Logo
Logo Logo

BalticTRIP | Impreza + Stand-up | Wojtek Pięta

Morze Bałtyckie, Europa

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Impreza na morzu!

Zwykłe imprezy powoli się nudzą? Zalicz imprezę na środku Morza Bałtyckiego! Czekają nas 2 całonocne przepłynięcia promem na trasie Gdańsk - Nynashamn - Gdańsk, a na nich:

- Stand Up: Wojtek Pięta

- impreza z DJ-em na statku z darmowym drinkiem

- Open Bar: nielimitowane piwo i wino w obie strony rejsu

- Wyżywienie w postaci 2 śniadań, serwowanych w restauracji na promie

- I wiele, wiele innych!

 

Obejrzyj relację na INSTA

 

 
Ekipa ST

Imprezowy rejs

Jedyny w swoim rodzaju wyjazd... a raczej rejs, na którym nie zabraknie świetnej zabawy! Spędź z nami 3 dni na morzu, przeżyj 2 całonocne imprezy na pokładzie nowoczesnego promu Nova Star w opcji z Open Barem (nielimitowane piwo oraz wino w obie strony rejsu!) i dwoma śniadaniami w jednej z restauracji, znajdujących się na tym luksusowym statku! Na pokładzie znajdziecie m.in.: sklepy, bary, restauracje, kasyno, dyskotekę, salę konferencyjną oraz gabinet masażu.

Za mało? O dobry nastrój zadbają najlepsi Stand-Up'erzy w Polsce! Już 12 marca 2021 wystąpi dla Was Wojtek Pięta!

Choroba morska nie wchodzi w grę - to będzie prawdziwa bomba! Jedno jest pewne - popłyniemy!

 

Wojtek Pięta

Wojtek wystąpił na wielu scenach większych miast Polski, pojawił się też w telewizji – u Kuby Wojewódzkiego oraz na kanale Comedy Central. Brał udział w roastach Tego Typa Mesa, a także Krzysztofa Skiby. To finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016, gospodarz Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, jak również krakowskich spotkań stand-up w Zet Pe Te czy w Bakałarzu.
 
Pięta prowadzi własny kanał YouTube, spełnia się jako improwizator. Mówi o życiu widzianym z perspektywy chłopaka rzucającego pracę i rozpoczynającego nową drogę życia. Jego występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o człowieku, który za tymi anegdotami stoi. Trudy obnażone przed publicznością, podane na wesoło, momentami przekraczając pewne granice, zmuszają do myślenia.

Szwecja COVID-19

Podróż do Szwecji

Obowiązek odbycia kwarantanny po przyjeździe: TAK, z kwarantanny zwalnia negatywny wynik testu na COVID-19.

 

Do 31.05.2021 r. do Szwecji można wjechać na podstawie negatywnego wyniku testu PCR, antygenowego lub LAMP na COVID-19. Test musi być wykonany maksymalnie 48 godzin przed wjazdem do Szwecji. Ze swojej strony nie wymagamy posiadania tych testów - jest możliwość pozostania na statku i podziwiania Szwecji z rufy statku. Jeśli jednak ktoś będzie miał życzenie zejść ze statku do Szwecji musi posiadać negatywny wynik testu.

 

Powrót do Polski

Obowiązek odbycia kwarantanny po przyjeździe: TAK, z kwarantanny zwalnia negatywny wynik testu na COVID-19 (można go wykonać w Szwecji).

Od 30.03.2021 do 09.04.2021 przy wjeździe do Polski, istnieje obowiązek okazania negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego na COVID-19.  Test musi być wykonany nie wcześniej niż 48 godzin przed przyjazdem do Polski. W przypadku braku testu należy odbyć 10-dniową kwarantannę domową.

Grupy zwolnione z obowiązku okazania testu:

-osoby zaszczepione przeciwko COVID-19;

-ozdrowieńcy, czyli osoby, które zakończyły izolację w warunkach domowych, izolację albo hospitalizację z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2, nie później niż 6 miesięcy przed dniem przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej;

 

 

Przykład 1

Kuba nie jest już studentem, jednak nadal chce się z nami świetnie bawić - robi test antygenowy w porcie w Gdańsku, następnego dnia zwiedza Szwecję, a do Polski wraca z tym samym testem, który zwalnia go z kwarantanny, ponieważ nie upłynęło 48h od momentu wykonania testu do momentu przekroczenia polskiej granicy.


Przykład 2

Dawid również nie jest już studentem, wykonuje pracę zdalną w domu. Znudzony życiem i kolejnym lockdownem postanawia pojechać z nami i poznać kilka nowych osób. Nie robi testu przed podróżą do Szwecji i po powrocie do Polski, bo swoją pracę i tak wykonuje z domu, więc może poddać się 10-dniowej kwarantannie.

Dzień 1
 • 16:00 Zbiórka uczestników w Terminalu Portowym Westerplatte w Gdańsku, ul. Mjr Sucharskiego 70

 • Wypłynięcie o 18:00 z Gdańska

 • Występ STAND-UP Wojtka Pięty

 • Wieczorna impreza na statku

Dzień 2
 • 🍴Śniadanie w formie bufetu

 • Wyokrętowanie w Nynashamn

 • Dla chętnych z negatywnym wynikiem testu na COVID-19: zejście ze statku do Nynashamn

 • Wypłynięcie z Nynashamn ok. 18:00

 • Wieczorem impreza trwa dalej!

Dzień 3
 • 🍴Śniadanie w formie bufetu

 • Wyokrętowanie w Gdańsku ok. 12:00 i zakończenie wyjazdu

Sztokholm

Sztokholm to największe miasto Szwecji, położone w niezwykle malowniczym krajobrazie, pomiędzy Morzem Bałtyckim, jeziorem Melar i ciągnącym się na wschód od miasta archipelagiem 24-tysięcy wysp, będących enklawami tradycji, kultury i historii.

Kiedy trafisz do Sztokholmu, otoczy Cię czerwień zabytkowych murów, masa mostów i wszechobecna woda, która oblewa skrawki lądu. To miasto pełne miejskich legend i historycznych smaczków, które pamiętają czasy średniowiecza.

To miejsce naznaczone tysiącem łódek i żaglówek oraz zapachem i kolorem wiosennych kwiatów, które rekompensują mieszkańcom tutejszą długą i mroźną zimę. Gamla Stan (Stare miasto) do dziś zachowało swój średniowieczny wygląd i klimat, jest atrakcją dla koneserów sztuki, oznacza niezliczoną ilość zabytków architektury, które trzeba zobaczyć aby poczuć ducha odległej epoki.

To tu przyznaje się Nagrodę Nobla!

Stortorget - plac główny, do którego przylega gmach giełdy - Bosen. To właśnie w tym budynku odbywają się spotkania Akademii Szwedzkiej, która co roku decyduje o przyznaniu literackiej Nagrody Nobla. Storkyrkan to gotycka katedra, będąca najstarszym budynkiem na Starym Mieście. Do dziś zachowały się fragmenty z XII w.

Kungliga Slottet - Pałac Królewski budynek wzniesiony w XVII w. na miejscu twierdzy Trzy Korony. Wejścia do Pałacu strzegą dziś żołnierze gwardii królewskiej. Dla turystów atrakcja może być uroczysta zmiana warty, która jest prologiem do tego co znajduje się wewnątrz gmachu.

A jeśli szukasz kulinarnych atrakcji, to musisz spróbować surströmming - czy posmakuje? To zagdaka. Pewne jest to, że tego smaku nigdy nie zapomnisz ;) 

Cena: 25 Euro

 

UWAGA! Do czasu uchylenia przez Szwecję obowiązku okazania negatywnego testu na COVID-19 fakultet nie będzie realizowany.

Brak turnusów

Brak turnusów

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Suma Ubezpieczenia: KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €

 

Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki. 

Suma Ubezpieczenia: KL 40 000 €, Koszty Ratownictwa: 6 000 €, NNW: 10 000 €.
Utrata Bagażu Podróżnego: 200 €
OC prywatne: 10 000 €
OC sportowe: 10 000 €
Obejmuje również choroby przewlekłe oraz sporty amatorskie.

Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

IGA HERCZYŃSKA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Iga Herczyńska.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nią na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Cena zawiera
 • 🚢2 noclegi w kajutach luksusowego statku wycieczkowego na trasie Gdańsk - Nynashamn

 • 🍴2 śniadania w formie bufetu

 • Stand Up Wojtka Pięty

 • Kupon na darmowy drink przy barze

 • Impreza z DJ-em na statku

 • 🍸miniOpen Bar

 • Opieka kadry

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 10 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (10 PLN doliczane do umowy)

 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu - 30 PLN (doliczane do umowy)

 • Opłaty dewizowej - 20 € (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

Podziel się i zbierz ekipę