Logo
Logo Logo

City Break w Amsterdamie

Amsterdam, Holandia

📅 16.02.2024 - 18.02.2024

City Break w Amsterdamie

 • 👥 50 uczestników
 • 3 dni
 • 🚍 Autokar
 • 🏢 Hostel
Ceny od 999 zł | Zaliczka tylko 199 zł
Co wydarzyło się w Amsterdamie...

W Amsterdamie z nami, rowery są bardziej popularne niż selfie w środku lata, a kanały... no, kto by pomyślał, że woda może być tak fascynująca? Jak zapadnie zmrok, nasz pub crawl to lekcja geografii, tyle że z piwem w ręku. Od uliczki do uliczki, od baru do baru, wkrótce stwierdzicie, że każdy kanał w Amsterdamie to Wasz ulubiony drink. Po kilku miejscówkach Van Gogh zaczyna wyglądać jak kuzyn Waszego sąsiada, a Rijksmuseum? Pewnie jakaś nowa marka piwa. No dobrze, jeden przystanek w coffee shopie, bo przecież jesteśmy w Amsterdamie! Ale spokojnie, zawsze znajdzie się czas na tulipany i prawdziwe holenderskie sery. Dołączcie do nas w tym zwariowanym amsterdamskim rodeo! Gwarantujemy, że jeszcze długo będziecie opowiadać znajomym o tej przygodzie... chociaż pewnie nie wszystko zapamiętacie!

Ekipa ST

Amsterdam City Break

Co robić w Amsterdamie w 3 dni?

Amsterdam - to miasto gdzie rowery mają więcej praw niż piesi, a tulipany są bardziej pożądane niż najnowsza moda z wybiegów. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest stać w korku z... rowerami, to właśnie tutaj znajdziesz odpowiedź!

Odwiedź Muzea w Amsterdamie

Muzea w Amsterdamie to coś więcej niż obrazy na ścianach. W Rijksmuseum czujesz się jak na spotkaniu ze starymi kumplami z epoki renesansu, a w Van Gogh Museum zdajesz sobie sprawę, że ten jegomość naprawdę miał coś z uszami... i talentem! Stedelijk Museum pokaże ci nowoczesną stronę sztuki – od abstrakcji po pop-art. W Amsterdamie każde muzeum to nie tylko budynek, ale przede wszystkim niesamowita opowieść, która czeka, byś ją odkrył!

Kanały w Amsterdamie za dnia i w nocy

Kanały Amsterdamskie - idealne miejsce na... imprezę? Oczywiście! Wsiądź na statek, chwyć za drinka i przepłyń przez miasto tanecznym krokiem. Jeśli myślałeś, że Weneckie gondole to szczyt romantyzmu, Amsterdam pokazuje, jak połączyć kanały z dobrą zabawą.

Życie nocne Amsterdamuuuu

Noc w Amsterdamie to nie sen, to maraton! Pub crawl to jak olimpiada barów - przeskakujesz z jednego do drugiego, próbując zdobyć złoty medal w kategorii "Najlepsza zabawa w mieście". I tak, Amsterdam ma tę kompetencję!

Coffee Shops

A na zakończenie... coffee shop. Nie, to nie miejsce na kawę z babcią. Chociaż po tej "kawie" twoja babcia mógłby się okazać bardziej interesująca niż myślałeś. To specyficzny aromat Amsterdamu...

Dzień 1 - Pierwszy dzień i noc w Amsterdamie
 • 🚍Wyjazd autokarem z Polski

 • 🏢Zakwaterowanie w hostelu w centrum miasta

 • Wieczorny Pub Crawl

Dzień 2 - Zwiedzanie i imprezowy rejs po kanałach
 • 🏢Śniadanie w hostelu

 • 📍Zwiedzanie miasta z pilotem

 • 📍Czas wolny

 • Imprezowy rejs po kanałach

 • 📍Drugi nocleg w Amsterdamie

Dzień 3 - We Love Amsterdam - See you soon
 • 🏢Śniadanie w hostelu i wykwaterowanie

 • Czas wolny na ostatnie zakupy

 • 🚍Wyjazd do Polski. Powrót do Warszawy z nocy z niedzieli na poniedziałek

Party Cruise w Amsterdamie

Imprezowy party boat po kanałach

Zastanawialiście się kiedyś, jak połączyć dwa najlepsze rzeczy Amsterdamu: kanały i imprezy? Oto odpowiedź: Party Boat! Wyobraźcie sobie 75 minut rejsu po malowniczych kanałach tego europejskiego klejnotu. Ale to nie jest zwykła przejażdżka łodzią – to jest PRZEJAŻDŻKA łodzią z otwartym barem! Tak, dobrze przeczytaliście. Piwo, wino i napoje bezalkoholowe dla wszystkich, ile wlezie! Widzieliście już Amsterdam z lądu, teraz przyjdzie pora doświadczyć go na wodzie… i to w stylu! Podczas gdy domy i mosty mijają was w panoramicznym widoku, my zapewnimy, że każdy toast, który wznieścicie, będzie jeszcze bardziej słodki i zabawny. Zapomnijcie o nudnych wycieczkach, to jest prawdziwa amsterdamska fiesta na wodzie! 

Hostel w Amsterdamie

Hostel w Amsterdamie

Nocujemy w hostelu w Amsterdamie zlokalizowanym w centrum imprezowej części miasta. W pobliżu znajduje się wiele barów, restauracji oraz coffee shopów. W hostelu mogą być zakwaterowane tylko osoby pełnoletnie (żadnych rodzin z dziećmi). Hostel wprowadza nas w imprezowy klimat miasta.

Pokoje wieloosobowe (4-6 osobowe) z łóżkami piętrowymi, w każdym pokoju znajduje się również łazienka. W pokojach 2 osobowych z łazienką znajduje się łóżko podwójne lub dwa łóżka pojedyncze.

W hostelu znajduje się bar i restauracja.

Wyżywienie w hostelu

W hostelu mamy zapewnione śniadania w formie bogatego bufetu.

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa, parking pod Pałacem Kultury i Nauki od strony Placu Defilad 00:05 W dniu wyjazdu -
Łódź, stacja BP, ul. Kątna 1 01:45 W dniu wyjazdu -
Wrocław, Stacja Shell Żmigrodzka 105/117 04:30 W dniu wyjazdu -

ŁUKASZ RADZIKOWSKI

Koordynatorem tego wyjazdu jest Łukasz Radzikowski.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €  (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 € (zawartość)
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Zgodnie z § 8. ust 4. Warunków Uczestnictwa (https://st.pl/warunki-uczestnictwa) PODRÓŻNI nieposiadający polskiego obywatelstwa we własnym zakresie powinni sprawdzić możliwość podróżowania po krajach objętych ofertą.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Danii, Szwajcarii i na Islandii.

Korzystając z EKUZ za granicą pamiętaj, że podlegasz obowiązkom i korzystasz z praw wynikających z przepisów państwa pobytu na tych samych warunkach, co ubezpieczeni w tym państwie. Jeżeli w danym kraju istnieje obowiązek współpłacenia, również poniesiesz takie koszty.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Możesz to zrobić również poprzez IKP. Wniosek o EKUZ rozpatrzony zostanie w ciągu 10 dni roboczych + czas na dostarczenie karty pod wskazany adres- proszę wziąć to pod uwagę podczas planowania wyjazdu

Więcej info na: https://pacjent.gov.pl/ekuz

Cena zawiera
 • 🏢2 noclegi w hostelu w centrum Amsterdamu

 • 2 śniadania w hostelu w Amsterdamie

 • 🚍Przejazd autokarem na trasie Polska - Amsterdam - Polska

 • 🚢Imprezowy rejs po kanałach

 • Pub Crawl w Amsterdamie

 • 📍Zwiedzanie Amsterdamu z pilotem

 • Opieka kadry ST

 • Ubezpieczenie KL i NNW Standard

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Opłaty dewizowej - 100 EUR (obowiązkowe, płatne przez panel klienta do 3 dni przed wyjazdem)

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN doliczane do umowy

 • Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 PLN doliczane do umowy

Dostępne terminy
16.02.2024 - 18.02.2024
Wybrana oferta
Hostel w Amsterdamie50 osób
First Minute
Najtańsza możliwa opcja zakupu
Miejsce 1 os.
999 zł1 599 zł
Pokój 2 os.
1 599 zł2 199 zł
Dokwaterowanie 1 os.
999 zł1 599 zł
Zaliczka tylko 199 zł
Rezerwuj 📅
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Posiadam status ucznia/studenta

Podziel się i zbierz ekipę