Logo
Logo Logo

Student CAMP | Majówka | Albania (Shengjin) #autokar

Shengjin, Albania

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Albański kocioł

Tym razem zabieramy was do bajecznej Albanii! Podczas naszych Campów widzieliśmy już greckie wesele,  hektolitry rakiji więc w tym roku odwiedzimy kolejny magiczny bałkański kraj.

Bogata oferta fakultetów, koncerty i najlepsza ekipa - tak zaczniemy to lato!

Ekipa ST

SARIUS

Sarius to pochodzący z Częstochowy utalentowany raper i wokalista. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego czasu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie. Przełomowym momentem okazał się dla niego piąty w dorobku album pod tytułem „ANTIHYPE” z 2017 roku, który został wydany w jego własnym labelu. Płyta w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskała bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017 oraz "pokrywając się platyną". To samo wyróżnienie otrzymały również dwa kolejne albumy Artysty, czyli "Wszystko co złe" oraz "Pierwszy Dzień Po Końcu Świata". Aktualnie Sarius promuje swój najnowszy materiał, czyli „ANTIHYPE 2".

Rejs po jeziorze Koman

Rejs po jeziorze Koman jest jedną z największych atrakcji turystycznych Albanii. Jezioro, jest efektem powstałego zespołu zapór wodnych i hydroelektrowni, utworzonego na rzece Drin. Odcinek, po którym płyniemy, znajduje się między dwoma tamami i jest wciśnięty w dolinę pomiędzy wysokimi górami. Płyniemy po lazurowej wodzie wsród szczytów majestatycznych gór, podziwiając spektakularne widoki. Poza zapierającymi dech widokami gór i wodospadów można tu dostrzec małe chatki, w których mieszkańcy żyją w zgodzie z naturą jak przed 300 laty.

Będzie również możliwość kąpieli w czystej, turkusowej wodzie!

 

Cena – 62 €- obiad w cenie.

             50 € – bez obiadu

Rejs na Półwysep Karaburun i Wyspe Sazan z imprezą na statku

Sazan to niewielka wyspa która jest strefą zmilitaryzowaną, niegdyś pilnie strzeżona i zamknięta dla odwiedzających. Udostępniona niedawno dla turystów tylko w okresie letnim. Znajdują się tu między innymi bunkry, opuszczone budynki koszar i składów amunicji a takze jaskinie i groty.

W czasie rządów Hodży znajdowało się tutaj słynne więzienie dla przeciwników politycznych nazywane “albańskim Alcatraz”. Wyspa wraz z półwyspem Karaburun wyznacza granice miedzy morzem Adriatyckim a morzem Jońskim.

Rejs na Sazan, płyniemy również na Półwysep Karaburun i do groty pirackiej, wszystko połączone z imprezą na statku!

 

Co nas czeka? Rejs statkiem na wyspe Sazan, zwiedzanie wyspy, impreza na morzu, głośna muzyka, bar i impreza. Rejs na połwysep Karaburun, plażowanie na najpiękniejszej plaży w całej Albanii do tego czysta i ciepła woda. Skoki do wody z pomostu. Piękna zatoka oraz tutejsze krajobrazy przywodzą na myśl Karaiby. Po prostu raj na ziemi! 

 

Cena: 55€

Kosowo

Już sama trasa do Prizrenu zasługuje na szczególną uwagę - Albania jest połączona z Kosowem autostradą, która przebiega malowniczo przez góry oraz rozlewisko rzeki Fierza. Wycieczkę rozpoczynamy od przyjazdu do miasta Prizren, gdzie tradycje przeplatają się z nowoczesnością. Koniecznie będąc w Albanii trzeba odwiedzić to bratnie państwo, które zamieszkane jest w przeważającej części przez Albańczyków. Miasto Prizren to mieszanka etniczna i kulturowa całych bałkanów. Wąskie brukowane uliczki, liczne kramy z pamiątkami, pyszna kawa turecka, tradycyjne potrawy, stary meczet, muzeum które ukazuje całą historie wyzwolenia Kosowa spod władzy tureckiej, historia konfliktów na bałkanach i odzyskania przez Kosowo w 2008 roku niepodległości. Ta wycieczka to duża dawka historii i kultury tego rejonu.

 

Zwieńczeniem zwiedzania będzie wejście na górującą nad miastem twierdzę z VI wieku, z której roztacza się niesamowity widok na miasto oraz góry Szar Planina.

 

Cena 60 €

Tirana

Zwiedzanie stolicy rozszerzone o wizytę w BunkerMuseum czyli podziemne muzeum poświęcone reżimowi Envera Hodży - słynny komunistyczny bunkier przeciwatomowy w 2016 roku otwarty dla turystów. Bunk’art to muzeum komunizmu, a zarazem przejmująca podróż w czasie do epoki Envera Hodży.
Po czasie wolnym w centrum Tirany przyjdzie czas na spacer. Zaczniemy go od placu Skanderbega, gdzie znajduje się charakterystyczna mozaika, która jest jednym z symboli kraju. Następnie idziemy główną ulicą miasta, na której znajdują się m.in. Pałac Prezydencki i inne budynki rządowe. Zatrzymujemy się również pod Piramidą Hodży i Placu św. Matki Teresy.

 

Cena 40€

White Party

White party zostanie w waszej pamięci na długo długo po wyjeździe.  Poczujcie się jak gwiazdy Hollywood bierzcie markery w dłoń i do roboty! Niech każdy zostawi po sobie ślad w formie podpisu na koszulce nowych znajomych. Myślisz, że starczy Ci miejsca żeby zebrać wszystkie?

 

Kicz Party

Mandaryna, Denzel, Scooter - kto się nie bawił przy ich przebojach? Jako , że kochamy powspominać, uzbrojeni w kołczany sprawiedliwości, żonobijki, sandały i skarpety zabierzemy Was w podróż w czasie. Tej nocy zmienimy się w prawdziwe Karyny melanżu i Sebixów bez granic. Przy największych hitach ery brokatu będziemy się bawić do rana. Najbardziej odjechane przebranie zostanie nagrodzone.

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Dzień 1-2
 • Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem

 • Przyjazd do Shengjin w godzinach porannych / wczesnoporannych

 • Możliwość korzystania z infrastruktury hotelu (lobby, wifi, basen, leżaki)

 • Zakwaterowanie w hotelu (około godziny 15:00)

 • Spotkanie organizacyjne / Wieczorne wyjście integracyjne

Dzień 3-8
 • Plażowanie i czas wolny

 • Imprezy/Koncert

 • Aktywności

Dzień 9-10
 • Wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Polski

 • Przekroczenie granicy z Polską ok. południa następnego dnia

Brak turnusów

Brak turnusów

RENIA CHRZĄŚCIK

Koordynatorem tego wyjazdu jest Renia Chrząścik

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nią na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownictwa: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Każda rezerwacja ubezpieczona jest od kosztów rezygnacji więc w uzasadnionych przypadkach (Zakres i szczegóły ubezpieczenia kosztów rezygnacji jest opisany w OWU w paragrafach 4-5: https://st.pl/document/54) możesz ubiegać się u naszego ubezpieczyciela Wiener o zwrot wpłaconych środków. Zgłoszenie należy wysłać do nas w ciągu 2 dni od wystąpienia zdarzenia uniemożliwiającego udział w wyjeździe.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii.

 

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii

- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)

- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

 

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

 

1. Bagaż główny - 1 sztuka: torba / walizka - Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm - Maksymalna waga 25 kg

2. Bagaż podręczny - 1 sztuka: plecak / miękka torba - Maksymalna waga 7 kg </br

Dopłaty:

Jeżeli Twój bagaż przekroczy dopuszczalną wagę zgłoś to wcześniej do biura i zapłać za dodatkowe kilogramy mniej niż w trakcie wyjazdu!

 • za każde dodatkowe 5 kg - 50 PLN (doliczane do umowy) lub 100 PLN (płatne na miejscu)
 • za dodatkową sztukę bagażu (do 20 kg) - 200 PLN (doliczane do umowy) lub 300 PLN (płatne na miejscu) 
 • Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

Cena zawiera
 • 8 dni w Albanii (7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania)

 • Wyżywienie HB

 • Przejazd komfortowym autokarem

 • Opieka Kadry ST

 • Program animacyjny ST (warsztaty, animacje, konkursy)

 • Serwis SMS

 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 • Koncert polskiego artysty

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu (60 PLN - doliczane do umowy)

 • Opłat klimatycznych (50 PLN - doliczane do umowy)

 • PREMIUM PASS*** - Wstęp na wszystkie WARSZTATY, IMPREZY i KONCERTY (150 PLN doliczane do umowy)

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN - doliczane do umowy)

 • Turystyczny Fundusz Pomocowy (10 PLN - doliczane do umowy) 

 • Kaucji zwrotnej za pokój - 50 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 📛 Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM - 40 zł (doliczane do umowy)

 • Gwarancja niezmienności ceny - 49 PLN doliczane do umowy)

Podziel się i zbierz ekipę