Logo
Logo Logo

Majówka | Bałkańska majówka | Czarnogóra + Dubrovnik

Budva, Czarnogóra

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Jak bawią się Bałkany?

Sprawdź jak studenci bawią się w Budvie – stolicy bałkańskich imprez! Morski klimat, cudowne góry i czarnogórskie jedzenie – to będzie majówka życia. Wpadaj z nami do Czarnogóry i baw się na całego! Wieczorem spróbuj rakiji i zapraszamy do tańca! Chillowanie na statku czy piwko na plaży? Daj się porwać Bałkanom. Widzimy się!

Ekipa ST

Czarnogóra COVID-19

Aktualna sytuacja w Czarnogórze: jest obowiązek noszenia maseczki w przestrzeni publicznej. Ogródki restauracyjne są otwarte i serwują posiłki na miejscu. Maseczek nie trzeba nosić na plażach i w lasach. 

 
Obowiązek odbycia kwarantanny po przyjeździe: BRAK.
 
Obowiązek wykonania testu: TAK. Żeby wjechać do Czarnogóry należy wykonać test antygenowy 48 godzin przed wjechaniem na terytorium państwa.
 
Jeżeli Czarnogóra nie wprowadzi większych obostrzeń wyjazd będzie realizowany przy zachowaniu minimalnej liczby osób. Wtedy do kosztów wyjazdu należy doliczyć ewentualny koszt jednego testu antygenowego (około 100 zł). 
 
Obowiązek odbycia kwarantanny po powrocie do Polski: TAK.  Z kwarantanny zwalnia test antygenowy wykonany w Polsce.
 
Aktualizacja na dzień 31.03.2021r.  

Budva

Starówka w Budvie to prawdziwy labirynt wąskich uliczek i maleńkich, usłanych kawiarniami placyków. Zgub się w uliczkach miasta i spróbuj lokalnej kuchnii: sałatki szopskiej lub pijeskavicy – burgera z grillowanego mięsa. Zrelaksuj się na popularnej plaży Slovenska Plaža lub poszukaj perełek – ukrytych w zatokach i położonych trochę dalej. Wyjątkowość plaży w Budvie polega na tym, że znajdują się tuż za zabytkowymi murami. A wewnątrz nich... żyć, nie umierać – moc atrakcji dla ciała i ducha.

Dubrovnik

Gdzie kręcono Grę o Tron? No dokładnie, w Dubrovniku!

Dlaczego? Dubrovnik ma unikalną w skali światowej architekturę, ponieważ możesz tu zobaczyć zachowane w całości monumentalne mury obronne! Są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, dlatego filmowcy wybrali to miejsce. Sprawdź, czy faktycznie robi aż takie wrażenie jak w serialu!

Zwiedzaj, wypij lokalne piwko nad brzegiem morza a wieczorem zacznij dobrą zabawę. Do dyspozycji są tu liczne kluby, bary, galerie i sceny koncertowe. Większość atrakcji znajduje się wewnątrz murów Starego Miasta, co jeszcze bardziej podkręca atmosferę.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów. 

Kicz Party

Jedyna taka noc w życiu - kiedy nieważne co na siebie nałożysz, a możesz zostać królem nocy. Przepych i przemiał to drugie imię tej imprezy. Im więcej, im bardziej niedopasowane... tym lepiej. Kicz ponad wszystko!

Montenegro Tour

Najpierw zabierzemy Was do starej stolicy kraju, Cetyni. Później przejedziemy do Parku Narodowego Lovcen. Poza chronioną florą i fauną oraz jaskiniami atrakcją Parku są przede wszystkim zapierające dech widoki. Będziemy również jechać słynną Kotorską Serpentyną, aż 16 zakrętów o 180 stopni z różnicą wysokości prawie 500m! Następnym punktem wycieczki jest Kotor: miasto portowe kupców i żeglarzy. W drodze powrotnej odwiedzimy Perast, gdzie na sztucznej wyspie zbudowano kościółek na wodzie. Przez całą drogę będzie z nami polski przewodnik, który przybliży nam historię Montenegro!

 

Cena: 35 euro

Brak turnusów

Brak turnusów

Dzień 1-2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy

 • 📍Przyjazd i zwiedzanie Dubrovnika

 • 🏢Przyjazd i zakwaterowanie w Budvie

 • 📢Wieczorna integracja

Dzień 3-7
 • 🏢Pobyt w Budvie, codzienne śniadania

 • 📢Plażowanie/ Animację ST/ czas wolny

 • Wieczorne wyjście do klubów

 • Wycieczki fakultatywne

Dzień 8-9
 • 🏢Wykwaterowanie i po południu wyjazd do Polski

 • 🚍Przyjazd do Katowic ok. 12:00, do Warszawy ok. 17:00

Karta EKUZ

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii.

 

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii

- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)

- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

 

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

 

1. Bagaż główny - 1 sztuka: torba / walizka - Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm - Maksymalna waga 25 kg

2. Bagaż podręczny - 1 sztuka: plecak / miękka torba - Maksymalna waga 7 kg </br

Dopłaty:

Jeżeli Twój bagaż przekroczy dopuszczalną wagę zgłoś to wcześniej do biura i zapłać za dodatkowe kilogramy mniej niż w trakcie wyjazdu!

 • za każde dodatkowe 5 kg - 50 PLN (doliczane do umowy) lub 100 PLN (płatne na miejscu)
 • za dodatkową sztukę bagażu (do 20 kg) - 200 PLN (doliczane do umowy) lub 300 PLN (płatne na miejscu) 
 • Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Suma Ubezpieczenia: KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €

 

Telefon: + 48 22 599 95 22

DAWID MALCZEWSKI

Koordynatorem tego wyjazdu jest Dawid Malczewski

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Cena zawiera
 • 🏢7 dni w Czarnogórze (6 noclegów w apartamentach)

 • 6 śniadań w miejscowej restauracji

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • 📍Zwiedzanie Dubrovnika z przewodnikiem

 • Opieka kadry ST

 • 📢Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • Opłaty dewizowej - 20 € (płatne w panelu klienta do 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu)

 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu 50 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Kaucji zwrotnej za apartament - 20 €/os

Podobne oferty

Podziel się i zbierz ekipę