Logo
Logo Logo

Summer Fest

Acharavi , Grecja

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Summer Fest Ayeee!

Tym razem słynny SummerFest zawita do Grecji! Wyspa Korfu jest gotowa, żeby przyjąć setki studentów z całej Polski, ale czy Wy jesteście gotowi na nią? Koncerty, warsztaty i szaleństwo w klubach będą na porządku dziennym. Dla spragnionych wrażeń przygotowaliśmy również imprezowe rejsy i jeep safari! Zabawa na najwyższym poziomie gwarantowana!

Ekipa Summer Fest
Dzień 1
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem

Dzień 2
 • Rejs Igoumenitsa - Korfu

 • 🏢Zakwaterowanie i spotkanie organizacyjne

Dzień 3 - 8
 • 📍Pobyt w Acharavi / Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • 👍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • 📢Wyjścia do klubów, koncerty, imprezy tematyczne

Dzień 9 - 10
 • 🏢Wykwaterowanie i wyjazd do Polski

 • 🚍Powrót autokarem 29.09 w godzinach popołudniowych

Brak turnusów

Holi Color

Holi to hinduskie święto radości i wiosny, obchodzone przeważnie w dniu pełni księżyca w miesiącu phalguna. Nazywane jest również Festiwalem Kolorów i kojarzone z kolorowymi proszkami do obrzucania przyjaciół. Na wyjeździe doświadczycie pięknego wybuchu radości w milionach kolorów.

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Kicz Party

Jedyna taka noc w życiu - kiedy nieważne co na siebie nałożysz, a możesz zostać królem nocy. Przepych i przemiał to drugie imię tej imprezy. Im więcej, im bardziej niedopasowane... tym lepiej. Kicz ponad wszystko!

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Warsztaty fotograficzne

Fotografia mobilna, czyli jak szybko zrobić instagramowe zdjęcie smartfonem.

Program warsztatów pomaga odpowiedzieć na wiele pytań nurtujących miłośników fotografii: Czy można fotografować pod słońce? Jak ustawiać kadr? Jak uzyskać efekt rozmycia na zdjęciu? Podczas szkolenia poznamy sposoby poprawnego kadrowania i dowiemy się, jak ustawić dobrą ekspozycję. Zobaczymy też przykłady złych zdjęć. Spróbujemy zrobić idealne selfie oraz nauczymy się szybko i dobrze obrobiać zdjęcie na telefonie.

Cudowna wyspa Korfu

Wycieczka obejmuje najpiękniejsze i najważniejsze miejsca na Korfu.
W programie:
- Wizyta w miejscowości Gastouri, w której znajduje się wspaniały pałac Achillion (wstęp 5 €), wybudowany przez austriacką cesarzową Elżbietę (Sissi), będący w późniejszych czasach letnią rezydencją cesarza Wilhelma. Pałac słynie z pięknych ogrodów, w których znajduje się imponująca kolekcja rzeźb przedstawiających greckich bogów, bohaterów i mędrców.
- Punkt widokowy na Kanoni, z którego rozciąga się przepiękny widok na klasztor Vlacherna oraz Mysią Wyspę.
- Corfu Town - oczywiście, główne miasto wyspy.

Cena: 40€

Jeep Safari

Niesamowite Jeep Safari po przepięknych wzniesieniach Korfu. 4-godzinny wypad, w programie jest pit stop na punkcie widokowym, ekstremalne trasy oraz przerwa na barbeque (grill i piwko), tańce i konkursy – wszystko w cenie. Jeździmy po stokach. Do naszej dyspozycji są auta terenowe z napędem na 4 koła wraz z kierowcami.

Boat Party

Pływanie na imprezowym statku wśród przepięknego wybrzeża Korfu. Zarzucamy kotwicę na jednej z najpiękniejszych zatok regionu gdzie razem z naszymi animatorami odpalamy głośniki i impreza rozpoczyna się w najlepsze! Muzyka, chill, nurkowanie i słońce!

Brak turnusów

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Cena zawiera
 • 📍8 dni na Korfu (7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🍸Wyżywienie all inclusive

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem (lub w opcji samolotowej przelot)

 • Opieka kadry

 • 📢Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia oraz TFG - 70 PLN (doliczane do umowy)

 • Premium Pass - 99 PLN (doliczane do umowy)

 • Opłata klimatyczna - 20€ (płatne na miejscu)

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę