Logo
Logo Logo

Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Studentka Turystyki i Rekreacji na Poznańskim AWFie. Lubi aktywny tryb życia. Jeździ na nartach, trenuje tajski boks, pływanie oraz uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. 

Minutę od poznania jest już Twoją przyjaciółką i jeśli zasłużysz zostanie nią na długie lata. Zawsze można na nią liczyć, przede wszystkim jeśli chodzi o dobrą imprezę i towarzyską rozrywkę. Co nie znaczy, że nie potrafi się zaangażować i szczerze doradza w poważnych sprawach. Możesz wypłakać się w jej ramię o każdej porze dnia i nocy i być pewnym, że naprawdę Cię słucha. Mistrz organizacji! Nikt lepiej nie zorganizuje wypadu na imprezę czy gry towarzyskiej przy piwku, nawet wśród opornych. Zaraża dobrą energią i uśmiechem, a Ci którzy mają złe zamiary w stosunku do niej lub jej kompanów niech się strzegą! Nie odpuszcza! 

Interesuje się przede wszystkim przebywaniem z ludźmi i wymianą pozytywną energią. Dużo wie o sporcie żużlowym, koszykówce oraz makijażu! Porozmawiasz z nią na każdy temat. I łatwy i trudny. (Do tego w wielu językach, nawet po norwesku!) A każdy trudny zaraz okaże się przy niej łatwy. Wielbicielka dobrego jedzenia i wina!