Logo
Logo Logo

FAQ | Val di Sole

FAQ | Val di Sole

Ilu dniowy jest skipass?

Skipass jest 6-dniowy na region Folgarida - Marilleva obejmujący 68 km tras. Możliwość poszerzenia skipassa do opcji Madonna di Campiglio-Pinzolo-Pejo w promocyjnej cenie.


Czy jest możliwość zapisu na szkolenia na miejscu?

Oczywiście jest możliwość zapisania się na szkolenie na miejscu, ale często brak jest wolnych miejsc w danych grupach. Dlatego, też najlepiej jest zapisać się na szkolenie jeszcze przed wyjazdem.

Nie mam Swojego sprzętu. Czy mogę na miejscu wypożyczyć i za ile?

Wypożyczalnie sprzętu zimowego zawsze znajdują się w okolicach stoków jak i na nich samych. W Alpach komplet sprzętu może kosztować w granicach 20-30 euro za dobę. Znacznie bardziej opłaca się wypożyczyć cały zestaw w Polsce na cały tydzień.

Czy oferta obejmuje wyżywienie?

Wyżywienie we własnym zakresie. W apartamentach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie (lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa lub elektryczna,talerze, garnki, sztućce). W pobliżu znajduje się sklep spożywczy. Można się ew. stołować w barach i restauracjach, które znajdują się niedaleko od naszych apartamentów

Jakie ceny obowiązują w lokalnych sklepach i barach ?

Przykładowe ceny:

Restauracje:
Spaghetti - 8 EUR
Pizza Margaritta - 5 EUR
Pizza z dodatkami - 8 EUR
2 kiełbaski + opiekane ziemniaki - 10 EUR
Kotlet schabowy + frytki lub ziemniaki - 12 EUR
Stek + ziemniaki + sałatka - 16 EUR
Zupa - 5 EUR
Lampka wina - 2.5 EUR
Duże piwo lokalne (0,4l) - 3.5 EUR
Duże piwo pszenne (0,5l) - 5 EUR
Kieliszek "schnaps" - 3 EUR

MARKETY:
Pomidory - od 1 - 3 EUR/kg
Chleby - 2 EUR
Bułka - 0,25 EUR
Jogurt - 0,5 EUR
Serek do smarowania ala fromage - 1 EUR
Czekolada Milka - 0.85 EUR
Czekolada Ritter Sport - 1.25 EUR
Woda mineralna 1,5l w szklanej butelce - 0,45 EUR
Cola 1,5l w szklanej butelce - 1.00 EUR
Piwo 0.5l - 1.00 EUR
Wino 0,7l - 2 EUR