Logo
Logo Logo

Kite na Boże Ciało

Chałupy, Półwysep Helski

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Boże Ciało na Helu!
Szybki reset na Helu, morze, plaża i kitesurfing! Przedstawiamy niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju opcję na Boże Ciało! Szybki dojazd, zakwaterowanie, integracja i pływamy!
Ekipa Board&Kite
Dzień 1
 • 🏨Przyjazd i zakwaterowanie

 • Spotkanie organizacyjne z instruktorami​

 • 🖅Zajęcia kitesurfingu w grupach 2h (teoria + praktyka)​

 • 🐟Gdy nie wieje​: long​board​/wake/trickboard/​sup​/skim​/surf​

 • 📢Wieczorna integracja / grill

Dzień 2-3
 • 🖅Poranny blok: zajęcia kitesurfingu w grupach 2h - w zależności od warunków może być: longboard/wake board/trick board/SUP/skim board

 • 🏨Przerwa na lunch, chillout, plaża

 • Popołudniowy blok: zajęcia kitesurfingu w grupach 2h - w zależności od warunków może być: longboard/wake board/trick board/SUP/skim board

 • 📢Wieczorami: imprezy/wieczór gier planszowych/karaoke/kalambury przy ognisku/grill itp.

Dzień 4
 • 🚢Poranny blok: zajęcia kitesurfingu w grupach 2h - w zależności od warunków może być: longboard/wake board/trick board/SUP/skim board

 • 🏨Wykwaterowanie i ostatnie chwile w bazie B&K

 • Wyjazd

Longboard

Longboard to dłuższa wersja normalnej deskorolki. Tradycyjne longboardy do 150 cm i ze względu na swoją budowę longboard umożliwia osiąganie znacznie większych prędkości niż normalna deskorolka. Jeśli nigdy nie próbowaliście opanować jazdy na długiej deskorolce, to dostaniecie instruktorskie wsparcie.

Kitesurfing

Kite! Kite! Kite! Czyli zajawka na maksa! Raz spróbujesz tego sportu i... uzależnisz się na zawsze. Rewelacyjna dawka adrenaliny, emocji i satysfakcji! Porównanie kitesurfingu to jakiegokolwiek innego sportu jest całkowicie nie na miejscu, ponieważ tylu wrażeń przypadających na jedną sekundę nie doświadczymy nigdzie!

Nauka to istna przyjemność, choć zawsze pod okiem instruktora - ogarniasz start, sterowanie latawcem, bodydragi, startowanie latawca z wody i.... możesz zacząć latać!! Nie zapomnij przy tym całym szaleństwie o bezpieczeństwie i o zasadach na wodzie! Kite gwarantuje zauroczenie od pierwszego podmuchu wiatr, zauroczenie które kończy się miłością na zawsze!

Skimboard

Skimboarding to sport, który nie wymaga dużych zasobów finansowych, a osoby, które chcą go uprawiać potrzebują tylko deski i dobrej miejscówki do pływania. Pod okiem instruktorów będziecie mieć możliwość spróbowania tej bardzo wdzięcznej formy spędzania czasu.

SUP

SUP - Stand Up Paddle, czyli “wiosłowanie na stojąco”. Najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Jeśli jeszcze nie dotknęła Was zajawka na SUP-y, spróbujcie koniecznie. Żeby pływać na SUP-ie, nie trzeba posiadać żadnych magicznych umiejętności ani żadnego zaawansowanego stopnia wtajemniczenia. Niby nic nowego, niby deska podobna do windsurfingowej, jednak trochę inna, a zamiast żagla, w dłoniach trzymamy wiosło. Główną cechą SUP jest całkowity brak uzależnienia od warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy fale.

Bania japońska

Najlepsza opcja na rozluźnienie wszystkich mięśni po intensywnych lekcjach kitesurfingu/windsurfingu/po prostu po pływaniu. Bania japońska zadba o prawidłową regeneracje organizmu. Dzięki odbytej sesji unikniemy zmęczenia, a nawet zwiększymy możliwości fizyczne ciała.

Lubisz szybkie zmiany temperatury? Chcesz poprawić pracę serca i układu krążenia? Ożywić ukrwienie skóry, czy zahartować organizm? Jest prosty sposób! Połącz gorącą kąpiel w bali wraz z kąpielą w zatoce Puckiej - mamy do niej zaledwie parę kroków.

Widzimy się w bani!

Szkolenie Kite

Nauczysz się tutaj wszystkiego o sterowaniu latawcem i wyczuciu mocy wiatru. Przeżyjesz pierwszy kontakt z deską, pierwszy start z wody, pierwszy ślizg. Poznasz sprzęt, bez problemu samodzielnie wystartujesz i wylądujesz latawiec. Po kursie będziesz bezpiecznym użytkownikiem akwenu z licencją IKO w kieszeni, co pozwoli Ci dalej, bez ograniczeń czerpać frajdę z kite i szlifować ślizgi na desce.
Żeby zacząć kurs, nie musisz posiadać żadnych specjalnych umiejętności, wystarczy zajawka na kite.
Kurs odbędzie się pod okiem licencjonowanego instruktora, co gwarantuje bezpieczną i przyjemną przygodę z kitem.
Ostrzegamy – po tym kursie nie ma już odwrotu, kite wciąga!

• Kurs prowadzony w grupach 2-4 osobowych, z licencjonowanym instruktorem IKO
• Zajęcia na każdym poziomie zaawansowania
• Nowy, bezpieczny sprzęt do kitesurfingu marki Cabrinha (latawiec, deska, trapez, kask, kamizelka)
• Międzynarodową licencję IKO upoważniającą do wypożyczenia sprzętu i korzystania z akwenów na całym świecie (po ukończeniu kursu)

Naszym kursantom wystawiamy międzynarodowy certyfikat IKO.

Brak turnusów

Cena zawiera
 • 🏨4 dni ​​na Półwyspie Helskim (3 noclegi w naszej bazie kitesurfingu na Małym Morzu - Kite Hostel (niektóre pokoje z widokiem na wodę!))

 • Kompletny s​przęt​ szkoleniowy​: latawce i deski Cabrinha (www.cabrinhakites.com)

 • Kompletny strój od kitesurfingu: trapez, kamizelka, kask

 • 📢Program animacyjny

 • Gdy nie wieje: Longboard, Trick Board, Wake Board, SUP, Surfing na Bałtyku

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Rozszerzone ubezpieczenie SPORT (obowiązkowe - 30 PLN doliczane do umowy)

 • Pościel, ręczniki (dla chętnych - 30 PLN doliczane do umowy)

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki. 

Suma Ubezpieczenia: KL 40 000 €, Koszty Ratownictwa: 6 000 €, NNW: 10 000 €.
Utrata Bagażu Podróżnego: 200 €
OC prywatne: 10 000 €
OC sportowe: 10 000 €
Obejmuje również choroby przewlekłe oraz sporty amatorskie.

Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Podziel się i zbierz ekipę