Logo
Logo Logo

soCAMP! | Val di Sole

Val di Sole, Alpy włoskie

📅 20.03.2020 - 29.03.2020
4.6
Program
Praca pilota
Integracja

soCAMP! | Val di Sole

  • 👥 400 uczestników
  • 10 dni
  • 🚍 Autokar
  • Apartamenty
  • Wyżywienie własne
Ceny od 1 549 zł
soCamp!

A gdyby tak do najlepszego zimowego tygodnia EVER dodać masę animacji i koncertów?! Czyli: mieszkamy przy stoku, rozszerzenie skipassu daje opcję jazdy po 150 km tras, świetne ceny na miejscu, jak i cena wyjazdu. I do tego codzienne apreski, integracje i imprezy do rana! soCAMP 2020 zaprasza!

Ekipa ST
D
Dorotka
13.03.2018
4.3
Wszystko na plus - prośby uczestników były w miarę możliwości spełniane, wątpliwości rozwiewane.
A
Asia
06.03.2018
4.7
Fantastyczne stoki, chętnie pojadę tam jeszcze raz.
P
Pati
12.01.2018
4.7
wszystko było tak jak być powinno :)

Folgarida - Marilleva

SNOW PARK

MAPA STOKÓW

Stacja narciarska Marilleva leży na dwóch poziomach jednej 1400 m n.p.m. (tu startują wszystkie wyciągi) oraz drugiej na 900 m n.p. m. Ośrodek Marilleva wraz z pobliską Folgaridą i Madonną de Campiglio to największy, połączony region narciarski Val di Sole. Te dwa stoki są szczególnie godne polecenia początkującym i średnio-zaawansowanym bo 50 proc. nartostrad to łagodne zbocza. Większość nartostrad wytyczona jest w lesie na wysokości 900-2180 m, dzięki czemu jazda jest bardzo urozmaicona.

Trasy - łącznie 63 km:

  • Trasy łatwe: 18 km
  • Trasy średnie: 32 km
  • Trasy trudne: 13 km

Liczba wyciągów:

  • Orzyk: 5
  • Krzesełka: 13
  • Gondole: 7


Podstawowy karnet narciarski "Folgarida-Marilleva” objemuje na 63 km na wysokości między 1.300 a 2.180 m. Oprócz tras łatwych oraz o średniej trudności Folgarida i Marilleva oferują bezpośrednie połączenie do słynnej Madonny di Campiglio.

Rozszerzony skipass na regiony Madonna di Campiglio, Pinzolo, Pejo będziemy mieć możliwość jazdy razem po ok. 150 km tras.

Cena rozszerzenie skipassu jest uzależniona od terminu: 

  • Terminy grudzień: 30€
  • Terminy luty + 28. 02 - 08.03: 95€
  • Marzec: 6-15.03 oraz 13-22.03 cena: 50€, 20-29.03 cena: 40€

Koncerty soCamp!

Na nasze wyjazdy zabieramy gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W ubiegłych latach byli z nami na wyjeździe m.in. O.S.T.R., Kamil Bednarek, Grubson, The Dumplings, Sarius

Apartamenty Marilleva 1400

Położenie

Największym atutem naszej lokalizacji jest to, że mieszkamy bezpośrednio przy stoku. A w dodatku mamy wszędzie blisko - czy to na pizze do restauracji, do sklepu po świeże pieczywo, wieczorem na imprezę czy na stok. Pobliskie sklepy mają dodatkowo niezwykle przestępne ceny (np. piwo ok. 0.7€, mrożona pizza ok. 4€, butelka wody 1.5l ok. 0.5€)  i bogaty asortyment. Miejscówka idealna!

Lokale

Zakwaterowani będziemy w apartamentach Marilleva 1400.  W obiekcie dostępne są apartamenty 4 - 6 osobowe. Niektóre apartamenty posiadają balkon, box na sprzęt oraz miejsce parkingowe. Wszystkie apartamenty posiadają aneks kuchenny: płyta elektryczna, piekarnik, lodówka, zestaw naczyń. Lokale są urządzone skromnie, ale funkcjonalnie.

Apartament 4-os. ok. 30 m² do 40 m² (Mono - jeden pokój): pokój dzienno - sypialny, rozkładane podwójne łóżko + łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze, oddzielne WC, balkon lub taras.

Apartament 5-os. ok. 35 m² do 43 m² (Bilo - dwa pokoje) - pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładanym podwójnym łóżkiem, oddzielona rozsuwanymi drzwiami sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami (lub łóżkiem małżeńskim) i łóżkiem piętrowym, łazienka, balkon lub taras

Apartament 6-os. ok. 45 m² do 60 m² (Bilo lub Trillo - dwa lub 3 pokoje). pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładanym podwójnym łóżkiem, dwuosobowa sypialnia lub dwie, pokoik z łóżkiem piętrowym, łazienka, balkon lub taras

Szkolenie SKI/SNB

Szkolenie SKI/SNB

Zajęcia grupowe odbywają się od niedzieli do czwartku po 2h dziennie. Podział na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania przy zebraniu się grupy.

Godziny zajęć*
8:30 - 10:30
10:30 - 12:30
13:30 - 15:30
*koordynator wyjazdu ustala na wyjeździe godziny zajęć

Czas trwania
2h x 5 dni

Cena
70€

Szkolenie Indywidualne

Szkolenie indywidualne to zajęcia, podczas których czas oraz progam dopasowany jest pod kursanta.

Godziny zajęć:
Dopasowane do potrzeb klienta

Czas trwania:
55 minut
Cena:
30€

Zgłoszenie do szkolenia

Osoby zainteresowane szkoleniem muszą wypełnić formularz szkółki:

Na 7 dni przed wyjazdem osoby zarejestrowane dostaną informację zwrotną nt. realizacji szkolenia - realizacja jest zależna od tego czy uzbierała się minimalna liczba chętnych osób.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą szkółki, specjalnie dedykowaną dla klientów ST - OFERTA SZKOLENIA

Rozkład jazdy

Miejsce odjazdu Godzina W dniu Dopłata
Warszawa 17:00 W dniu wyjazdu -
Łódź 19:00 W dniu wyjazdu -
Katowice 22:00 W dniu wyjazdu -
Val di Sole 16:00 Dzień po - 200 PLN

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.

Koszty Leczenia (KL): 40 000€
Choroby przewlekłe (CP): Tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000€
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000€
Tabela skręceń przy NNW: 5 000€
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200€
OC prywatne: 10 000€
OC sportowe: 10 000€
Sporty amatorskie (AS):Tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS):700€

Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Cena zawiera
  • 🏨Zakwaterowanie w Apartamentach

  • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

  • Skipass na region Folgarida - Marilleva obejmujący 63 km tras

  • 👥Opieka kadry

  • Sprzątanie końcowe apartamentów

  • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

  • Opaskę upoważniającą do wstępu na wszystkie imprezy i eventy

Nie zawiera (obowiązkowe)
  • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu (79 PLN doliczane do umowy)

  • Opłata Klimatyczna - 25 €/os

  • Kaucji zwrotnej za apartament - 15€/osoba

Nie zawiera (fakultatywne)
  • Możliwość poszerzenia skipassa do opcji SK Madonna di Campiglio-Pinzolo-Pejo - cena uzależniona od terminu

Dzień 1-2
  • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem

  • Przyjazd do Marillevy

  • 🏨Zakwaterowanie

  • 👥Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
  • Wspólne rozgrzewki

  • Szkolenia SKI/SNB

  • Jazda po stokach

  • 👥Wspólne aktywności i integracja

Dzień 9-10
  • 🏨Wykwaterowanie

  • 🚍Wyjazd do Polski

Dostępne terminy
20.03.2020 - 29.03.2020
Apartamenty Marilleva 1400 400 osób
Wolne miejsca
Wyjazd w sprzedaży
Apart. 6 os.
Lista rezerwowa
Apart. 5 os.
1 599 zł1 749 zł
Apart. 4 os.
1 649 zł1 799 zł
Dokwaterowanie 1 os.
1 549 zł
Cena uwzględnia 100 zł rabatu dla klienta typu Student

FAQ | Val di Sole

Ilu dniowy jest skipass?

Skipass jest 6-dniowy na region Folgarida - Marilleva obejmujący 68 km tras. Możliwość poszerzenia skipassa do opcji Madonna di Campiglio-Pinzolo-Pejo w promocyjnej cenie.


Czy jest możliwość zapisu na szkolenia na miejscu?

Oczywiście jest możliwość zapisania się na szkolenie na miejscu, ale często brak jest wolnych miejsc w danych grupach. Dlatego, też najlepiej jest zapisać się na szkolenie jeszcze przed wyjazdem.

Nie mam Swojego sprzętu. Czy mogę na miejscu wypożyczyć i za ile?

Wypożyczalnie sprzętu zimowego zawsze znajdują się w okolicach stoków jak i na nich samych. W Alpach komplet sprzętu może kosztować w granicach 20-30 euro za dobę. Znacznie bardziej opłaca się wypożyczyć cały zestaw w Polsce na cały tydzień.

Czy oferta obejmuje wyżywienie?

Wyżywienie we własnym zakresie. W apartamentach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie (lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa lub elektryczna,talerze, garnki, sztućce). W pobliżu znajduje się sklep spożywczy. Można się ew. stołować w barach i restauracjach, które znajdują się niedaleko od naszych apartamentów

Jakie ceny obowiązują w lokalnych sklepach i barach ?

Przykładowe ceny:

Restauracje:
Spaghetti - 8 EUR
Pizza Margaritta - 5 EUR
Pizza z dodatkami - 8 EUR
2 kiełbaski + opiekane ziemniaki - 10 EUR
Kotlet schabowy + frytki lub ziemniaki - 12 EUR
Stek + ziemniaki + sałatka - 16 EUR
Zupa - 5 EUR
Lampka wina - 2.5 EUR
Duże piwo lokalne (0,4l) - 3.5 EUR
Duże piwo pszenne (0,5l) - 5 EUR
Kieliszek "schnaps" - 3 EUR

MARKETY:
Pomidory - od 1 - 3 EUR/kg
Chleby - 2 EUR
Bułka - 0,25 EUR
Jogurt - 0,5 EUR
Serek do smarowania ala fromage - 1 EUR
Czekolada Milka - 0.85 EUR
Czekolada Ritter Sport - 1.25 EUR
Woda mineralna 1,5l w szklanej butelce - 0,45 EUR
Cola 1,5l w szklanej butelce - 1.00 EUR
Piwo 0.5l - 1.00 EUR
Wino 0,7l - 2 EUR

Podobne oferty