Logo
Logo Logo

#Ludzie | Aktywne Bieszczady | Hotel | 6 dni

Polańczyk, Bieszczady

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Rzuć wszystko! Jedź w Bieszczady!

Marzysz o prywatnej plaży, tęsknisz za naturą, pragniesz odpocząć, z przyjaciółmi przy blasku ogniska nie rezygnując z wygodnego hotelu z basenem. Zabierz ekipę w Bieszczady by wspólnie odkryć prawdziwą przygodę. Niezależnie od tego czy chcecie wędrować po górskich szlakach, jeździć rowerami po bezdrożach i malowniczych ścieżkach czy pływać łódkami po jednym z najpiękniejszych polskich jezior, mamy dla Was niezapomniany pomysł na niezapomniane wakacje. Razem z nami odkryjesz Magiczne Bieszczady, bezpieczne miejsce do którego zawsze chętnie będziesz chciał wracać!

Dzień 1
 • 📍Przyjazd i zakwaterowanie

Dzień 2-5
 • Nieograniczony dostęp do strefy SPA z krytym basenem, saunami, jacuzzi w Hotelu Skalny

 • Wstęp na imprezy muzyczne i koncerty w PUBie Czarne Złoto (1 do 3 na pobyt w zależności od programu hotelu)

 • Biesiada regionalna przy wielkim ognisku 

 • Możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych (sprawdź sekcje wycieczki lokalne)

 • Nieograniczony dostęp do pływającej plaży i basenów na jeziorze solińskim (Eko Marina)

Dzień 6
 • Wykwaterowanie

Brak turnusów

Marina z pływającą plażą!

Marina z pływającą plażą!

To totalny ewenement w skali kraju! To nowy projekt, właśnie oddany do użytku. Pływająca plaża z basenami zawsze robi na ludziach wrażenie. Sami "odpłynęliśmy" (dosłownie i w przenośni) kiedy relaksowaliśmy się na tym obiekcie. A jeśli chcesz trochę aktywniej spędzić czas, to do Twojej dyspozycji są łódki, jachty i inne sprzęty wodne, które możesz wynająć i elegancko sobie popływać. 

Na nowej ekomarinie powstały baseny kąpielowe, sztuczna plaża, ekologiczne przystanie dla żaglówek, szkółka żeglarska, a także wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Dla WAS ekomarina będzie udostępniona za darmo! 

 

Solemaran

Na wybranych turnusach będziemy mogli zrelaksować się pływając po Jeziorze Solińskim Solemaranem! 

Czym jest Solemaran? 

Najprościej ujmując to takie połączenie roweru wodnego z katamaranem, a do tego posiada napęd elektryczny. Dzięki niemu możesz komfortowo popływać po jeziorze, zrelaksować się, poopalać, a przede wszystkim popłynąć gdzie chcesz i cieszyć się ciszą i słońcem. Dzięki temu, że posiada silnik elektryczny można nim wpływać również w strefy ciszy. 

Wyobraź sobie - wypływasz na pełne jezioro, czujesz wiatr we włosach i ciepłe słoneczne promienie! 

Solemaran dostępny jest w cenie wyjazdu dla gości hotelu Skalny i Dom na Skale podczas turnusów (raz na pobyt, wypożyczenie na 4-5 godzin):

28.06 - 03.07

23.08 - 28.08

30.08 - 04.09

06.09 - 11.09

13.09 - 18.09

20.09 - 25.09

Dla gości Apartamentów Zagroda Bieszczady przygotowaliśmy specjalne rabaty na wypożyczenie Solemaranów!

Połonina Wilka

Program

Bądź jak pierwsi Bieszczadzcy Osadnicy! Wyrusz Kolejką Leśną w Krainę Wilka. Zdobądź szczyty, poczuj we włosach wiatr z Połonin…

Razem z przewodnikiem wyruszymy na pełen ciekawostek górski szlak. Piesza wyprawa w Wysokie Bieszczady to niezapomniana przygoda dla każdego, żądnego wrażeń turysty.

Czeka nas piesza wędrówka na szczyt Połoniny Wetlińskiej 1228 m n.p.m., w samym sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Wędrując połoninami zobaczycie krajobrazy, które już na zawsze zapiszą się w Waszej pamięci…

Czas trwania wycieczki ok. 8 h.

Cena obejmuje:

 • Opiekę przewodnika
 • Przejazd kolejką wąskotorową na trasie Majdan-Przysłup
 • Bilety wstępu do BdPN

Za dodatkową opłatą można zjeść pysznego smażonego pstrąga!

Koszt wycieczki - 90 zł 

Wyprawa Samochodami 4×4 Szlakiem Watahy

Program

Filmowcom z HBO udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i klimat serialu, w którym jedną z głównych ról grają nasze dzikie Bieszczady.
Jeżeli interesujesz się filmem i chcesz poznać miejsca gdzie były kręcone sceny „Watahy” przyjedź do nas i wybierz się na wyprawę SZLAKIEM WATAHY.

W PROGRAMIE WYPRAWY (czas trwania ok. 3 h)

 • Wyprawa samochodami terenowymi
 • Poznaj plenery z filmu WATAHA
 • Leśniczówka Rebrowa (W tym miejscu nakręcono również film Na granicy)
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek

PORADY PRZEWODNIKA

Wyprawa terenówkami w Bieszczady to oferta dla miłośników ekstremalnych przygód. Należy się do niej odpowiednio przygotować. Na trasie może bujać samochodem, nie zabraknie również błota. Warto zaopatrzyć się w środek na komary, wodę do picia oraz strój, którego nie szkoda pobrudzić :)

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA – GODZINY

Dzień tygodnia: poniedziałek, środa, sobota

Dojazd: we własnym zakresie

Miejsce rozpoczęcia: Polańczyk parking przy Hotelu Skalny SPA

Godziny rozpoczęcia: I tura – godzina 10.00, II tura – 14.00

Koszt wycieczki - 100 zł

 

Traperska wyprawa w Bieszczady

Program

ETAP I – Połonina Wetlińskia

Zdobędziemy malowniczą połoninę, odwiedzimy słynne schronisko Chatka Puchatka stojące na szczycie tej góry. Idąc szlakiem dowiemy się wielu ciekawostek od naszego przewodnika.

ETAP II – Wozy traperskie

Wyprawa wozami traperskimi doliną Rabskiego potoku – na trasie zobaczymy odwiedzimy monumentalne kamieniołomy, skosztujemy wody z górskiego źródła. Towarzyszyć nam będzie bieszczadzki wodzirej – gawędziarz z instrumentem, który zadba o to by każdy miał imprezowy humor. Do wspólnego śpiewania zagrzeje nas nalewka z owoców ze starego, bojkowskiego sadu.

ETAP III – Rezerwat przyrody

Rezerwat Gołoborze – malownicza ścieżka przyrodnicza przez wyjątkowy Rezerwat Przyrody Gołoborze nad brzegiem Rabskiego Potoku. Dowiemy się co to są gołoborza oraz skąd się bierze kryształ górski. Przejście ścieżką przyrodniczą trwa ok. 0,5 h.

ETAP IV – Ognisko

Imprezę zakończymy przy ognisku z kiełbaską przy leśnej wiacie.

Szlak, którym będziemy się poruszać należy do łatwych i nie wymaga od turysty szczególnego przygotowania fizycznego. Obowiązkowo należy mieć na nogach WYGODNE BUTY można też zabrać ze sobą mały plecak z napojem i czekoladowym batonikiem. Drugi etap naszej wyprawy przejedziemy wozami traperskimi dziką doliną Rabskiego potoku. Nasze wozy traperskie posiadają zadaszenie, dzięki temu nie straszne nam są opady czy też upalne słońce. Podczas wycieczki planujemy zorganizowanie ogniska z pieczeniem kiełbasek a każdy chętny będzie mógł skosztować oryginalnej, bieszczadzkiej nalewki.

Cena obejmuje:

 • Wyjście na Połoninę Wetlińską z przewodnikiem
 • Ubezpieczenie
 • Przejazd wozami traperskimi
 • Wodzirej i nalewka
 • Ognisko z kiełbaskami

Koszt wycieczki - 110 zł

Tajemnice Soliny

Program

Najlepszy sposób by poznać Jezioro Solińskie – wsiąść na pokład jachtu i popłynąć z wiatrem w żaglach. Rejs zaczynamy w Polańczyku. Opłyniemy dwa cyple, dwie bezludne wyspy, zobaczymy zaporę w Solinie z perspektywy wody. W międzyczasie załoga zdąży zgłodnieć w związku z tym zawiniemy do zaprzyjaźnionej przystani, a nasz kumpel brodaty bosman, ugriluje dla nas pyszną rybkę.

Oczekując na posiłek zwiedzimy odkryty ląd – wyspę lub półwysep.

W PROGRAMIE WYCIECZKI (czas trwania ok. 5 h)

 • Rejs jachtem ze sternikiem po Solinie ( ok. 4 h)
 • Grillowanie ryb nad brzegiem jeziora
 • Legendy solińskie opowiadane przez kapitana jachtu

PORADY PRZEWODNIKA

Pływamy jachtem kabinowym więc w razie niepogody jest się gdzie schować. Zapewniamy zabezpieczenie na wodzie w postaci kamizelek. Kapitan posiada niezbędne uprawnienia do sterowania jachtem.

Opłata z wycieczkę obejmuje

 • Rejs jachtem po Solinie
 • Ubezpieczenie
 • Grillowanie ryb nad brzegiem jeziora

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA – GODZINY

Dzień tygodnia: niedziela i środa

Dojazd: we własnym zakresie

Miejsce rozpoczęcia: Polańczyk parking przy Hotelu Skalny SPA

Godziny rozpoczęcia: I tura – godzina 9.00, II tura – godzina 14.00

Koszty wycieczki - 100 zł.

Slow wine

Program

Podkarpacie to 150 winnic, wielu serowarów i pielęgnujących tradycje starych smaków gospodarstw. Wszystko to umieszczone wśród niesamowitych krajobrazów, dzikiej przyrody, pielęgnowane przez pasjonatów sztuki winiarskiej, serowarskiej. Trasa Slow Wine to zaproszenie, otwarcie pierwszej strony Smaków Podkarpacia.

Niewiele osób wie, że Podkarpacie w ostatnich latach stało się zagłębiem winiarstwa. Zabierzemy Was na wyprawę w świat wina, sera i pieczonego chleba. W każdej z odwiedzanych winnic zakosztujemy wyrobów winiarskich oraz poznamy historie związane z procesem produkcji wina. Być może wycieczka z nami będzie okazją do rozpoczęcia własnej przygody z produkcją win.

Wycieczkom towarzyszy sommelier, członek Federazione Italiana Sommeliere i przewodnik terenowy PTTK

W PROGRAMIE WYCIECZKI ( czas trwania ok. 9 h)

 • Panorama Bramy Przemyskiej Winnica Rodziny Steckich – degustacja 3 rodzajów wina
 • zwiedzanie winnicy Osada Korzenie na górze Iwa
 • przerwa na lunch
 • degustacja serów i piwa
 • Przeworskie winnice w Żurawiczkach

Cena obejmuje:

 • Przejazd busem lub autokarem (w zależności od ilości osób)
 • Ubezpieczenie
 • Przewodnik – sommelier
 • Degustacja win
 • Lunch

Koszt wycieczki - 150 zł

Szlakiem Łemka i Bojka – spływ pontonami

Program

Wyprawa do opuszczonej, bojkowskiej wioski połączona ze spływem Doliną Sanu

ETAP I – Muzeum

Muzeum Kultury Bojkowskiej w Myczkowie – stąd rozpoczniemy naszą wycieczkę. Na wstępie dowiemy się kim są Bojkowie oraz jakie mieli zwyczaje.

ETAP II – Wieś bojkowska

Wyprawa do opuszczonej wioski – malowniczym szlakiem wiodącym wzdłuż górskiego potoku dojedziemy na teren opuszczonej wsi bojkowskiej. Zobaczymy pozostałości po zagrodach, piwnice, opuszczony cmentarz i stare sady owocowe. Idąc doliną przez teren Parku Krajobrazowego Przełomy Sanu Pod Grodziskiem dojedziemy do brzegu Sanu.

ETAP II – Spływ Sanem

Spływ pontonami Doliną Sanu. Ze słońca w cień z cienia w słońce w zależności jak dużo drzew rośnie na brzegu, wszystko to w rytm fal krystalicznie czystej rzeki. Szum wody, wspaniałe krajobrazy, pstrągi wyskakujące ponad powierzchnię wody – tak w skrócie oddać można atmosferę panującą podczas wycieczki pontonami i kajakami malowniczą doliną bieszczadzkiej rzeki.Uczestnicy imprezy ubrani są w kapoki a nad jej przebiegiem czuwają ratownicy (z wody, lądu i powietrza).

W PROGRAMIE WYCIECZKI (czas trwania ok. 5 h )

 • Zwiedzanie Muzeum Kultury Bojkowskiej w Myczkowie
 • Wyprawa do opuszczonej wioski
 • Spływ Pontonowy Sanem

PORADY PRZEWODNIKA

Wyprawę rozpoczniemy wizytą w Muzeum Kultury Bojkowskiej w Myczkowie a następnie pieszo dojdziemy do rzeki San wędrując przez teren opuszczonej wioski. Należy zadbać o odpowiednie obuwie. Trasa nie jest wymagająca a spacer leśnym traktem sprawi radość całej rodzinie niezależnie od wieku.

Trasę wodną pokonywać będziemy pontonami płynąc rzeką San. Podczas spływu KAŻDY będzie musiał ubrać kamizelkę ochronną (kapok). Spływ jest bardzo bezpieczny. Płyniemy ze spokojnym nurtem po płytkich wodach tej górskiej rzeki. Głębokość wody waha się od 20 do 50 cm.

Opłata z wycieczkę obejmuje
 • Zwiedzanie opuszczonej wioski z przewodnikiem – spacer przez las
 • Ubezpieczenie
 • Spływ pontonowy
SAM SPŁYW

UWAGA – istnieje możliwość udziału tylko w spływie. Dla grup (min. 8 os.) możliwość zorganizowania spływu w dowolnym terminie.

CENA ZA SPŁYW 60 zł / os.

Dojazd na spływ we własnym zakresie.

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA – GODZINY

Dzień tygodnia: piątek i wtorek

Dojazd: we własnym zakresie

Miejsce rozpoczęcia: Myczków. Parking przy kościele i Muzeum

Godziny rozpoczęcia: godzina 10.00

Koszty wycieczki - 100 zł.

Cena zawiera
 • 🏨5 noclegów w pokojach 2 os., lub 3, 4 os.

 • 🍴Śniadania w formie bufetu szwedzkiego - z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa - każdy pokój ma swój stolik

 • VIP TREATMENT - na życzenie Gości serwujemy śniadania do pokoju

 • Obiadokolacje serwowane w restauracji hotelowej - z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa - każdy pokój ma swój stolik

 • Biesiada Regionalna przy Wielkim Ognisku (jeden raz podczas pobytu)

 • Nieograniczony dostęp do strefy SPA z krytym basenem, saunami, jacuzzi

 • Bezpłatny wstęp na imprezy muzyczne i koncerty w PUBie Czarne Złoto (od 1 do 3 imprez na pobyt, w zależności od programu hotelu)

 • Nieograniczony dostęp do pływającej plaży oraz basenów na Jeziorze Solińskim – Eko Marina

 • Solemaran - wypożyczenie 4-5 godzin (na wybranych turnusach)

 • Internet Wi-Fi na terenie całego obiektu

 • Bezpłatny parking dla Gości

 • 📞Opieka rezydenta Student Travel (on-line)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Połonina Wilka

 • Wyprawa samochodami 4x4 Szlakiem Watahy

 • Traperska wyprawa w Bieszczady

 • Tajemnice Soliny

 • Slow Wine

 • Szlakiem Łemka i Bojka

Podziel się i zbierz ekipę