Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

soCAMP! | Grubson, Fokus & Rahim, Jarecki & BRK

Veysonnaz, Szwajcaria

4.5
Program
Praca pilota
Integracja
Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
C
Conraddo
21.03.2018
4.3
Bardzo dobra organizacja, praca pilota etc. Jedynie możnaby więcej informacji udzielić podczas jazdy autokarem - o lokalnych busach itp.
e
ewelinakot
03.03.2018
4.7
Na pierwszy rzut oka wydawało mi się podejrzanie tanie, ale było naprawdę super :D
V
Viniacz
18.03.2018
4.3
Zaskoczyła mnie nienachalna, ale przejrzysta organizacja na wyjezdzie

Pakiet korzyści!

Mega cena, taniej nigdy nie będzie!
Skipass w cenie!
Rezerwacje z zaliczką tylko 20%!
🚍 Transport Autokarami DE LUX
Wypożyczenie TOP NARTY & DESKI od 35 € / 7 dni
Szkolenia narty snowboard 10 godz. / 70 €
W cenie zawody / najlepsze imprezy
Najlepsze ubezpieczenie SKI PREMIUM
Specjalne ceny na wyżywienie / alkohole
Pro organizacja, słońce i pozytywni ludzie!
RABAT W SKLEPIE www.ROSSIGNOL-OUTLET.pl

Veysonnaz

SNOW PARK MAPA STOKÓW

Ośrodek Veysonnaz jest położony w regionie Sion. Miejce, który oferuje: 600 km tras zjazdowych, łagodnych - dla początkujących lub niezwykle trudnych, "czarnych" tras, które są marzeniem najbardziej śmiałych narciarzy. Trasy rozpościerają się na wysokości od 500 do 3000m n.p.m. Spędzając tutaj czas, można nacieszyć się magicznym krajobrazem i bawić na śniegu w parkach snowboardowych. To znakomita okazja do skosztowania przygody na nartach biegowych lub wzięcia udziału w jednej z wycieczek na licznych szlakach. Znajdujące się na tym obszarze wioski zachowały swą autentyczną atmosferę, przy infrastrukturze najwyższej klasy.

Dzień 1 - 2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem

 • Przyjazd do Veysonnaz

 • 🏨Zakwaterowanie

 • 👥Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3 - 8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenia SKI/SNB

 • Jazda po stokach

 • 👥Wspólne aktywności i integracja

Dzień 9 - 10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Koncerty soCAMP 2019

Grubson, Fokus & Rahim, Jarecki & BRK

Na soCAMP 2019 najlepszą rozrywkę zapewnią nam: Grubson, Fokus & Rahim, Jarecki & BRK

GrubSon – pseudonim sceniczny pochodzącego z Rybnika rapera i wokalisty Tomasza Iwancy. Działalność muzyczną rozpoczął pod koniec lat 90. Początkowo występował w nieistniejących już formacjach Po 3-na Różnica i Wolność Słowa. W późniejszych latach zasiliłszeregi Wspólnego Mianownika –soundsystemu z Gliwic. Założyciel formacji 3oda Kru. Obecnie ściśle powiązany działalnością koncertową z DJ-em BRK, Jareckim oraz zespołem Sanepid.

W 2007 roku dzięki wygranemu konkursowi, GrubSon nagrywa kawałek na III część producenckiej płyty Magiery i L.A –"Kodex". Utwór z "Siła z pokoju", który nagrał z Juniorem Stressem –wraz z utworem Fokusa i Gurala –stał się singlem promującym wyżej wspomnianą produkcję. Płyta ta jeszcze bardziej otworzyła mu drogę na polskie parkiety –a jego charyzmatyczna postać i głos stały się rozpoznawalne w całej Polsce. W 2008 roku wytwórnia Feel-x'a wydaje mixtape –"Siła-Z-Pokoju MixTape Vol.1" –oczywiście z udziałem GrubSona. W rok później artysta zmienia "stajnię" tym razem na MaxFloRec, z którą podpisuje kontrakt na swą debiutancką legalną płytę. We wrześniu 2009r światło dzienne ujrzał debiutancki album "O.R.S.". Dzięki singlom "Nowa fala" oraz "Na szczycie" muzyk błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery. Kolejnym wydawnictwem jest „Parchastyczny Mikstejp” 3ody Kru, którą oprócz GrubSona tworzą: Metrowy, Jotoskleja oraz Bu. Prawdziwa eskalacja popularności artysty przypada na rok 2011, kiedy to w styczniu ukazuje się dwupłytowy album "Coś więcej niż muzyka". Wydawnictwo sprzedaje się jak ciepłe bułeczki i niespełna pół roku później pokrywa platyną.

Po dwóch świetnie przyjętych albumach rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy ze swoim DJ-em -BRK, który równie dobrze czuje się jako producent oraz raper. Owocem tej kolaboracji stał się wydany w maju 2012 roku album "Gruby Brzuch. Niedługo jego wydaniu skład koncertowy tworzony przez: GrubSona, DJ-a BRK oraz Jotoskleję uzupełnia Jarecki.

W maju 2013r wykonawca zaczyna koncertować z zespołem na żywo. Nowa formuła koncertowa przyjęła się świetnie. Rok 2014 dla zespołu był mocny jeśli chodzi o nowe wydawnictwa. GrubSon pojawia się gościnnie w jednym utworze z zespołem Pokahontaz na „Kodex V”. 16 czerwca ukazał się również drugi album duetu Jarecki/BRK. Na płyciept. „Punkt Widzenia” nie zabrakło GrubSona –Tomasz dograł swoje wersy aż do 4 utworów 4 marca 2015 roku to dzień premiery kolejnego solowego albumu GrubSona, który nosi tytuł „Holizm”.


Fokus & Rahim – można ich określić jako ojcowie polskiego rapu. Współtworzyli legendarną ekipę Paktofoniki, od 2003 roku działają razem jako cześć zespołu Pokahontaz

Pierwsza płyta Pokahontaz otwiera nowy rozdział w historii polskiego hip-hopu, tworząc jego nową jakość. Rahim i Fokus udowadniają, że należą do czołówki polskich raperów. Wydawnictwo zawiera piętnaście utworów, które dziś uważane są za kultowe, o czym świadczy chociażby decyzja MaxFloRec o reedycji albumu. W połowie 2007 r. zespół chwilowo kończy działalność. Reaktywuje się w tym samym roku za sprawą singla „Cyfroni” Rahima z Pokahontaz na featuringu. Równolegle Rahim i Fokus z powodzeniem realizują swoje solowe ścieżki kariery. Ich artystyczne drogi na dobre schodzą się ponownie dopiero w roku 2011, kiedy rozpoczynają prace nad drugim wspólnym albumem, „Rekontaktem”. Wydawnictwo na półki sklepowe trafia w roku 2012, czyli po siedmiu latach od premiery pierwszego krążka. Fanom i samym artystom opłaca się czekać – w kilka miesięcy od premiery płyta osiąga status złotej.


.

Brak turnusów

Szkolenie SKI/SNB

Szkolenie SKI/SNB

Zajęcia grupowe odbywają się od niedzieli do czwartku po 2h dziennie. Podział na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania przy zebraniu się grupy.

Godziny zajęć*
8:30 - 10:30
10:30 - 12:30
13:30 - 15:30
*koordynator wyjazdu ustala na wyjeździe godziny zajęć

Czas trwania
2h x 5 dni

Cena
70€

Szkolenie Indywidualne

Szkolenie indywidualne to zajęcia, podczas których czas oraz progam dopasowany jest pod kursanta.

Godziny zajęć:
Dopasowane do potrzeb klienta

Czas trwania:
55 minut
Cena:
30€

Zgłoszenie do szkolenia

Osoby zainteresowane szkoleniem muszą wypełnić formularz szkółki:

Na 7 dni przed wyjazdem osoby zarejestrowane dostaną informację zwrotną nt. realizacji szkolenia - realizacja jest zależna od tego czy uzbierała się minimalna liczba chętnych osób.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą szkółki, specjalnie dedykowaną dla klientów ST - OFERTA SZKOLENIA

Brak turnusów

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.

Koszty Leczenia (KL): 40 000€
Choroby przewlekłe (CP): Tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000€
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000€
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200€
OC prywatne: 10 000€
OC sportowe: 10 000€
Sporty amatorskie (AS):Tak
Sprzęt Sportowy (SS):700€

Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 599 95 22

Cena zawiera
 • Specjalna promocja!

 • 🏨Zakwaterowanie w Apartamentach

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Skipass na region Veysonnaz / Nendaz / Siviez / Thyon, obejmuje 200 km nartostrad

 • 👥Opieka kadry

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu (79 PLN doliczane do umowy)

 • Opłat klimatycznych 3€/dzień/os (zbierane na miejscu)

 • Kaucji zwrotnej za apartament

 • Opaska Festiwalowa 25€ (obligatoryjne płatne na miejscu)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Możliwość rozszerzenia Skipassu na region Cztery Doliny (4 Vallées) - skipass obejmuje obszary Veysonnaz, Nendaz, Siviez, Thyon, Verbier, Bruson i Savoleyre. Skipass obejmuje 412 km nartostrad oraz 86 wyciągów - koszt 29 franków szwajcarskich za dzień.

FAQ | Veysonnaz

Ilu dniowy jest skipass?
Skipass 6-dniowy na region Veysonnaz / Nendaz / Siviez / Thyon, obejmuje 200 km nartostrad oraz 51 wyciągów.

Jest możliwe rozszerzenia Skipassu na region Cztery Doliny (4 Vallées) - skipass obejmuje obszary Veysonnaz, Nendaz, Siviez, Thyon, Verbier, Bruson i Savoleyre. Skipass obejmuje 412 km nartostrad oraz 86 wyciągów - koszt 29 franków szwajcarskich za dzień.

O co chodzi z opaską festiwalową?
Obejmuje ona wejścia na wszystkie imprezy i koncerty oraz specjalne ceny na alkohole. Jest obowiązkowa, płaci się za nią na miejscu w euro)

Czy oferta obejmuje wyżywienie?
W apartamentach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie (lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa lub elektryczna,talerze, garnki, sztućce). W pobliżu są sklepy spożywcze, w których ceny nie różnią się znacząco od cen w polskich supermarketach. Można się ew. stołować w barach i restauracjach, które znajdują się niedaleko od naszych apartamentów.

Jakie ceny obowiązują w lokalnych sklepach?

Pomidory cherry- 1 kg 2,99 CHF, 12,15 zł
Pomarańcze - 2 kg 2,49 CHF 10,12 zł
Cytryna - 1 szt 1,99 CHF 8,09 zł
Chleb - 400g2,78 CHF 11,30 zł
Zestaw sałat - 250g 1,85 CHF 7,52 zł
Croissant - 1 szt 0,89 CHF 3,62 zł
Butelka wina od 4,49 CHF 20,32 zł
Jogurt naturalny Milbona - 500g0,85 CHF, 3,46 zł
Pakowany ser do Founde - 400g2,79 CHF, 11,34 zł
Coca-Cola - 1l 1,80 CHF, 7,32 zł
Banany - 1kg 2,95 CHF 11,99 zł
Chleb krojony - 350g2,40 CHF9,76 zł
Snickers Minis - 443g5,30 CHF21,54 zł
Nutella Snack B-ready 3,95 CHF 16,06 zł
Czipsy Chio - 150 g3,95 CHF 16,06 zł
Pizza w pizzeri - 20 CHF

Godzina i miejsce wyjazdu

Godziny oraz miejsca wyjazdu z wszystkich miast są podane orientacyjnie. Potwierdzone informacje zostaną wysłane po zatwierdzeniu przez przewoźnika, wraz z oficjalnym komunikatem wyjazdowym na maila podanego przy rezerwacji, na ok. 3 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej

Podziel się i zbierz ekipę