Logo
Logo Logo

Grecja | Korfu | #samolot

Kavos, Wyspa Korfu

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Grek zorba!

Wakacje w greckim stylu? Mówimy TAK! Na Korfu spróbujesz greckiej fety skropionej oliwą, zatańczysz zorbę i napijesz się wina z najlepszą ekipą! Prawdziwe greckie wesele to sztos impreza, która nie bierze jeńców! Leć z nami samolotem i jeszcze tego samego dnia stań na greckiej plaży! Odpalamy wakacje!

Ekipa ST

Greckie wesele

O Greckich weselach krążą legendy. Mieszkańcy tego państwa (szczególnie na wyspach) lubią imprezy z rozmachem - zupełnie tak jak my! W związku z tym w naszych głowach powstał szalony pomysł.....impreza w stylu greckiego wesela na wyjeździe ST!

Stoły zastawione lokalnymi przysmakami, wino, muzyka, szum fal - to wszystko czeka na wyspie Korfu! Aaa i zapomnieliśmy o najważniejszym - tę imprezę macie w cenie wyjazdu! Szykujcie więc białe prześcieradła i (cytując jednego z naszych uczestników): BAWMY SIĘ!!!

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Paxos i Antipaxos

Paxos i Antipaxos

Paxos i Antipaxos, dwie urokliwe wyspy położone kilkanaście kilometrów od południowo-wschodniego wybrzeża Korfu, zapewniają niezapomniane wrażenia podczas wyprawy.

Program obejmuje:

- Podziwianie malowniczej panoramy Wyspy Korfu podczas wypływania z portu.

- Możliwość relaksu i kąpieli w krystalicznie czystej wodzie między obiema wyspami.

- Odkrywanie urokliwej zatoczki, które swoim wyglądem przypomina rajskie plażeKaraibów.

- Zwiedzanie słynnych Błękitnych Grot na Paxos.

- Spacery wąskimi uliczkami centrum Gaios oraz swobodny czas na korzystanie z licznych tawern i stoisk z pamiątkami na wyspie Paxos.

- Uczestnictwo w imprezie przy muzyce na statku, tworzącej niesamowitą atmosferę.

- Atrakcją może być również możliwość obserwacji delfinów, co stanowi dodatkowy, niezwykły element wyprawy.

 

Podczas tej wyjątkowej podróży odkryjesz magiczną atmosferę tych wysp, ich niezwykłą przyrodę i cieszyć się relaksem w otoczeniu bajecznych pejzaży. Paxos i Antipaxos stanowią oazę spokoju i niepowtarzalnego piękna, które z pewnością pozostaną w pamięci jako wyjątkowe chwile podczas podróży.


Cena: 40€

Dookoła Korfu

Dookoła Korfu

Świetna okazja, żeby poznać każdy zakątek wyspy! Prywatny, klimatyzowany bus i cztery godziny w czterech najważniejszych miejscówkach wyspy!

- Pałac Achilleion, położony na wzgórzu uroczej, pięknie zachowanej wioski Gastouri otoczony jest posągami Zeusa, Achillesa i drzewami cyprysowami, co wprowadza tam absolutnie idylliczny klimat

- Monastyr Vlacherna położony na wzgórzu Perama zachwyca widokiem na zabytkowy most łączący dwie części Korfu. To właśnie tam można zrobić najpiękniejsze zdjęcia tzw. "Mysiej Wyspy"

- Pałac Mon Repos to piękny park leśny położony w dawnej letniej rezydencji królowej Grecji, Konstancji. Villa obecnie pełni rolę otwartego muzeum, a przechadzając się ścieżkami tych pięknych ogrodów można dotrzeć do świątyni Posejdona sprzed 2500 lat i odnaleźć słynne, magiczne źródła Kardaki - podobno kto się z nich napije, będzie wracał na Korfu co roku!

- Stare Miasto Korfu to ostatni przystanek wycieczki. Centralnym punktem miasta jest legendarna forteca miejska, wokół której rozchodzą się uliczki zachwycające klimatem. Małe sklepiki w weneckim stylu, niezliczone kawiarnie i górujące nad okolicą świątynie to idealne zwieńczenie tego pełnego atrakcji dnia

 

Cena: 55 euro

Brak turnusów

Brak turnusów

Dzień 1
 • Wylot z Polski

 • Przylot na Korfu i transfer do hotelu

Dzień 2-7
 • 📍Pobyt w Kavos/czas wolny/plażowanie/animacje

 • Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • Wyjścia do klubów, imprezy tematyczne

Dzień 8
 • Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko

 • Wylot do Polski

SZYMON RYCZKO

Koordynatorem tego wyjazdu jest Szymon Ryczko.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Dowód

Do kraju wjeżdżasz na dowód. Upewnij się, że Twój dowód osobisty jest ważny i nie posiada żadnych uszkodzeń. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów.

Paszport NIE jest wymagany. 

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

 

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Danii, Szwajcarii i na Islandii.

Korzystając z EKUZ za granicą pamiętaj, że podlegasz obowiązkom i korzystasz z praw wynikających z przepisów państwa pobytu na tych samych warunkach, co ubezpieczeni w tym państwie. Jeżeli w danym kraju istnieje obowiązek współpłacenia, również poniesiesz takie koszty.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Możesz to zrobić również poprzez IKP. Wniosek o EKUZ rozpatrzony zostanie w ciągu 10 dni roboczych + czas na dostarczenie karty pod wskazany adres- proszę wziąć to pod uwagę podczas planowania wyjazdu

Więcej info na: https://pacjent.gov.pl/ekuz

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Cena zawiera
 • 8 dni w Grecji (7 noclegów w hotelu)

 • Wyżywienie BB (7 śniadań w hotelu)

 • Przelot na trasie Katowice - Korfu - Katowice

 • Transfer lotnisko - hotel - lotnisko na wyspie Korfu

 • Greckie Wesele (w tym lokalne przysmaki oraz wino)

 • Opieka kadry ST

 • Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu (60 PLN doliczane do umowy)

 • Opłaty dewizowej - 30 € (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (15 PLN doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (15 PLN doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za pokój - 20 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczka fakultatywna Paxos - Antipaxos

 • 🚍 Wycieczka fakultatywna Dookoła Korfu

 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 40 zł (doliczane do umowy)

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę