M.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd bardzo fajny, Pani pilot świetnie wyczuła atmosferę uczestników, chętnie pojadę jeszcze raz. Jedzenie i miejsca super
2024-11-13 (data)
K.C. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd był bardzo intensywny, ale zdecydowanie warto! Najważniejsze miejsca zostały zaprezentowane sprawnie i wystarczająco:)) Najgorsza była podróż autokarem - bardzo długa, jednak panowie kierowcy zarażali swoim humorem ????Na pewno to nie był mój ostatni wyjazd z ST
2024-11-13 (data)
K.G. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Świetna atmosfera oraz ekipa ????
2024-11-13 (data)
D.K. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Super wyjazd ! Poznałam wspaniałych ludzi i zobaczyłam ciekawe, fajne miejsca Niestety wyjazd zakończyłam chorobą Ale czy Warto było szaleć tak? Warto było! Polecam , napewno pojadę jeszcze na wiele innych wyjazdów z ST
2024-11-13 (data)
K.B. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Perfekcyjny wyjazd
2025-11-12 (data)
K.B. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Perfekcyjny wyjazd
2025-11-12 (data)
P.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Bardzo udany city break ;)
2025-11-12 (data)
F.D. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Bardzo fajny
2025-11-12 (data)
R.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd oceniam na plus. Ludzie sympatyczni się w miarę trafili. Autokar był mały, gniotlem się w środku, dobrze nie można rozprostować kolan, gdy musisz spać podczas 1 dnia, tak jak miało to miejsce w rydze czy na powrocie z wyjazdu.
2025-11-12 (data)
B.F. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Było super, ale momentami brakowało czasu na zwiedzanie
2025-11-12 (data)
W.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Bylo super
2025-11-12 (data)
W.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd oceniam bardzo pozytywnie, szkoda że tak szybko zleciało
2026-06-08 (data)
M.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Super wyjazd, pilotka Klaudia spisała się na medal.
2026-06-08 (data)
B.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd, bardzo fajny intensywny, dużo zwiedzania i zabawy.
2026-06-08 (data)
M.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Ogólnie bardzo fajnie.
2026-06-08 (data)
M.M. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wspaniały
2026-06-08 (data)
J.A. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Było cudownie, rejs bardzo pozytywnie zaskoczył, do tego stopnia, że na pewno wrócę jeszcze na którąś wersję Baltica.
2026-06-08 (data)
O.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Jestem pod wrażeniem całego wyjazdu - oczywiście samej destynacji, ale i organizacji tripu, przede wszystkim pilotki Klaudii! Bardzo dobra robota :)
2026-06-08 (data)
D.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd BalticTrip był bardzo udany i pełen niezapomnianych wrażeń. Program był intensywny, dzięki czemu udało się zobaczyć wiele ciekawych miejsc i poznać klimat odwiedzanych krajów, ale jednocześnie ilość czasu wolnego oraz możliwość samodzielnego spędzenia czasu była dobrze zaplanowana.
2026-06-08 (data)
*Sprawdź opinie o konkretnych wycieczkach w zakładce “Wyjazdy”!
M.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd bardzo fajny, Pani pilot świetnie wyczuła atmosferę uczestników, chętnie pojadę jeszcze raz. Jedzenie i miejsca super
2024-11-13 (data)
K.C. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd był bardzo intensywny, ale zdecydowanie warto! Najważniejsze miejsca zostały zaprezentowane sprawnie i wystarczająco:)) Najgorsza była podróż autokarem - bardzo długa, jednak panowie kierowcy zarażali swoim humorem ????Na pewno to nie był mój ostatni wyjazd z ST
2024-11-13 (data)
K.G. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Świetna atmosfera oraz ekipa ????
2024-11-13 (data)
D.K. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Super wyjazd ! Poznałam wspaniałych ludzi i zobaczyłam ciekawe, fajne miejsca Niestety wyjazd zakończyłam chorobą Ale czy Warto było szaleć tak? Warto było! Polecam , napewno pojadę jeszcze na wiele innych wyjazdów z ST
2024-11-13 (data)
K.B. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Perfekcyjny wyjazd
2025-11-12 (data)
K.B. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Perfekcyjny wyjazd
2025-11-12 (data)
P.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Bardzo udany city break ;)
2025-11-12 (data)
F.D. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Bardzo fajny
2025-11-12 (data)
R.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd oceniam na plus. Ludzie sympatyczni się w miarę trafili. Autokar był mały, gniotlem się w środku, dobrze nie można rozprostować kolan, gdy musisz spać podczas 1 dnia, tak jak miało to miejsce w rydze czy na powrocie z wyjazdu.
2025-11-12 (data)
B.F. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Było super, ale momentami brakowało czasu na zwiedzanie
2025-11-12 (data)
W.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Bylo super
2025-11-12 (data)
W.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd oceniam bardzo pozytywnie, szkoda że tak szybko zleciało
2026-06-08 (data)
M.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Super wyjazd, pilotka Klaudia spisała się na medal.
2026-06-08 (data)
B.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd, bardzo fajny intensywny, dużo zwiedzania i zabawy.
2026-06-08 (data)
M.S. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Ogólnie bardzo fajnie.
2026-06-08 (data)
M.M. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wspaniały
2026-06-08 (data)
J.A. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Było cudownie, rejs bardzo pozytywnie zaskoczył, do tego stopnia, że na pewno wrócę jeszcze na którąś wersję Baltica.
2026-06-08 (data)
O.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Jestem pod wrażeniem całego wyjazdu - oczywiście samej destynacji, ale i organizacji tripu, przede wszystkim pilotki Klaudii! Bardzo dobra robota :)
2026-06-08 (data)
D.P. o wyjeździe BalticTRIP | Ryga + Tallin + Sztokholm
Wyjazd BalticTrip był bardzo udany i pełen niezapomnianych wrażeń. Program był intensywny, dzięki czemu udało się zobaczyć wiele ciekawych miejsc i poznać klimat odwiedzanych krajów, ale jednocześnie ilość czasu wolnego oraz możliwość samodzielnego spędzenia czasu była dobrze zaplanowana.
2026-06-08 (data)


