Logo
Logo Logo

Kite Camp 4friends | Półwysep Helski

Chałupy, Półwysep Helski

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Szybki reset na Helu!
Morze, plaża i kitesurfing! Przedstawiamy niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju opcję na wypad nad nasze polskie wybrzeże! Szybki dojazd, zakwaterowanie, integracja i pływamy! Poza atrakcjami przyrody mamy dla Ciebie szkolenie KITE, tony gier i zabaw. Będziemy tam dla was cały sezon!
Ekipa Board&Kite
Dzień 1
 • 🏨Przyjazd i zakwaterowanie 12:00

 • Spotkanie organizacyjne

 • 📢Integracja

Dzień 2-6
 • 🖅Blok 1: zajęcia kitesurfingu w grupach 3h - w zależności od warunków może być: longboard/wake board/trick board/SUP/skim board

 • 🏨Przerwa na lunch, chillout

 • 🖅Blok 2: zajęcia kitesurfingu w grupach 2h - w zależności od warunków może być: longboard/wake board/trick board/SUP/skim board

 • 📢Wieczorami: wieczór gier planszowych/karaoke/gra terenowa/kalambury przy ognisku/grill itp.

Dzień 7
 • 🏨Wykwaterowanie 10:00

 • 🖅Zajęcia do południa

 • Wyjazd

Longboard

Longboard to dłuższa wersja normalnej deskorolki. Tradycyjne longboardy do 150 cm i ze względu na swoją budowę longboard umożliwia osiąganie znacznie większych prędkości niż normalna deskorolka. Jeśli nigdy nie próbowaliście opanować jazdy na długiej deskorolce, to dostaniecie instruktorskie wsparcie.

Kitesurfing

Kite! Kite! Kite! Czyli zajawka na maksa! Raz spróbujesz tego sportu i... uzależnisz się na zawsze. Rewelacyjna dawka adrenaliny, emocji i satysfakcji! Porównanie kitesurfingu to jakiegokolwiek innego sportu jest całkowicie nie na miejscu, ponieważ tylu wrażeń przypadających na jedną sekundę nie doświadczymy nigdzie!

Nauka to istna przyjemność, choć zawsze pod okiem instruktora - ogarniasz start, sterowanie latawcem, bodydragi, startowanie latawca z wody i.... możesz zacząć latać!! Nie zapomnij przy tym całym szaleństwie o bezpieczeństwie i o zasadach na wodzie! Kite gwarantuje zauroczenie od pierwszego podmuchu wiatr, zauroczenie które kończy się miłością na zawsze!

Skimboard

Skimboarding to sport, który nie wymaga dużych zasobów finansowych, a osoby, które chcą go uprawiać potrzebują tylko deski i dobrej miejscówki do pływania. Pod okiem instruktorów będziecie mieć możliwość spróbowania tej bardzo wdzięcznej formy spędzania czasu.

SUP

SUP - Stand Up Paddle, czyli “wiosłowanie na stojąco”. Najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Jeśli jeszcze nie dotknęła Was zajawka na SUP-y, spróbujcie koniecznie. Żeby pływać na SUP-ie, nie trzeba posiadać żadnych magicznych umiejętności ani żadnego zaawansowanego stopnia wtajemniczenia. Niby nic nowego, niby deska podobna do windsurfingowej, jednak trochę inna, a zamiast żagla, w dłoniach trzymamy wiosło. Główną cechą SUP jest całkowity brak uzależnienia od warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy fale.

Brak turnusów

Szkolenie Kite

Nauczysz się tutaj wszystkiego o sterowaniu latawcem i wyczuciu mocy wiatru. Przeżyjesz pierwszy kontakt z deską, pierwszy start z wody, pierwszy ślizg. Poznasz sprzęt, bez problemu samodzielnie wystartujesz i wylądujesz latawiec. Po kursie będziesz bezpiecznym użytkownikiem akwenu z licencją IKO w kieszeni, co pozwoli Ci dalej, bez ograniczeń czerpać frajdę z kite i szlifować ślizgi na desce.
Żeby zacząć kurs, nie musisz posiadać żadnych specjalnych umiejętności, wystarczy zajawka na kite.
Kurs odbędzie się pod okiem licencjonowanego instruktora, co gwarantuje bezpieczną i przyjemną przygodę z kitem.
Ostrzegamy – po tym kursie nie ma już odwrotu, kite wciąga!

• 22 godzin zajęć (2 bloki dziennie, po 2 godziny) poziom IKO 1 + 2
• Kurs prowadzony w grupach 2-3 osobowych, z licencjonowanym instruktorem IKO
• Zajęcia na każdym poziomie zaawansowania
• Nowy, bezpieczny sprzęt do kitesurfingu marki Cabrinha (latawiec, deska, trapez, kask, kamizelka)
• Międzynarodową licencję IKO upoważniającą do wypożyczenia sprzętu i korzystania z akwenów na całym świecie (po ukończeniu kursu)

Naszym kursantom wystawiamy międzynarodowy certyfikat IKO.

Cena zawiera
 • 🏨7 na Półwyspie Helskim (6 noclegów w naszej bazie kitesurfingu na Małym Morzu - Kite Hostel (niektóre pokoje z widokiem na wodę!)

 • Opłaty klimatyczne i kempingowe

 • 🖅30h zajęć wake lub kite w standardzie IKO (zajęcia 2x dziennie z instruktorem w grupach 2 - 4os) • Kompletny s​przęt​ szkoleniowy​: latawce i deski Cabrinha • Kompletny strój od kitesurfingu: trapez, kamizelka, kask

 • 📢Imprezy, integracje, program animacyjny by ST

 • Longboard, Trick Board, Wake Board,SUP

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie SPORT (obowiązkowe - 50 PLN doliczane do umowy)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • 🖅 Wypożyczenie pianki na czas szkolenia (dla chętnych - 60 PLN doliczane do umowy)

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki. 

Suma Ubezpieczenia: KL 40 000 €, Koszty Ratownictwa: 6 000 €, NNW: 10 000 €.
Utrata Bagażu Podróżnego: 200 €
OC prywatne: 10 000 €
OC sportowe: 10 000 €
Obejmuje również choroby przewlekłe oraz sporty amatorskie.

Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Porady wyjazdu HEL

Przygotowanie przed wyjazdem - Twoje Must Have!

Koniecznie zabierz ze sobą śpiwór oraz małą poduszkę.  Do tego okulary przeciwsłoneczne, których nie szkoda nam zgubić, ponieważ na wodzie musimy patrzeć w zenit właściwie cały czas, filtr przeciwsłoneczny to również podstawa. Pomimo iż rowery i longboardy są na miejscu, jeśli posiadasz swój i masz możliwość przewiezienia go do naszej bazy to szczerze polecam zabrać go ze sobą. Rower i longboard to dwa najszybsze środki transportu na Helu.
Płatności

Na miejscu kempingu jak i w hostelu można płacić kartą, aczkolwiek warto mieć ze sobą gotówkę na tzw. wszelki wypadek, gdyż najbliższy bankomat znajduje się dwa kempingi dalej lub we Władysławowie.

Aktywności dodatkowe

Na miejscu jeśli chodzi o imprezy mamy własnego busa, który może nas zabrać do klubu Solar (najpopularniejszy we Władysławowie) lub do Jastarni na beach bar party, wystarczy się zrzucić 5 zł od każdej osoby dla kierowcy. W dzień gdy nie wieje, można zrobić wycieczkę na Hel (autobus 666), wyjść na plaże (150 m od kempingu) wziąć udział w animacjach sportowych i grach integracyjnych (wypożyczyć supy, skimboard, rozłożyć siatkę, pograć w plażówkę itd.).

Opieka medyczna

Najbliższa apteka jest we Władysławowie, ceny za leki takie jak wszędzie w Polsce. Baza Kite Hostel wyposażona jest w podstawowe środki medyczne, które znajdują się w apteczkach. 

Gdzie dobrze zjeść?

Najlepsza i jedyna restauracja jest na kempingu. Świeże potrawy w przystępnej cenie. Można zarówno zjeść owoce morza jak i pizzę czy burgery.

Opinia naszego eksperta

OLA: Teraz wyobraź sobie... wychodzisz z drewnianego budynku, pełnego uśmiechniętych ludzi, hawajskich kwiatów i widzisz to.. niepowtarzalny widok na zatokę, pełną kite’ów, wind’ów, łódek... Myślisz, że Polska nie zaskoczy Cię miejscem na naprawdę udany wyjazd? Przekonaj się, że jest zupełnie inaczej!Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę