dniowy na region Folgarida - Marilleva obejmujący 68 km tras. Możliwość poszerzenia skipassa do opcji Madonna di Campiglio-Pinzolo-Pejo w promocyjnej cenie.


Czy jest możliwość zapisu na szkolenia na miejscu?

Oczywiście jest możliwość zapisania się na szkolenie na miejscu, ale często brak jest wolnych miejsc w danych grupach. Dlatego, też najlepiej jest zapisać się na szkolenie jeszcze przed wyjazdem.

Nie mam Swojego sprzętu. Czy mogę na miejscu wypożyczyć i za ile?

Wypożyczalnie sprzętu zimowego zawsze znajdują się w okolicach stoków jak i na nich samych. W Alpach komplet sprzętu może kosztować w granicach 20-30 euro za dobę. Znacznie bardziej opłaca się wypożyczyć cały zestaw w Polsce na cały tydzień.

Czy oferta obejmuje wyżywienie?

Wyżywienie we własnym zakresie. W apartamentach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie (lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa lub elektryczna,talerze, garnki, sztućce). W pobliżu znajduje się sklep spożywczy. Można się ew. stołować w barach i restauracjach, które znajdują się niedaleko od naszych apartamentów

Jakie ceny obowiązują w lokalnych sklepach i barach ?

Przykładowe ceny:

Restauracje:
Spaghetti - 8 EUR
Pizza Margaritta - 5 EUR
Pizza z dodatkami - 8 EUR
2 kiełbaski + opiekane ziemniaki - 10 EUR
Kotlet schabowy + frytki lub ziemniaki - 12 EUR
Stek + ziemniaki + sałatka - 16 EUR
Zupa - 5 EUR
Lampka wina - 2.5 EUR
Duże piwo lokalne (0,4l) - 3.5 EUR
Duże piwo pszenne (0,5l) - 5 EUR
Kieliszek "schnaps" - 3 EUR

MARKETY:
Pomidory - od 1 - 3 EUR/kg
Chleby - 2 EUR
Bułka - 0,25 EUR
Jogurt - 0,5 EUR
Serek do smarowania ala fromage - 1 EUR
Czekolada Milka - 0.85 EUR
Czekolada Ritter Sport - 1.25 EUR
Woda mineralna 1,5l w szklanej butelce - 0,45 EUR
Cola 1,5l w szklanej butelce - 1.00 EUR
Piwo 0.5l - 1.00 EUR
Wino 0,7l - 2 EUR

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Włochy COVID-19

Aktualna sytuacja:  Restauracje i ogródki restauracyjne są otwarte i serwują posiłki na miejscu. Maseczek nie trzeba nosić na otwartej przestrzeni publicznej, na plażach i w lasach, należy je nosić w zamkniętych pomieszczeniach oraz miejscach, gdzie nie jest możliwe zachowanie dystansu społecznego

OSOBY ZASZCZEPIONE

Kto jest uważany za osobę zaszczepioną?

 • We Włoszech uznawane są wszystkie szczepionki certyfikowane w Unii Europejskiej (Pfizer, Moderna, AstroZeneca, Johnson&Johnson, Novavax).

 • Dokumentem potwierdzającym zaszczepienie jest Unijny Certyfikat Covid (nazywany we Włoszech powszechnie green pass) – w formie elektronicznej lub papierowej.

 • Ważność certyfikatów unijnych we Włoszech (tzw. green pass) potwierdzających zaszczepienie wynosi: 9 miesięcy od szczepienia -  na potrzeby wjazdu do Włoch, 6 miesięcy - na potrzeby obostrzeń wewnętrznych (dostępu do miejsc i usług a także lotniska w celu wylotu z Włoch). Dotyczy to wszystkich certyfikatów, również tych wydanych poza Włochami. 

 • Przyjęcie dawki przypominającej automatycznie, już od kolejnego dnia, wydłuża ważność certyfikatu - na czas nieokreślony.Bezterminową ważność ma również certyfikat wystawiany po wyzdrowieniu z COVID-19 dla osoby, która przed zachorowaniem ukończyła podstawowy cykl szczepienny lub przyjęła dawkę przypominającą.

Testy przed przyjazdem

Od osób zaszczepionych nie jest wymagany test.

Testy po przyjeździe

Od osób zaszczepionych nie jest wymagany test.

Kwarantanna

Od osób zaszczepionych nie jest wymagana kwarantanna.

OSOBY NIEZASZCZEPIONE

Osoba niezaszczepiona przed przekroczeniem granicy włoskiej musi wykonać test antygenowy (ważny 48 godziny) albo molekularny PCR (ważny 72 godziny). Wynik testu powinien być w języku włoskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim. Osoby, które nie przedstawią negatywnego wyniku testu nie mogą przekroczyć włoskiej granicy

Testy po przyjeździe

Brak obowiązku wykonania testu po przyjeździe

Kwarantanna

Okazanie negatywnego wyniku testu oraz wypełnienie formularza lokalizacyjnego zwalnia z kwarantanny. ​​​​​​

OZDROWIEŃCY 

Testy przed przyjazdem

 • Za ozdrowieńca uważana jest osoba, która maksymalnie 6 miesięcy wcześniej przebyła chorobę COVID-19. Status ten można potwierdzić Unijnym Certyfikatem Covid (nazywanym we Włoszech powszechnie green pass).

 • Nie musisz wykonywać testu przed przyjazdem - wystarczy, że okażesz unijny certyfikat ozdrowienia. 

 • Jeżeli przeszedłeś Covid po przyjęciu dwóch dawek szczepionki, Twój certyfikat ozdrowieńca ważny jest bezterminowo.

 

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wlochy

 

Aktualizacja na dzień: 13.05.2022 r.

 

Cena zawiera
 • 7 noclegów w apartamentach z łazienką i aneksem kuchennym

 • Przejazd komfortowym autokarem

 • 6 dniowy Skipass Skisafari (320km tras)

 • Transfery na stoki (nie dotyczy os. z dojazdem własnym)

 • Możliwość korzystania z bezpłatnych skibusów

 • Animacje / apressy / imprezy w Virgin i wspólna integracja

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Obligatoryjna opłata kwaterunkowa pobierana przez lokalną agencję (media, śmieci, przygotowanie apartamentów, agency fee, sprzątanie końcowe za wyjątkiem aneksu kuchennego) płatna na miejscu: 45 €/os.

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD - 89 zł/os (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego - 10 PLN (doliczane do umowy)

 • 20 €/os kaucja zwrotna za apartament (w przypadku braku zniszczeń będzie zwrócona)

 • 5 € kaucja zwrotna za skipass

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Rozszerzenie skipassu do Skisafari PLUS* -140 zł (sprzedaż zablokowana dla turnusów 11.02 i 18.02)

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 50 zł/os (doliczane do umowy)

Podziel się i zbierz ekipę