Logo
Logo Logo

FIRST MINUTE

Dlaczego warto rezerwować w FIRST MINUTE?

WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA = NIŻSZA CENA

Ceny wyjazdów rosną w miarę zbliżania się do daty rozpoczęcia podróży. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą Ci się podczas wakacji!

ZABEZPIECZ SOBIE MIEJSCE

Im bliżej wyjazdu, tym więcej chętnych i co się z tym wiąże - mniej dostępnych terminów oraz opcji zakwaterowania. Nie zwlekaj więc i uniknij oczekiwania na liście rezerwowych!

SKORZYSTAJ Z PAKIETU KORZYŚCI

Rezerwując w First Minute możesz skorzystać z szeregu korzyści, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszystkie znajdziesz poniżej.

OFERTA FIRST MINUTE

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

First Minute to zawsze gwarancja najniższej ceny. Taniej po prostu nie będzie. Jeśli jednak zdarzyłaby się taka sytuacja - poinformuj nas o tym, a zwrócimy Ci różnicę!

ZALICZKA OD 99 ZŁ - RESZTA 30 DNI PRZED WYJAZDEM

Po złożeniu rezerwacji masz 3 dni na opłacenie zaliczki w celu potwierdzenia zakupu. W okresie obowiązywania promocji First Minute zaliczka ta wynosi jedynie od 99 zł do 199 zł na wyjazdy autokarowe!

UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI GRATIS!

Absolutny hit! Każdy uczestnik, który opłaci zaliczką swoją rezerwację, jest przez nas ubezpieczany od kosztów rezygnacji. Nagła choroba przed wyjazdem? Niespodziewany egzamin poprawkowy? Nie martw się na zapas! Ubezpieczyciel zwróci Ci wszystkie wpłacone przez Ciebie środki. Więcej informacji na temat tego ubezpieczenia znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, dostępnych pod poniższym linkiem: OWU KR

P.S. Ubezpieczenie obejmuje również zachorowanie na COVID.

MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ZMIANY REZERWACJI

Czasy są niepewne, więc wychodzimy im naprzeciw i dajemy możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji do 30 dni przed rozpoczęciem planowanego wyjazdu! Ta korzyść działa również WSTECZ dla rezerwacji założonych w okresie Black Week.

MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO PRZENIESIENIA ŚWIADCZEŃ

Nie możesz jechać na wyjazd, a nie obejmują Cię warunki ubezpieczenia od kosztów rezygnacji? Znajdź kogoś na swoje miejsce, a my bezpłatnie przeniesiemy Twoją rezerwację na nowego uczestnika z zachowaniem Twojej ceny! W przypadku wyjazdów samolotowych do 14 dni przed wylotem, w przypadku wyjazdów autokarowych nawet do 3 dni przed rozpoczęciem imprezy! Ta korzyść działa również WSTECZ dla rezerwacji założonych w okresie Black Week.

ODWOŁANY WYJAZD? ZWROT ŚRODKÓW W CIĄGU 14 DNI

A co jeśli odwołamy Twój wyjazd? Nie martw się! Zaproponujemy Ci szereg opcji (m.in. zmianę terminu oraz przeniesienie na inny wyjazd), a jeśli będą one dla Ciebie nieatrakcyjne - zwrócimy Ci całość wpłaconej przez Ciebie kwoty w ciągu maksymalnie 14 dni!

 

TERMINY PROMOCJI

Narty, City Breaki, Egzotyka - do 28.12.2021

Narty

City Breaki

Egzotyka

Majówki - do 31.01.2022

Majówki

Lato i Camp - do 28.02.2022

Lato

Camp

 

Regulamin akcji dostępny jest pod adresem: Regulamin promocji