Logo
Logo Logo

so CAMP

Les Sybelles, Alpy francuskie

Program
Praca pilota
Integracja
Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Born to CAMP!
CAMP to żywa materia, ogień, to otwarci ludzie i atmosfera nie do opisania. To koncerty w samym sercu Alp, to dzielenie się zajawkami, to wspólna jazda po stokach w gronie przyjaciół, to nowe wyzwania, to tripy i imprezy z bandą nowo poznanych ludzi, to słońce i luz. so Camp for life!
Arkadiusz Kulbacki - Koordynator
OP
Oksana
06.09.2018
5
:)

Trasy i Wyciągi Les Sybelles

Odwiedzający mogą korzystać z 15 tras o łącznej długości 310 km. Składają się na nie: Le Corbier - ok 90 km, St. Sorlin i St Jean d'Arves - ok. 120 km, Les Bottieres i La Toussuire - ok. 55 km oraz St. Colomban - ok. 45 km tras. Wszystkie połączone są systemem wyciągów. Coś dla siebie znajdą początkujący snowboardziści, jak i instruktorzy narciarstwa. Dla pierwszych stworzono blisko 190 km. łatwych tras. Ci drudzy odnajdą się na trudnych (108km.) lub też bardzo trudnych trasach (13 km.). Stoki są dobrze przygotowane, a w przypadku gorszej pogody, organizatorzy posiłkują się armatkami śnieżnymi.

Całkowita liczba tras - 151 ( 310 km )
Trasy łatwe - 189 km
Trasy trudne - 108 km
Trasy bardzo trudne - 13 km

Les Sybelles

SNOW PARK MAPA STOKÓW

Malowniczy, francuski kurort położony jest w dolinie rzeki Arc, u podnóża Col de la Croix de Fer (2067 m n.p.m.). Znajduje się na obszarze masywu Arran-Villards. Ten słoneczny płaskowyż składa się z sześciu miejscowości: La Toussuire, Le Corbier, Saint-Sorlin d’Arves, Saint Jean d’Arves, Les Bottières i Saint-Colomban-des-Villards. Każda z tych wiosek zachowała swój unikalny charakter i tożsamość.

Region ten charakteryzuje się urokliwymi trasami, z których rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama na majestatyczny Aiguilles d’Arves, nie mniej efektowny Pic de l’Etendard, a przede wszystkim na słynny Mont-Blanc. Plan stworzenia jednego, silnego resortu powstał w latach 90-tych i zakończył się w 2003 roku. Obecnie to czwarty pod względem wielkości ośrodek narciarski we Francji.

Snowpark Les Sybelles

W Les Sybelles znajduje się Sy’x Park położony na 2100 – 2300 m n.p.m. ma dwie strefy: dla początkujących i pewnych freestyle’owców. Snowpark wyposażony jest m.in. tables, slides i jumps położony jest na zboczach l’Ouillon. W regionie jest też boardercross i halfpipe.

Brak turnusów

Cena zawiera
 • 🏨7 noclegów w Résidence Les Fermes (w wybranej opcji zakwaterowania)

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 👥Opiekę kadry Pilockiej i Instruktorskiej

 • Skipass Les Syebelles

 • Koncerty

 • 👍Program Animacyjny

 • Smsowy serwis informacyjny

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenie SKI PREMIUM - 70 zł/os

 • Opłata Klimatyczna - 50 zł/os

 • Kaucji zwrotnej za apartament - 50 €/os

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Szkolenia SKI / SNB (12h) - 300 zł doliczane do umowy lub 80 € płatne na wyjeździe

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • Przyjazd do Saint-Sorlin-d'Arves

 • 🏨Zakwaterowanie

 • 👥Walkaround i wieczorna ingegracja

Dzień 3-8
 • Wspólne rozgrzewki

 • Testy nart Rossignol / Dynastar

 • Szkolenia SKI/SNB

 • Wieczór filmowy | wieczór degustacji

 • 🔧Serwis sprzętu SKI/SNB

 • 👍Wspólne aktywności i integracja

 • Koncerty

Dzień 9-10
 • 🏨Wykwaterowanie

 • 🚍Wyjazd do Polski

Brak turnusów

Szkolenie SKI/SNB

Zajęcia grupowe odbywają się od niedzieli do czwartku po 2h dziennie. Podział na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania przy zebraniu się grupy.

Godziny zajęć*
8:30 - 10:30
10:30 - 12:30
13:30 - 15:30
*koordynator wyjazdu ustala na wyjeździe godziny zajęć

Czas trwania
2h x 5 dni

Cena
70€

Atrakcje soCAMP 2018

soCAMP to moc atrakcji i aktywności. Testy sprzętów znanych marek, zawody na stoku, Apress Ski po aktywnym dniu, oraz wieczorne warsztaty, koncerty i imprezy!

GrubSon

GrubSon – pseudonim sceniczny pochodzącego z Rybnika rapera i wokalisty Tomasza Iwancy. Działalność muzyczną rozpoczął pod koniec lat 90. Początkowo występował w nieistniejących już formacjach Po 3-na Różnica i Wolność Słowa. W późniejszych latach zasiliłszeregi Wspólnego Mianownika –soundsystemu z Gliwic. Założyciel formacji 3oda Kru. Obecnie ściśle powiązany działalnością koncertową z DJ-em BRK, Jareckim oraz zespołem Sanepid.

W 2004 roku artysta rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Chabrowa). W 2006 roku artysta związał się z łódzkim Dreadsquadem, z którym miał wypuścić pierwszy legalny album. Wydawnictwo jednak nie ujrzałoświatła dziennego. W 2007 roku GrubSon rozpoczął współpracę z Djem –Feel-x’em i zaczął nagrywać w jego wytwórni Siła-Z–Pokoju.

W 2007 roku dzięki wygranemu konkursowi, GrubSon nagrywa kawałek na III część producenckiej płyty Magiery i L.A –"Kodex". Utwór z "Siła z pokoju", który nagrał z Juniorem Stressem –wraz z utworem Fokusa i Gurala –stał się singlem promującym wyżej wspomnianą produkcję. Płyta ta jeszcze bardziej otworzyła mu drogę na polskie parkiety –a jego charyzmatyczna postać i głos stały się rozpoznawalne w całej Polsce. W 2008 roku wytwórnia Feel-x'a wydaje mixtape –"Siła-Z-Pokoju MixTape Vol.1" –oczywiście z udziałem GrubSona. W rok później artysta zmienia "stajnię" tym razem na MaxFloRec, z którą podpisuje kontrakt na swą debiutancką legalną płytę. We wrześniu 2009r światło dzienne ujrzał debiutancki album "O.R.S.". Dzięki singlom "Nowa fala" oraz "Na szczycie" muzyk błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery. Kolejnym wydawnictwem jest „Parchastyczny Mikstejp” 3ody Kru, którą oprócz GrubSona tworzą: Metrowy, Jotoskleja oraz Bu. Prawdziwa eskalacja popularności artysty przypada na rok 2011, kiedy to w styczniu ukazuje się dwupłytowy album "Coś więcej niż muzyka". Wydawnictwo sprzedaje się jak ciepłe bułeczki i niespełna pół roku później pokrywa platyną.

Po dwóch świetnie przyjętych albumach rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy ze swoim DJ-em -BRK, który równie dobrze czuje się jako producent oraz raper. Owocem tej kolaboracji stał się wydany w maju 2012 roku album "Gruby Brzuch. Niedługo jego wydaniu skład koncertowy tworzony przez: GrubSona, DJ-a BRK oraz Jotoskleję uzupełnia Jarecki.

W maju 2013r wykonawca zaczyna koncertować z zespołem na żywo. Nowa formuła koncertowa przyjęła się świetnie. Rok 2014 dla zespołu był mocny jeśli chodzi o nowe wydawnictwa. GrubSon pojawia się gościnnie w jednym utworze z zespołem Pokahontaz na „Kodex V”. 16 czerwca ukazał się również drugi album duetu Jarecki/BRK. Na płyciept. „Punkt Widzenia” nie zabrakło GrubSona –Tomasz dograł swoje wersy aż do 4 utworów 4 marca 2015 roku to dzień premiery kolejnego solowego albumu GrubSona, który nosi tytuł „Holizm”.

Wydawnictwo promowane jest singlami: „Złota kula” z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego, „1 z planet” z gościnnym udziałem Marceliny, oraz „Dżungla” i „Nie jestem”. Następne miesiące upływają na graniu licznych koncertów oraz gościnnych udziałach w utworach m.in.: Mariki, L.U.C, Kaliber 44 oraz Kajmana. W połowie 2017r. artysta wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami –Jareckim oraz Djem BRK –założył wytwórnię, która nosi nazwę Supa’High’ Music. 29 września 2017r. Tomasz Iwanca –tym razem już własnym sumptem we współpracy z Wydawnictwem Agora, wypuszcza na rynek 4. w swoim dorobku solowy album długogrający, który nosi tytuł Gatunek L. Najnowsza płyta artysty zbiera bardzo dobre opinie recenzentów m.in. : Onet.pl -8.5/10 (https://kultura.onet.pl/recenzje/grubson-gatunek-l-recenzja/9ekfxv2) Interia.pl -9/10 (http://muzyka.interia.pl/recenzje/news-recenzja-grubson-gatunek-l-muzyka-plus-size,nId,2446664)

Płytazostała także ujętaw podsumowaniu portalu Onet.pl w zestawieniu 18 najlepszych albumów 2017 roku.

DJ's soCAMP - ₭fΛĐЯΛṪ

Kfadrat dj/partyrocker nieprzerwalnie działający na scenie od 2003 roku, świetnie czujący się w mixowaniu gatunków muzycznych Urban/Rn’B, Twerk/Trap, Deep/G-House, DnB/Baseline, które miesza i przemyca w sowich klubowych setach.
Członek ekipy BUMP/TH3ViLS
(wspólnie z DJ BAJO i PEDRO DRUMMER ).

Rezydent łódzkiego klubu KOKOO i UNIQ Sopot, a na codzień można go usłyszeć jeszcze Arsenał Toruń, Pacha Poznań. Organizator wielu SKRECZ SESJI oraz współorganizator STG SUMMER FESTIVAL czy MAKE SOME NOISE RAP CONTEST, RAPITSHOP SNOW SHOW.

Jest autorem wielu Mixtapów solowych jak i w kolaboracji czy wydawnictw klubowych aż po radiowe podcasty m.in dla RMFMAXXX (audycja House of Bounce) kończąc na skreczach/cuta’ch w utworach muzycznych. W klubach grywał również z instrumentalistami takimi jak: MJ Sax, Banan Sax, Mr. Drummer, Pedro Drummer, Snecz Drummer, Mozul Drummer, Jabbadrummer lub wokalistami Jackob A, Zorak, EFIVE, Frenchy , Łozo (Afromental) , Thomson(Afromantal).

W swojej dotychczasowej muzycznej przygodzie odwiedził m.in. takie kluby prezentując swoje umiejętności: Kokko (Łódź), Level 27 (Warszawa), Wysokie Tony (Białystok), Arsenał (Toruń), Arsenał (Bydgoszcz), BSMNT (Starogard Gda.), Makahiki (Sopot), Libatiom (Sopot), Miasto Aniołów (Gdańsk), Czekolada (Sopot/Łódź/Lublin), Ego (Sopot), Zła Kobieta (Sopot), Qotłownia (Olsztyn), Skrzypiący tapczan (Białystok), Makaron na Uszy (Białystok), Soda (Bydgoszcz), Towarzyska Cafe (Bydgoszcz), Stars (Toruń), Nox (Toruń), Bezsenność (Wrocław), Gossip (Łódź), The Fresh (Warszawa) , Concept (Kraków), Karmel (Warszawa), Foksal XVIII (Warszawa), The Fresh (Warszawa), Cooler (Katowice), Endorfina (Katowice), Blue Berry (Tychy), Cream (Lublin) i wiele innych.
Świetnie sprawdza się nie tylko jako dj klubowy ale również koncertowy (zagrał koncerty m.in z ELDO, NUMER RAZ, EKIPA STOPROCENT, BEZIMIENNI, PMM...), czy eventowy (BRUK FESTIVAL, VERVA STREET RACING, WYZWANIE SMAKU PEPSI I LAY’S, L&M EXPERIENCE, RAPITSHOP SNOW SHOW)

Dyskografia:
2004 dj kfadrat - super betas kfadrat in the mix
2006 dj kfadrat - urban music vol.1
2007 dj kfadrat Hip Hop Podkast vol.1 radio UWM FM
2008 dj kfadrat Hip hop podcast vol.2 radio UWM FM
2010 dj kfadrat - new year show mush up mixtape
2011 dj kfadrat & dj exorcist - b-more mixtape vol.1
2011 dj kfadrat & dj exorcist - b-more mixtape vol.2
2012 dj kfadrat dj wuer - bruk radio festival mix
2012 dj kfadrat - 30 minus of mashup
2013 dj kfadrat & dj frodo - no crunk so drunk (dla marki odzieżowej Smoke Story Group)
2015 dj kfadrat - Hot RnB vol.1 Rmfmaxxx podcast house of bounce
2015 dj kfadrat dj 69 Beat dj delight - Basement mixtape vol.1
2016 dj kfadrat - Hot RnB vol.2 Rmfmaxxx podcast house of bounce
2016 dj kfadrat dj bajo dj 69 beat dj delight soulfreak kollektiv - Basement mixtape vol.2
2017 dj kfadrat gangsta house made me do it mixtape
2017 Dj kfadrat party like a rockstar (mixtape dla marki rockstar)
2017 Dj kfadrat Trapsterka Christiams trap Mix

DJ's soCAMP - Dj Micky Move

Dj Micky Move nie skończył wyższej szkoły muzycznej. Niestety nie dotarł na maturę. Zamiast tego zapisał się na kurs obsługi gramofonu i mixera audio. Na deckach od 2006, ale muzyką zaczął interesować się krótko po narodzinach i od nastu lat chciał by jego narzędziem pracy stał się gramofon Technics. Muzyczne korzenie zapuścił w gatunku Hip Hop, do którego do dziś jest przywiązany. Wielki fan muzyki R&B. Turntablistyczne umiejętności szlifował głównie pod okiem Dj Kostek i Dj Funktion, co może podkreślić jego fascynację zarówno starą jak i nową szkołą w muzyce i Dj'ingu. Do jego obowiązków należy prowadzenie koncertów, imprez klubowych i dyskotek :) Micky Move rozgrzewał i grał aftery podczas koncertów gwiazd muzyki Rap, m.in. takich jak: Jeru The Damaja, donGURALesko, WSRH, Hemp Gru oraz artystów Reggae m.in. Raggafaya, Maleo Reggae Rockers, Kamil Bednarek. Obecnie płynie w głównym nurcie i bazując na Hip Hopie na imprezach miesza numery spośród wielu gatunków. Nie stroni od powszechnie popularnych przebojów EDM oraz hitów lat 80 i 90. Do swoich mieszanek często dodaje umiarkowaną dawkę skreczu.
Motto: The Best Of Greatest Hits!

https://web.facebook.com/dj.micky.move/
http://www.soundcloud.com/dj-micky-move

Ubezpieczenie SKI PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie AXA DIRECT jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację.

Koszty Leczenia (KL): 40 000€
Choroby przewlekłe (CP): Tak
Koszty Ratownictwa (KR): 6 000€
Uszczerbek na zdrowiu (NNW): 10 000€
Tabela skręceń przy NNW: 5 000€
Utrata Bagażu Podróżnego (BP): 200€
OC prywatne: 10 000€
OC sportowe: 10 000€
Sporty amatorskie (AS):Tak
Utrata Sprzętu Sportowego (SS):700€

Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 801 200 200 lub +48 22 575 9080

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG*) i Szwajcarii.

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?
- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii
- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)
- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki.

*EOG obejmuje 25 państw:
- Unia Europejska (Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy)
- Islandia
- Liechtenstein
- Norwegia

topnarty.pl

Nie posiadasz własnego sprzętu narciarskiego ? a może chcesz wymienić swoje stare narty na nowe ?
Topnarty.pl - lider internetowej sprzedaży nart wszystkich renomowanych marek (Atomic, Völkl, Dynastar, Rossignol, K2, Salomon, Fischer, Blizzard itp). W ofercie są też buty narciarskie (takie jak Tecnica, Lange, Salomon itp.) oraz inny sprzęt narciarski. Darmowa dostawa i skipasy przy zakupach! W czasie wiosenno-letnim oferujemy sprzęt do uprawiania outdoor'owych sportów, przede wszystkim rowery - górskie, trekkingowe, składane i elektryczne.

TOP NARTY

KOD PROMOCYJNY: STUDENTTRAVEL3

Hasło ze zniżką proszę wpisać w koszyku, w polu "kod promocyjny".

Transport ZIMA

Podane godziny odjazdów z podanych miast są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Potwierdzane są na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy na terenie Polski do głównych miast (np. Poznań, Kraków, Wrocław) mogą odbywać się za pomocą połączeń antenowych. Przewóz antenowy (dojazd do głównego autokaru) może odbywać się autokarem klasy turystycznej, busem, pociągiem PKP w przedziałach II klasy .

W przypadku dojazdu we własnym zakresie nie ma możliwości dojazdu na stok autokarem - dotyczy ofert z codziennym dojazdem na stoki.

Born on Board

BOB – BORN ON BOARD Firma, która powstała z miłości do sportów deskowych i odlotowych okularów.

Kim jesteśmy?
Założycielami firmy są osoby, które od wczesnych lat doświadczały emocji, szaleństwa oraz zdrowej rywalizacji w sportach związanych z deskami. Jeździmy na deskach całą rodzinąo każdej porze roku, stąd pomysłby pójść własną drogąi stawić czoła śniegom, deszczom i słońcu.

Co robimy?
Jesteśmy producentami optyki sportowej - okularów i gogli. Długo szukaliśmy na rynku ciekawych rozwiązań, które zaspokoiłyby nasz apetyt i fantazję. Oprócz bardzo dobrej jakości, funkcjonalności wciąż wypatrywaliśmy nowych ciekawych kształtów, kolorów i odlotowego designu również dla dzieci. To czego nie widzieliśmy na sklepowej półce –wyobrażaliśmy sobie na stokach Białki, Chamonix czy surferskim Nazare. Nieposkromione pomysły mnożyły się w naszych głowach. I tak będąc na fali zaczęliśmy realizować marzenia, które stopniowo przybierały realne kształty. ;-)

Czym różnimy się od innych?
Nasza firma stawia na pozytywną komunikację i nie jest skoncentrowana stricte biznesowo. Chcemy by była krokiem ku lepszej energii międzyludzkiej. Dlatego postanowiliśmy zawierzyć naszym klientom i wprowadzić do naszej oferty ubezpieczenie ONE FAMILY, które jest nierozłącznączęścią marki BOB