Logo
Logo Logo

Szkoleniowcy

Szkoleniowcy

Wyjazd szkoleniowy odbędzie się pod okiem doświadczonych i sprawdzonych ludzi, którzy od lat edukują nowych pilotów wycieczek.

RADOSŁAW Szafranowicz - Małozięć - międzynarodowy trener turystyki, założyciel firmy szkoleniowej KADRY TURYSTYKI. Jego autorskie kursy i szkolenia pozwoliły wielu osobom zrobić pierwszy krok w stronę udanej kariery w turystyce. Oczaruje Cię swoim podejściem do każdego kursanta, zawsze szczery, aż do bólu, ale dzięki temu potrafi ukierunkować na dobre tory niemal każdą osobę!

MACIEJ - Pilot Student Travel od... sami nie pamiętamy! Przejechał z nami niemal całą Europę, a ostatnio zaczął realizować również imprezy turystyczne w dalekiej Tajlandii. Ekspert od naszego kultowego Eurotripa. Miłośnik kultury i historii Półwyspu Iberyjskiego. Tłumacz, pilot wycieczek, gawędziarz :)

KRZYSIEK - koordynator kadry pilockiej w Student Travel. Po raz kolejny nie może doczekać się sezonu letniego ponieważ uwielbia jak "coś" się dzieje! Zawsze gotów do pomocy, o każdej porze. Specjalista od spraw awaryjnych. Wspólnie znajdziesz z nim rozwiązanie każdego problemu.