Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Slovenia Ski Paradise | Ski Safari

Kranjska Góra , Słowenia

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Zwiedzanie i szusowanie.
Słowenia, choć mała, ośrodków narciarskich ma wiele. Każdy z nich ma w sobie coś, co przekonuje bywalców by wracali właśnie tam. Dla narciarzy–turystów wybierających się do Słowenii na narty po raz pierwszy skrywają wiele małych tajemnic, które tylko czekają by je odkryć. Chcesz odkryć je z Nami ?
Ekipa so Snow

Kranjska Góra

MAPA STOKÓW

Kranjska Gora to idealne miejsce na wakacje pod hasłem zima na stoku. Znane ze swej malowniczości Alpy Julijskie zmotywują do ekstra wysiłku nawet tych bardziej opornych :) Miejscowość oferuje łatwy dostęp do zróżnicowanych pod względem trudności tras, w tym takie, z którymi poradzą sobie początkujący amatorzy zimowego szaleństwa i takie, na których rozgrywane są zawody FIS. Także amatorzy narciarstwa biegowego nie będą w Kranjskiej się nudzić.

Znajduje się tutaj 17 wyciągów oraz 20 km tras:
- 10 km niebieskich
- 8 km czerwonych
- 2 km czarnych

Vogel Ski Center

MAPA STOKÓW

Leży w sercu chronionego Parku Narodowego Triglav. Historia tego ośrodka narciarskiego sięga roku 1964, a dziś oddaje on do Państwa dyspozycji 18 km tras narciarskich. Kolejka gondolowa została odnowiona w 2001 roku i może przewieźć 950 osób na godzinę. Startuje z doliny, blisko jeziora Bohinj i zabiera narciarzy do miejsca z którego rozciąga się panorama szczytów Parku Triglav i Alp Kamnickich. Sezon narciarski na Voglu trwa od grudnia do połowy kwietnia a wysokogórskie krajobrazy i wspaniałe widoki dodają ośrodkowi szczególnego uroku. Trasy narciarskie dzięki swojemu zróżnicowaniu zadowolą zarówno początkujących jak i wytrawnych narciarzy. Vogel jest jednym z niewielu ośrodków narciarskich gdzie możliwa jest jazda na naturalnym śniegu aż do połowy kwietnia.Trasy narciarskie ośrodka rozpościerają się pomiędzy 569 a 1800 m nad poziomem morza.

Znajduje się tutaj 9 wyciągów oraz 22 km tras:
- 9.5 km niebieskich
- 12.5 km czerwonych

Krvavec

MAPA STOKÓW

Kravavec jest ośrodkiem narciarskim z około 30 km dobrze utrzymanych tras narciarskich, położonych na wysokości 1450-1971m.n.p.m., dających znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych na naturalnym, bądź sztucznym śniegu. Dzięki dogodnemu umiejscowieniu sezon narciarski w Krvavcu zaczyna się z końcem listopada i może trwać aż 150 dni – do początku maja. Ośrodek zapewnia 100 dni w każdym sezonie. Najnowszym udogodnieniem na Krvavcu jest sześcioosobowy wyciąg krzesełkowy, który zabiera narciarzy z Gospinicy na szczyt Krvavca w czasie poniżej 5 minut i umożliwia jazdę po większości szlaków. Trasy różnią się stopniem trudności, doskonale nadają się do jazdy rekreacyjnej jak i profesjonalnej.

Znajduje się tutaj 11 wyciągów oraz 30 km tras:

- 7 km niebieskich
- 15 km czerwonych
- 8 km czarnych

Kanin - Sella Nevea

MAPA STOKÓW

Bovec, Sella Nevea i Tarvisio to razem ponad 50 km ciekawych, znakomicie przygotowanych tras narciarskich. Od niedawna dwa pierwsze ośrodki, dzięki nowej kolejce tworzą jeden trans graniczny. Korzystając z jednego karnetu możemy jeździć po obu stronach słoweńsko-włoskiej granicy.
W ten sposób powstał pierwszy międzynarodowy ośrodek narciarski z 12 wyciągami (łącznie z najdłuższą słoweńską kolejką wagonikową, która przewozi turystów z doliny Bovec (436 m n.p.m) do środkowej części ośrodka (2200 m n.p.m)) i 30 km tras zjazdowych na 70 ha.
Kolenją ciekawostką tego ośrodka narciarskiego jest jego słynne położenie i przepiękny widok w głąb Alp na wschodzie oraz na Adriatyk na południu. Dzięki dużej ilości śniegu oraz pięknej pogodzie Kanin nazywany jest „słoweńskim lodowcem“.

Znajduje się tutaj 10 wyciągów oraz 10.5 km tras:
- 4.2 km niebieskich
- 6.3 km czerwonych

Cerkno

MAPA STOKÓW

W miejscu, gdzie łączą się trzy krainy geograficzne, gdzie kończy się Gorenjska, a zaczyna Primorska, znajduje się ośrodek narciarski Cerkno. Stoki Črnego vrhu położonego na wysokości 1291m są narciarską perełką, która może pochwalić się dobrą śnieżną statystyką.
Na 70 hektarach stoków zarówno początkujący jak i zaawansowani znajdą coś dla siebie, nie zabrakło też parku dla snowboardzistów i freestylerów.
Ośrodek narciarski Cerkno został wybrany najlepszym ośrodkiem Słowenii trzy razy z rzędu..

Znajduje się tutaj 8 wyciągów oraz 18 km tras:.
- 9 km niebieskich.
- 6 km czerwonych.
- 3 km czarnych

Brak turnusów

Cena zawiera
 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 🏨7 noclegów w wybranej opcji zakwaterowania w Bled

 • 6-dniowy Skipass Słowenia Ski Safari (obejmuje 100.5 km tras)

 • 🚍Codzienny transfer na stok

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 PLN/os

 • Opłata Klimatyczna - 50 PLN/os

 • Kaucji zwrotnej za apartament

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (12h) - 300 PLN doliczane do umowy lub 80 € płatne na wyjeździe

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • 📍Przyjazd do Bled

 • 🏨Zakwaterowanie

 • 👥Walkaround i wieczorna integracja

Dzień 3-8
 • 🚍Codzienny transfer na stok

 • Wspólne rozgrzewki

 • Szkolenie SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • 🎹Wspólne wyjście na kolacje

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd z Bled do Polski

Brak turnusów

Szkolenie SKI/SNB

Szkolenie SKI/SNB

Zajęcia grupowe odbywają się od niedzieli do czwartku po 2h dziennie. Podział na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania przy zebraniu się grupy.

Godziny zajęć*
8:30 - 10:30
10:30 - 12:30
13:30 - 15:30
*koordynator wyjazdu ustala na wyjeździe godziny zajęć

Czas trwania
2h x 5 dni

Cena
70€

Szkolenie Indywidualne

Szkolenie indywidualne to zajęcia, podczas których czas oraz progam dopasowany jest pod kursanta.

Godziny zajęć:
Dopasowane do potrzeb klienta

Czas trwania:
55 minut
Cena:
30€

Zgłoszenie do szkolenia

Osoby zainteresowane szkoleniem muszą wypełnić formularz szkółki:

Na 7 dni przed wyjazdem osoby zarejestrowane dostaną informację zwrotną nt. realizacji szkolenia - realizacja jest zależna od tego czy uzbierała się minimalna liczba chętnych osób.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą szkółki, specjalnie dedykowaną dla klientów ST - OFERTA SZKOLENIA

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.

Koszty Leczenia (KL): 40 000€
Choroby przewlekłe (CP): Tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000€
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000€
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200€
OC prywatne: 10 000€
OC sportowe: 10 000€
Sporty amatorskie (AS):Tak
Sprzęt Sportowy (SS):700€

Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 599 95 22

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii.

 

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii

- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)

- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

 

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

Podziel się i zbierz ekipę