Logo
Logo Logo

Vive la New Year

Isola2000, Alpy francuskie

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
New Year 2018
Skok w Nowy Rok w malowniczej dolinie, z której wprawne oko wypatrzy nawet Morze Śródziemne. Raj dla freestylowców na wysokości 2000 m n.p.m. Otoczony 15 szczytami resort ma do zaoferowania liczne snow parki, w tym jeden naturalny w lesie, trasy boardecrossowe, poduchę do skoków, a jeśli to mało można spróbować heliskiing, jazdy na skuterach śnieżnych, saniach czy łyżwach... to tylko cześć atrakcji, które czekają w Isola 2000. Lokujemy się w ***apartamentach z basenem, sauną i strefą SPA.
Ekipa so Snow

Trasy i Wyciągi Isola 2000

Całkowita liczba tras - 43 (120 km)
Trasy łatwe - 74 km
Trasy trudne - 31 km
Trasy bardzo trudne - 14 km

Całkowita liczba wyciągów - 19
Gondole - 2
Krzesełka - 7
Orczyki - 10

Isola2000

SNOW PARK MAPA STOKÓW

Z karnetem narciarskim Isola 2000 mają państwo dostęp do łącznie 120 km nartostrad połączonych ze sobą 21 wyciągami. Zarówno początkujący narciarze, jak i Ci bardziej zaawansowani znajdą tu dla siebie doskonałe trasy narciarskie.
Stawiający pierwsze kroki na nartach próbują swoich sił głównie w pobliżu wyciągu krzesełkowego Les Marmottes. Wszyscy bardziej zaawansowani korzystają z uroku białego szaleństwa w okolicy przełęczy Merciere oraz przy szczytach Cime de Sistron, Cime de Merlier lub Cime de Méné. Dwa dni w tygodniu w sezonie głównym jeździć można do późnych godzin wieczornych. Do godziny 2200 oświetlona jest niebieska nartostrada Chapelle.
Również miłośnicy jazdy w głębokim śniegu znajdą dla siebie odpowiednie miejsca, jak np. Col de Merciere, Cime de Mene lub Mont St.Sauveur. Freestylowycy mogą się wyszaleć w Snowparku Isola 200 lub Tonys Snowland.
Tonys Snowland przyciąga wszystkich freestylowców swoja niezwykle zróżnicowaną ofertą obstacles. Początkujący wypróbować mogą swoich sił wykonując pierwsze triki w Easy Parku. Bardziej zaawansowani trenować mogą w strefie Slopestyle lub w Tonys Bioparku. Ta niezwykle ciekawa strefa z licznymi obstacles położona jest w lesie, a elementy wykonane są z drzewa. Freestyle na łonie natury!
Isola ma w swojej ofercie również odcinek do Boardercrossu. Wszystkim tym, którzy chcą poćwiczyć skoki, ale tylko z miękkim lądowaniem, polecamy Isol Air 2000 z wielką dmuchaną poduszką

Snowpark Isola 2000

Tony's Snowland przyciąga wszystkich freestylowców swoja niezwykle zróżnicowaną ofertą obstacles. Początkujący wypróbować mogą swoich sił wykonując pierwsze triki w Easy Parku. Bardziej zaawansowani trenować mogą w strefie Slopestyle lub w Tony's Bioparku. Ta niezwykle ciekawa strefa z licznymi obstacles położona jest w lesie, a elementy wykonane są z drzewa. Freestyle na łonie natury!
Isola ma w swojej ofercie również odcinek do Boardercrossu. Wszystkim tym, którzy chcą poćwiczyć skoki, ale tylko z miękkim lądowaniem, polecamy Isol'Air 2000 z wielką dmuchaną poduszką.

Brak turnusów

Cena zawiera
 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 🏨Zakwaterowanie w Apartamentach

 • Skipass Isola 2000

 • Poszewki na pościel

 • Korzystanie z basenu, jacuzzi i łaźni tureckiej

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN

 • Kaucji zwrotnej za apartament

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (300 PLN / 12h)

Dzień 1-2
 • Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Isola 2000

 • Zakwaterowanie

 • Spotkanie organizacyjne

 • Serwis sprzętu | integracja przy winie

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Wspólna jazda po stokach

 • Szkolenia SKI/SNB

 • Apres ski | imprezy tematyczne | wyjścia do klubów

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • Wspólna francuska kolacja

 • Impreza Sylwestrowa

Dzień 9-10
 • Wykwaterowanie

 • Wyjazd do Polski

Brak turnusów

Szkolenie SKI/SNB

Zajęcia grupowe odbywają się od niedzieli do czwartku po 2h dziennie. Podział na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania przy zebraniu się grupy.

Godziny zajęć*
8:30 - 10:30
10:30 - 12:30
13:30 - 15:30
*koordynator wyjazdu ustala na wyjeździe godziny zajęć

Czas trwania
2h x 5 dni

Cena
70€

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.

Koszty Leczenia (KL): 40 000€
Choroby przewlekłe (CP): Tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000€
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000€
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200€
OC prywatne: 10 000€
OC sportowe: 10 000€
Sporty amatorskie (AS):Tak
Sprzęt Sportowy (SS):700€

Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii.

 

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii

- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)

- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

 

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

Podziel się i zbierz ekipę