Logo
Logo Logo

Czarnogóra | Budva + Zatoka Kotorska | samolot

Budva, Czarnogóra

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Czarnogóra zapiera dech w piersiach!

Czarnogóra to maleńki kraj położony na Bałkanach. Wyobrażaliście sobie kiedyś miejsce, w którym majestatyczne góry stykają się z krystalicznie czystym morzem? Oto Montenegro!

 

Ekipa ST

Czarnogóra COVID-19

Aktualna sytuacja w Czarnogórze: Nie ma obowiązku noszenia maseczek w otwartej przestrzeni publicznej i na plaży. Ogródki restauracyjne są otwarte i serwują posiłki na miejscu. Jest obowiązek noszenia maseczki w zamkniętej przestrzeni publicznej.

Wprowadzono nowe obostrzenia umożliwiające wstęp do obiektów użyteczności publicznej po okazaniu certyfikatu szczepień lub negatywnego wyniku testu jednak w praktyce restauratorzy i wszystkie inne atrakcje, tego nie respektują i nie wymagają testów. Nie są one sprawdzane. Wszyscy bawią sie i korzystają z usług bez ograniczeń.

Obowiązek odbycia kwarantanny po przyjeździe: BRAK

Od 14 września wjazd do Czarnogóry jest dozwolony, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:

- upłynęło 14 dni od podania drugiej dawki szczepionki dwudawkowej lub upłynęło 14 dni od zaszczepienia szczepionką jednodawkową.

- posiada się negatywny wynik testu PCR na Covid-19, który nie jest starszy niż 72 godziny.

-posiada się negatywny wynik testu antygenowego, który nie jest starszy niż 48 godzin.

-dla ozdrowieńców z certyfikatem nie starszym niż 180 dni.

Można skorzystać z pomocy Student Travel przy organizacji takiego testu.

 

Aktualizacja na dzień 12.11.2021 r.

 

Więcej informacji o aktualnych zasadach podróżowania możesz znaleźć na: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czarnogora
 

Budva

Ma do zaoferowania wszystko czego nam trzeba! Daje możliwość zrelaksowania się na popularnych plażach zarówno tych blisko miasta jak i tych ukrytych, niezatłoczonych i położonych w malowniczych miejscach. Wieczorem każdy zaspokoi swój imprezowy głód. Można bawić się w klubach, na karaoke, na plaży czy w plenerze! Budva bardzo długo nie zasypia – My jej w tym pomożemy. Dla spragnionych kulinarnych wojaży także wychodzi naprzeciw. Cała gama bałkańskich restauracji z lokalnym, wyśmienitym jedzeniem czeka na miejscu. Sprzyjają temu także ceny w menu. Chcesz pozwiedzać? Żaden problem! Czarnogóra to niewielkie państwo jest jednak niebywale malownicze. To tutaj góry spotykają się z morzem. To tutaj zabytki komponują się cudowną górzystą naturą! Nawet sama Budva, w której będziemy stacjonować posiada starówkę usianą labiryntem wąskich uliczek, małych placów, restauracji pokrytych czerwoną dachówką, a całość otoczona murem obronnym, za którym także znajdziemy plażę! Czarnogóra… żyć, nie umierać – moc atrakcji dla ciała i ducha.

Rejs po Zatoce Kotorskiej

Całodniowy rejs po Zatoce zaczynamy od wyjazdu z Budvy do portu w Tivacie, następnie udajemy w rejs do Herceg Novi.

Samo miasto uchodzi za jedno z najładniejszych miasteczek w tej byłej Republice Jugosłowiańskiej. I naprawdę jest przepiękne! Kolejny przystanek naszego rejsu to plaża Zanjic mamy ok. godzinę wolnego czasu na odpoczynek, kąpiel i plażowanie. Chętni za dodatkową opłatą mogą popłynąć do Błękitnych Grot. 

Potem udajemy się w kierunku wysepki, gdzie znajduje się kościół katolicki „Naszej Pani na Skałach” Rejs kończymy w Kotorze, gdzie będziemy mieć również czas wolny na obiad oraz zakupy. Stamtąd ruszamy autokarem w drogę powrotną do Budvy.

Brak turnusów

Dzień 1
 • Wylot z Polski

 • 🏢Przyjazd i zakwaterowanie w Budvie

 • Wieczorna integracja

Dzień 2-7
 • 🍸Pobyt w Budvie/ Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • 📍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • 🚢Jednego dnia całodzienny rejs statkiem po Zatoce Kotorskiej

 • Wspólne wieczorne animacje i imprezy tematyczne

Dzień 8
 • Wylot do Polski

Kicz Party

Jedyna taka noc w życiu - kiedy nieważne co na siebie nałożysz, a możesz zostać królem nocy. Przepych i przemiał to drugie imię tej imprezy. Im więcej, im bardziej niedopasowane... tym lepiej. Kicz ponad wszystko!

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo! Red cup... Pozdro dla kumatych ;) Ci co przetrwali red cup party, wiedzą co to znaczy szamp... Znaczy RED CUPOWA zabawa. Hardy Part, party HARD. Nie bierzemy jeńców i lecimy z imprezą, którą umie ogarnąć tylko hardkorowa ekipa ST! Niektórzy uczestnicy jeżdżą specjalnie na RED CUPY. Beer Pong, Flanki, Flip Cup... brzmi znajomo? To sztos! A jak nie to żaden problem - nadrobimy! ;)

Nie gadać tylko wbijać!

Hawaiian

Kolorowe girlandy, arbuzowy koktajl i gra w limbo. Na tej imprezie poczujesz się jak na najbardziej odległych, piaszczystych wyspach archipelagu Hawajów.

 

Rejs po Boce Kotorskiej

Podczas tego dnia będziemy zwiedzać najciekawsze miejsca wzdłuż Boki Kotorskiej - nazywanej Fiordem Południowej Europy. Dzisiaj pora na ogromną dawkę widoków, zabytków i możliwości zrobienia świetnych zdjęć! Najpierw zabierzemy Was do czarnogórskiej perły: do Kotoru. Jest to niebywale fotogeniczne miasto kupców i żeglarzy, położone u podnóża gór i otoczone olbrzymim murem obronnym. Wygospodarujemy także czas wolny na indywidualną eksplorację miasta, lub wspięcie się na punkty widokowe wzdłuż murów! Odwiedzimy klimatyczny Perast, gdzie na sztucznej wyspie zbudowano kościółek na wodzie. Podążając dalej wybrzeżem Boki Kotorskiej pod samymi górami dotrzemy do Herceg Novi samo miasto uchodzi za jedno z najładniejszych miasteczek w byłej Republice Jugosłowiańskiej. I naprawdę jest przepiękne!  Na deser podczas drogi powrotnej zabierzemy Was do Tivatu zwanego pod nazwą Porto Montenegro, w jego nowoczesnej marinie zakotwiczone są luksusowe jachty za miliony $. Przez całą drogę będzie z nami lokalny przewodnik, który przybliży nam historię Montenegro!
Możliwość zrobienia pętli w odwrotnym kierunku zaczynając od Tivatu i kończąc na czasie wolnym w Kotorze.

Cena: 35 euro

Brak turnusów

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 20 000 €

Koszty Ratownica: 10 000 € 

NNW: 1250 €
 
OC w życiu prywatnym i sportowe
 • szkody na mieniu: 5 000 €
 • szkody na osobie: 10 000 €
Bagaż: 200 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25
 

Ubezpieczenie KL + NNW PREMIUM

Oferowane przez nas ubezpieczenie Wiener Premium ma większą sumę ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie kosztów leczenia w tym COVID-19: 60 000 €

Koszty Ratownica: 10 000 € 
NNW: 5 000 €
OC w życiu prywatnym i sportowe:
 
 • szkody na mieniu: 25 000 €
 • szkody na osobie: 50 000 €
Bagaż: 500 €
 


Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Telefon: + 48 22 564 06 25

 

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

PAWEŁ SZCZOTKA

Koordynatorem tego wyjazdu jest Paweł Szczotka.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nim na Messengerze klikając w poniższy link:

Zadaj pytanie

Cena zawiera
 • 🏢7 noclegów w hotelu

 • 🍴7 śniadań w restauracji

 • 🚢Rejs po Zatoce Kotorskiej

 • Przelot do Czarnogóry

 • Transfer lotnisko-hotel-lotnisko

 • Opieka Kadry ST

 • Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu - 50 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - 15 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Pomocowego (15 PLN doliczane do umowy)

 • 30 euro opłaty dewizowej (płatne w panelu klienta do 3 dni przed wyjazdem)

Nie zawiera (fakultatywne)
 • Wycieczek fakultatywnych

Podziel się i zbierz ekipę