Logo
Logo Logo

Majówka | Tajlandia

Bangkok, Tajlandia

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Hit na majówkę!

Egzotyczna majówka w Tajlandii? Oczywiście, że TAK! Rajskie plaże, khmerskie świątynie i tajskie rarytasy.. a może masaż? To będzie wyjazd na bogato... Wrócisz z instagramem pulsującym nowymi fotkami - mała podpowiedź - wydrukuj je sobie po wyjedździe, bo jak powiesisz na ścianie, to będziesz się przenosić do tej cudnej, egzotycznej krainy. W Tajlandii na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Ekipa ST
Dzień 1
 • Wylot samolotem rejsowym z Warszawy godz. 15:00 do Tajlandii z przesiadką w Dubaju

Dzień 2-4
 • 📍Przylot do Bangkoku o 12:15

 • 🏢Transfer do hotelu : zakwaterowanie

 • 🏢Noclegi w Bangkoku

 • 📍Zwiedzanie Bangkoku: Wielki Pałac Królewski / Świątynia leżącego Buddy / Dzielnica Chinatown oraz czas wolny

 • 🍸Wieczorem dla chętnych podziwianie miasta z dachu jednego z wieżowców - skybar (dodatkowo płatne)

 • 📍Zwiedzanie Ayutthaya - "miasto-wyspa" i budzące podziw ruiny "Złotego Miasta"

Dzień 5
 • 🏢Wykwaterowanie

 • 📍Dzień wolny w Bangkoku

 • 📍Nocny przejazd pociągiem sypialnianym do Chiang Mai

Dzień 6-8
 • 🏢Zakwaterowanie i noclegi w Chiang Mai

 • 📍Czas wolny w Chiang Mai

 • 🍴Całodniowy kurs gotowania kuchni tajskiej

 • Dla chętnych wycieczka do schroniska dla słoni (dodatkowo płatne)

Dzień 9-12
 • 🏢Bardzo wczesne wykwaterowanie

 • Przelot wewnętrzny oraz przeprawa promowa na wyspę Koh Phangan

 • 📍Czas wolny na plażowanie i wycieczka dookoła wyspy (wycieczka fakultatywna dla chętnych)

 • 🏢Noclegi na wyspie Koh Phangan

Dzień 13-16
 • 📍Transfer do Ao Nang

 • 📍Plażowanie w Ao Nang

 • Wycieczka fakultatywna na wyspy Koh Phi Phi

 • 🏢Noclegi w Ao Nang

Dzień 17
 • 🏢Wykwaterowanie

 • 📍Transfer na lotnisko w Krabi / Przelot do Bangkoku

Dzień 18
 • Nocny lot z Bangkoku do Polski

Bangkok

Bangkok, stolica Tajlandii oraz jedno z najważniejszych pod względem gospodarczym miast Azji. To miasto tętniące życiem, pełne barw ale i sprzeczności. Miasto o wielu twarzach, gdzie tradycja i nowoczesność zderzają się ze sobą na każdym kroku. Miasto pełne przepychu, głośne i zaskakujące, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Bangkok to miasto, które jest w stanie zapewnić absolutnie każdą, dowolną atrakcję, spełnić każdą zachciankę oraz pozwolić na odkrywanie czegoś nowego z każdą kolejną wizytą. Bangkok to idealne miejsce aby odkryć oryginalną tajską sztukę i architekturę, znajduje się tutaj około 400 bogato zdobionych świątyń buddyjskich i hinduistycznych. Bajkowy krajobraz złotych pałaców, targowisk unoszących się na wodzie oraz majestatycznych wież z porcelany nieustannie konkuruje z potężnymi drapaczami chmur.

Ayutthaya

Ajutthaja jest miastem położonym w centralnej części Tajlandii, w odległości ok. 80 km na północ od Bangkoku. Miasteczko opływają liczne rzeki, skąd zyskało ono miano: „miasta-wyspy”. W przeszłości, rzeki tworzyły naturalną fosę wokół miasta, pełniąc ważną rolę strategiczną, wykorzystywane były także jako naturalny system nawadniający. Ajutthaja była stolicą Tajlandii. W XVI w. miasto przeżywało swój okres świetności i było jednym z największych i najbogatszych królestw w Azji, nazywano je nawet „Złotym Miastem”. Obecnie miasto jest stolicą regionu, tradycyjnie noszącego tę samą nazwę. Ruiny Ajutthaja po dziś dzień wywierają ogromne wrażenie i świadczą o dawnej potędze królestwa. Architektura miasta jest fascynującym połączeniem stylu budowli khmerskich z typowo rodzimymi rozwiązaniami. Turyści mogą podziwiać na terenie miasta i w najbliższych jego okolicach, wiele wspaniałych zabytków architektonicznych, przede wszystkim ruiny budowli pałacowych i świątynnych.

Chiang Mai

Chiang Mai to ponad 700-letnie miasto położone w północnej Tajlandii, w samym sercu prowincji noszącej tę samą nazwę. Jest największym i najważniejszym miastem północnej Tajlandii, ważnym centrum kulturalnym i religijnym, słynie również z przyjemnej atmosfery i pięknej scenerii. Położenie wśród gór sprawia, że klimat nie jest tu tak męczący, jak na południu kraju. Miasto obfituje w świątynie, muzea, bazary, knajpki, restauracje i wiele innych atrakcji. Chiang Mai od lat jest słynną turystyczną mekką, obowiązkowym punktem programu każdej wyprawy. Mieszkańcy to przesympatyczni ludzie – wszyscy bardzo pomocni, cały czas się uśmiechają. Aż chce się tu zostać!

Ao Nang

Ao Nang to turystyczne centrum prowincji Krabi. Wizytówką tego regionu są niezliczone wysepki wystające z wody w formie pionowych skał. Nic dziwnego że miejsce to zostało uwiecznione w wielu filmach oraz jest popularne wśród amatorów wspinaczki skalnej. Można stąd wybrać się na rejs łodzią albo spróbować swoich sił w nurkowaniu. Samo miasto oferuje turystom bogatą ofertę hoteli, salonów masażu, restauracji, pubów, klubów i sklepów z pamiątkami. W większości klubów znajdziecie bezpłatny basen. W Ao Nang mamy nie jedno, ale aż dwa centra życia nocnego! Jednak największą atrakcją regionu jest rajskie Railay, do którego można dopłynąć w 10 minut drewnianą, tradycyjną łódką z uniesionym dziobem. Railay to bajeczne miejsce: niedostępny półwysep, z przepiękną plażą, malowniczymi skałami, jaskiniami, tradycyjną architekturą i wszędobylskimi małpkami. Można się tu dostać tylko drogą morską. Już sam rejs zapiera dech w piersiach. A takich miejscówek jest w okolicy Ao Nang więcej. Za równowartość kilkudziesięciu złotych od osoby można wynająć łódkę na cały dzień.

Wyspa Koh Phangan

Wyspa Koh Phangan leży w południowo-wschodniej części Tajlandii, około 50 km od półwyspu Tajlandzkiego. Wyspa cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród młodych turystów z całego świata, kochających imprezowanie pod gołym niebem w rytm dźwięków muzyki. Każdego miesiąca organizowany jest tu festiwal Full i  Half Moon Party. Sama wyspa to nieskażona przyroda, góry porośnięte pachnącym tropikalnym lasem upstrzone mozaiką poletek i wijących się dróg. Jeśli chcecie zakosztować tradycyjnej, wyspiarskiej Tajlandii dobrze trafiliście. Przepiękne plaże z lazurową wodą współgrają tu z prostą zabudową bungalowów wkomponowanych w skały i zatoczki. Linię brzegową wyspy najlepiej zwiedzić wynajmując kajak. 

Spotkanie ze słoniami

Marzyliście kiedyś żeby pogłaskać prawdziwego słonia niczym Mowgli z Księgi Dżungli? Podczas tej jednodniowej wycieczki będziemy mieli niepowtarzalną okazję przebywać ze słoniami, bawić się z nimi a nawet je przytulać! Dzień zaczniemy od około godzinnego przejazdu do wioski Karen położonej w sercu tropikalnego lasu. Tutaj pod okiem opiekunów spotkamy te największe na świecie zwierzęta lądowe. Słonie od setek lat są traktowane w Azji jako zwierzęta robocze, pomagają budować i transportować ciężkie towary. Słoń indyjski może ważyć nawet do 5 ton ale te, które spotkamy są młodsze i mniejsze. Pomimo swoich rozmiarów są to zwierzęta o łagodnej naturze, lubiące kontakt z turystami. Możemy więc je głaskać, przytulać się oraz karmić. Po lunchu składającego się z tradycyjnych tajskich potraw weźmiemy kąpiel błotną ze słoniami a następnie będziemy mogli je wymyć i wyszczotkować u stóp wodospadu! Tego nie można przegapić! Powrót do hotelu około godziny 17:30. W czasie tego pobytu nie wchodzimy na kark słoni! Jest to miejsce, które dba i opiekuje się głównie osobnikami, które nie poradziłyby sobie w naturalnym środowisku.

Cena – ok. 1800 Batów

Wyspa Koh Phi Phi

Koh Phi Phi to w rzeczywistości sześć wysp, z czego najbardziej znane są dwie połączone ze sobą: większa wyspa Don i mała Leh. Wyspy Phi Phi tworzą archipelag o łącznej powierzchni 388 km2, z czego jedynie 65 km2 to stały ląd, resztę zajmują porośnięte gęstym lasem tropikalnym skały wapienne. To sprawia, że wyspa Koh Phi Phi Don jest jedną z najpiękniejszych wysp w całej Tajlandii. Ponadto, zaraz obok Phuket i Koh Pha Ngan jest również najsłynniejszą, najgłośniejszą i najbardziej imprezową wyspą tego kraju. Koh Phi Phi Leh jest równie piękną, lecz niezamieszkaną wysepką. Posiada kilka malowniczych zatoczek, z czego wyróżnia się jedna, szalenie atrakcyjna - Maya Bay. Zatoczka ta cieszy się szczególną sławą za sprawą filmu Niebiańska Plaża, w którym grał Leonardo DiCaprio. Wyspa jest zamknięta dla zwiedzających, więc zatokę zobaczysz z łódki, która podpłynie do tego pięknego miejsca. 

Cena – ok. 1800 Batów

Park Narodowy Angthong

Park Narodowy Angthong jest jednym z najbardziej urokliwych i naturalnych miejsc w Zatoce Tajlandzkiej! Archipelag tworzony jest aż z 42 tropikalnych wysp, w których znajdziesz wiele jaskiń czy pięknych plaż. To także świetne miejsce do uprawiania snorkelingu.

Podróż zaczynamy na wyspie Koh Phangan o godzinie 8.00 i jedziemy pickupem do przystani. W cenie podróży statkiem czekają na Ciebie przekąski, drinki oraz lunch w formie  tradycyjnego tajskiego jedzenia. Podczas wyjazdu będziesz miał możliwość pływania oraz snorkelingu w krystalicznie czystej wodzie i podziwiania tropikalnych ryb. 

Kolejnym punktem jest dotarcie do Mae Koh, w którym znajduje się piękne szmaragdowe jezioro Talay Nai otoczone wapiennymi klifami. Dodatkową atrakcją jest dopłyniecie do tego miejsca kajakiem! Panorama na malownicze wyspy  z platformy widokowej zapiera dech w piersiach niejednemu turyście! 

Na koniec docieramy do Koh Wua Talap Island, na której oprócz równie pięknej plaży i jaskiń znajduje się kolejny punkt widokowy, jednak tym razem ulokowany znacznie wyżej. Stąd rozpościera się widok na wszystkie 42 wyspy Ang Thong. Tutaj  kończymy nasza podróż i wracamy do hotelu ok. 18:30.

Cena:

 • Rejs + opcja pływania kajakiem ok. 2200 Batów
 • Rejs ok. 2000 Batów

Brak turnusów

Brak turnusów

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownica: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Cena zawiera
 • Przelot rejsowym samolotem na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa

 • 🏢3 noclegi w hotelu 3* w Bangkoku

 • 🏢3 noclegi w hotelu 3* w Chiang Mai

 • 🏢4 noclegi w hotelu 3* w Ao Nang

 • 🏢4 noclegi w hotelu 3* na wyspie Koh Phangan

 • 2 przeloty wewnętrzne w Tajlandii

 • 📍Promy na wyspę Koh Phangan

 • 📍Przejazd nocnym pociągiem w wagonach sypialnych na trasie Bangkok - Chiang Mai

 • 📍Transfer Koh Phangan do Ao Nang

 • Zwiedzanie: Bangkoku, Chiang Mai, Ayutthaya

 • 🍴Kurs gotowania tajskiej kuchni w Chiang Mai

 • 📛Opieka polskojęzycznego pilota

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (15 PLN doliczane do umowy)

 • 📛 Ubezpieczenie KL i NNW (130 PLN doliczane do umowy)

 • Obligatoryjnej opłaty dewizowej (170 € - obowiązkowe, zbierana na wyjeździe)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📍 Wycieczka fakultatywna Spotkanie ze słoniami

 • Wycieczka fakultatywna wyspy Koh Phi Phi

 • 📍 Wycieczka fakultatywna na wyspę Koh Phangan

 • Wycieczka fakultatywna do Narodowego Parku Angthong

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę