Logo
Logo Logo
Cover foto

Rezerwacja krok po kroku

Krok pierwszy

Wybór oferty

W celu dokonania wyboru wycieczki można skorzystać z ofert na stronie głownej jak i menu gdzie możemy wybierać wg sezonu, rodzaju wyjazdu, transportu czy też polecanych opcji. Dodatkową opcja jest menu Filtrowania, gdzie wybieramy, gdzie wybieramy precyzyjniej oferty - pod kątem miesiąca, rodzaju wyżywienie oraz kraju.

Krok drugi

Wybór terminu

Po wybraniu interesującej nas oferty, przechodzimy do zakładki wyboru terminu oraz opcji zakwaterowania - tutaj możemy skorzytać zarówno z menu SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ, jak i REZERWUJ w zakładkach CENA lub ZAREZERWUJ. Szczegółowy terminarz dostępny jest na stronie każdego wyjazdu w zakładce CENA. 

Krok trzeci

Kalkulacja wyjazdu

Strona kalkulacji - czyli składamy swoje zamówienie na wybrany wcześniej termin. Można jednak z tego miejsca również zmienić datę wyjazdu w pierwszej zakłądce - WYBRANY MIESIĄC oraz TERMIN WYJAZDU. Następnie w ZAKWATEROWANIU potwierdzamy wybraną opcję noclegu.

W menu DLA ILU OSÓB CHCESZ ZAREZERWOWAĆ WYJAZD? Okreslamy ilośc osób dla których rezerwujemy wyjazd, domyślnie zaznaczona jest opcja "Zgadzam się na dokwaterowanie kogoś do mojego pokoju" oznaczjąca, że nieważne czy rezerwujesz wyjazd dla jednej osoby czy trzech - zostaniecie gdzieś dokwaterowani. Aby wybrać samodzielnie pokój należy tę opcję odznaczyć i wtedy automatycznie pojawi się opcja dostępnych pokoi w tym hotelu, gdzie będziemy mogli określić ilość osób w danym pokoju. Uwaga! Jeżeli kupujemy wyjazd dla 3 osób na pokój 5 osobowy będzie trzeba dopłacić za 2 wolne miejsca w pokoju. 

Przy wyborze transportu określamy miejsce wyjazdu. Jest to domyślnie dla całej grupy, po założeniu rezerwacji miejsca odjazdu poszczególnych osób można zmieniać.

Jeżeli wszystko nam się zgadza przechodzimy dalej do podsumowania rezerwacji klikając OBLICZ KOSZT WYJAZDU

Krok czwarty

Podsumowanie rezerwacji

Na stronie podsumowania mamy wgląd w rozpiskę kosztów oraz uczestników. Możemy wybrać czy wypełniamy dane sami czy zapraszamy mailem do wypełniania osoby z rezerwacji, jest to też równoznacze z tym, że wtedy każdy uczestnik płaci za siebie. Po potwierdzeniu lub wysłaniu zaproszenia do uzupełniania danych i opłaty przejdziemy automatycznie do płatności za siebie lub za całą rezerwację.

Krok piąty

Zarządzanie rezerwacją

Po załozeniu rezerwacji i opłacie zostaniemy automatycznie przeniesieni do naszego Panelu Klienta, gdzie będziemy mogli zarządzać rezerwacją - uzupełniać dane swoje, osób z rezerwacji, zdefiniować preferencjęwyjazdu, sprawdzić zakwaterowanie, transport czy też dodatkowe świadczenia. Najpóźniej 30 dni przed dniem wyjazdu wszelkie dane osób z rezerwacji muszą być uzupełnione!