Logo
Logo Logo
Cover foto

Student Travel

Numer #1

Istnieje taka potrzeba, takie coś, w młodych ludziach. To coś nas uwiera, kręci dziurę w brzuchu, każe gdzieś wyjść, spakować plecak, wyjechać. Zmienić klimat, oddychać głęboko, czymś się zachwycić. Oderwać się. Trochę uciec. Dużo przeżyć. To coś nazywa się ciekawością świata. To jest to uczucie, które zabija w nas szkoła, kiedy zaczynamy dojrzewać. Wiecie, co mamy na myśli?

Mamy to cały czas.

W ciągu 13 lat wyjechało z nami ponad 94 000 klientów, co zaowocowało zdobyciem licznego grona stałych i lojalnych klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy sobie pozycję największego organizatora wyjazdów na polskim rynku dla osób w wieku 18-30 lat.

W samym 2017 roku w podróż z nami wyjechało 18 867 osób, otrzymaliśmy od nich 96% pozytywnych opinii. 78% naszych klientów to aktualni studenci, 63% z nich to kobiety. Docieramy autokarem do 24 destynacji, samolotem do 11.
Najwięcej osób wyjeżdżało z nami z Warszawy - prawie 24 000, z Krakowa 11 000, Wrocław 8 500, Łódź oraz Katowice po 6 000. Na naszych wyjazdach byli przedstawicieli 348 różnych uczelni.
W lecie realizujemy ponad 50 różnych wycieczek, w prawie 500 terminach! Zimą jeździmy co tydzień w Alpy, ruszamy już od początku grudnia, kończymy w połowie kwietnia. Podczas majówek oferujemy około 20 różnych wyjazdów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Z roku na rok rozwijamy się dla Was, odwiedzamy nowe miejsca, dodajemy do oferty kolejne destynacje, robimy najlepsze imprezy turystyczne w Polsce!

Bezpieczeństwo i rzetelność

Obecnie jesteśmy numerem jeden w tym sektorze branży turystycznej w Polsce. Co to znaczy? To znaczy, że ST to bezpieczna i zaufana opcja, bo gwarantujemy wysoką jakość. Bo zorganizowaliśmy więcej wyjazdów niż ktokolwiek w tym kraju, mamy największe doświadczenie i przez te 13 lat zrobiliśmy wakacje życia dziesiątkom tysięcy zadowolonym klientom. Zdradzimy, że ci klienci cały czas wracają. Cała Europa jest nasza. Pojechalibyście gdzieś? Hello, już tam jesteśmy! Czekamy! Lojalnie ostrzegamy - wyjazdy z ST uzależniają! Potwierdzone info.

- posiadamy wszystkie zabezpieczenia prawne i finansowe wymagane ustawą o usługach turystycznych

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych

- wysokość naszej gwarancji ubezpieczeniowej to kwota 1 440 000 zł – dla naszych klientów to zabezpieczenie przed utratą wniesionych wpłat oraz pewność, że zawsze bezpiecznie wrócą do domu

Sprawdź gwarancję

- otrzymujemy liczne certyfikaty potwierdzające naszą rzetelność

Certyfikat PIT

- wszyscy nasi klienci ubezpieczeni są w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 5, które gwarantuje podstawowy pakiet ubezpieczeń w zakresie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków i bagażu podróżnego. Zgodnie z wymaganiami określonymi ustawą o usługach turystycznych, na rzecz klientów Student Travel wykupione zostało ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej,

- rzetelnie informujemy o warunkach uczestnictwa

Zobacz Warunki Uczestnictwa