Logo
Logo Logo
Potwierdzone wyjazdy >
Sprawdz aktualnie obowiązujace obostrzenia >

Bośnia | Neum

Neum, Bośnia

Przepraszamy, aktualnie nie ma terminów na ten wyjazd.
Brak turnusów
Dzień 1 - 2
 • 🚍Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem

 • 📍Przejazd przez Słowację i Węgry i przyjazd do Neum

 • Zakwaterowanie w hotelu

 • 📢Spotkanie organizacyjne/ walkaround / Wieczorne wyjście integracyjne

Dzień 3 - 8
 • 📍Pobyt w Neum / Aktywny czas na plaży / Animacje i gry terenowe

 • 📍Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

 • 📢Wyjścia do klubów, koncerty, imprezy tematyczne

Dzień 9-10
 • Wykwaterowanie i przejazd do Dubrovnika

 • 📍Całodzienny pobyt w Dubrovniku

 • 🚍Przejazd przez Węgry i Słowację / Przyjazd do Katowic ok. 12:00, do Warszawy ok. 17:00

Active Beach

Aktywny plażing!

Zero nudy, mnóstwo śmiechu i energii! Chcecie spędzić aktywnie czas na plaży? Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę przeróżnych animacji plażowych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Red Cup

Marzyliście kiedyś o amerykańskiej domówce? My Wam to umożliwimy! Koszule w kratę, trampki, baseballówki, full capy i czerwony kolor będą tego wieczora rządzić na parkiecie. Wyposażeni w czerwone kubki i piwo będziecie mogli zagrać w ulubione gry na american party - flip cup i beer pong. Barman, lej to piwo!

Medjugorje - Wodospady Kravica

Wyjazd po śniadaniu. Przejazd do Medjugorje - zwiedzanie Góry Obiawień – wzniesienia Podbrdo we wsi Bijakovici, gdzie wizjonerzy widzieli Maryję na początku objawień. Miało to miejsce pod koniec czerwca 1981 roku. Od tego momentu gromadzą się tutaj pielgrzymi i odmawiają różaniec. W dzień i w nocy można tutaj spotkać grupy pielgrzymów, które wspinają się do miejsca pierwszego objawienia zaznaczonego pagórkiem z kamieni, na którym stoi krzyż. Na szlaku różańcowym są ustawione płaskorzeźby przedstawiające Radosne i Bolesne Tajemnice Różańca. Zwiedzanie kościoła parafialnego Sw. Jakuba który jest miejscem życia sakramentalnego i Eucharystii. Stary kościół parafialny, wybudowany pod koniec ubiegłego wieku, zniszczyło trzęsienie ziemi. Budowa nowego kościoła została zakończona w 1969 roku. Kościół, podobnie jak cała parafia, jest poświęcony św. Jakubowi starszemu, apostołowi i patronowi pielgrzymów. Msza święta w języku Polskim. Popołudniu przejazd na wodospady Krawica - grupa wodospadów położona wzdłuż rzeki Trebižat. Wodospady rozciągają się na ponad 100 metrach szerokości, a spadek poziomu dochodzi do 25 m. Wodospady powstały wskutek akumulacji marmuru trawertynu. Ze względu na malownicze położenie i krystalicznie czystą wodę jest popularnym miejscem kąpieli mieszkańców i turystów. Czas wolny na kapiele. Wieczorny przyjazd do hotelu.

Cena: 45€

Sarajewo – Jablanica

Po śniadaniu wyjazd do stolicy Bośni – Sarajevo. Po drodze zwiedzanie Jablanicy, miejsca wielkiej ofensywy wojsk niemieckich w kwietniu 1943 roku. Wojska niemieckie miały zamiar zniszczyć centralne dowództwo partyzantów Rady Centralnego Komitetu Komunistycznej Partii Jugosławii oraz partyzanckiego szpitala. Skutki tego historycznego wydarzenia są nadal widoczne na brzegach rzeki Neretwy, gdzie znajdują się pozostałości zburzonego mostu. Przejazd do Sarajewo - zwiedzanie w towarzystwie lokalnego przewodnika: Plac Sebilj, sławny plac, gdzie znajduje sie jedna z głównych fontann, Kazandziluk ulicy - znanej z handlu i garnków produkcji miedzianej, Meczet Bega został zbudowany w 1530r. Stara Cerkiew, Moricia Han, katolicka katedra, Wieczni Ogien, Lacinski Most - który jest często nazywany mostem Principa od Gavrilo Princip ktory dokonał zamachu na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, Rady Miasta, Muzeum Sarajewskiego wojennego tunelu . Czas wolny na bazarze Bas CarSija. Wieczorny Powrót do hotelu.

Cena: 65€

Pocitelj - Blagaj - Mostar

Śniadanie. Wyjazd do Pocitelj - znajduje się tu jeden z najlepiej zachowanych zespołów urbanistycznych z okresu dominacji tureckiej na terytorium Bośni i Hercegowiny. Nad miastem górują pozostałości średniowiecznej tureckiej twierdzy wzniesionej na gruzach starożytnego rzymskiego zamku.Krótki przejazd do pobliskiej wsi Blagaj i zwiedzanie jej zabytków – niezwykle piękne źródło rzeki Buna, obok którego znajduje się turecka Tekija ( islamski budynek religijny, w którym zbierali się derwisze). Sułtan turecki był zafascynowany tymi pięknymi źródłami i zarządził budowanie Tekiji. Ten budynek od XVI wieku był miejscem kultu derwiszów i do dziś jest jednym z najbardziej tajemniczych miejsc w Bośni i Hercegowinie. Przejazd do Mostaru - Zwiedzanie - zabytkowe centrum średniowiecznego miasteczka założonego przez Turków , Stary Most – symbol miasta (wpisany na listę UNESCO), który jest jedną z najbardziej znanych budowli na Bałkanach, meczet Koski Mehmed-Paszy, dom turecki , dzielnica Stara Carsija. Czas wolny na spacer po starowce. Powrot do hotelu.

Cena: 50€

Mini Montenegro

Po śniadaniu przejazd I zwiedzanie zatoki Boka Kotorska. Rejs statkiem do wyspi Matki Bożej ze Skały, gdzie znajduje się barokowe sanktuarium. Następnie zwiedzanie Kotoru, którego centrum wpisane jest na listę UNESCO - katedra św. Trifuna i symbol miasta - wieża zegarowa z XVI w. Przejazd malowniczą trasą widokową do górskiej części kraju. Po drodze postój na panoramicznym tarasie widokowym znajdującym się 900 m nad Zatoką Kotorską. Na końcu trasy leży wioska Njeguszi, miejsce słynące z największej dynastii Petrović Njegosz oraz z domowej roboty suszonej szynki, sera i przepysznej rakiji, gdzie zatrzymujemy się na degustację tych specjałów. Kolejny punkt trasy to przejazd przez PN Lovćen do miejscowości Cetynii, miasta które było kolebką czarnogórskiej państwowości i kultury oraz głównym centrum religijnym, a do 1918 r. stolicą tego kraju. W Cetynii krótki spacer z przewodnikiem i czas wolny. Powrót do hotelu.

Cena: 70€

Brak turnusów

Brak turnusów

Cena zawiera
 • 8 dni w Bośni (7 noclegów w hotelu)

 • 🍴7 śniadań oraz obiadokokolacji

 • 🚍Przejazd komfortowym autokarem

 • Opieka kadry ST

 • 📢Program animacyjny

 • SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na Twoja komórkę)

Nie zawiera (obowiązkowe)
 • 📛 Ubezpieczenia na czas wyjazdu 60 PLN (doliczane do umowy)

 • Opłaty klimatycznej 50 PLN (doliczane do umowy)

 • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

 • Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania 15 € (opłata obligatoryjna, płatna w trakcie wyjazdu)

 • 📍 Wycieczek fakultatywnych

Ubezpieczenie KL + NNW STANDARD

Oferowane przez nas ubezpieczenie UNIQA jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to ubezpieczenie, które powinno wystarczyć nawet na najbardziej skomplikowaną hospitalizację. Centrum Alarmowe – czynne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Do Centrum Alarmowego należy bezzwłocznie zgłaszać wszystkie zdarzenia objęte ubezpieczeniem, w celu uzyskania pomocy i skierowania do właściwej placówki.

Suma Ubezpieczenia: KL 20 000 €
Koszty Ratownica 6 000 €
NNW 4 000 €

 

Telefon: + 48 22 599 95 22

Karta EKUZ

EKUZ - Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego

Zachęcamy wszystkich podróżujących po Europie do bezpłatnego wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Karta uprawnia do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii.

 

Dlaczego warto wyrobić EKUZ?

- Zwolnienie z jakichkolwiek płatności za świadczenia medyczne w państwowych placówkach na terenie EOG i Szwajcarii

- Ułatwienie procedury weryfikacji ubezpieczenia (dużo szybsza pomoc w razie wypadku)

- W pełni bezpłatna pomoc nawet w bardzo poważnych wypadkach, których koszt przewyższa kwotę ochrony przez prywatnego ubezpieczyciela.

 

Procedura wyrabiania EKUZ jest niezwykle prosta - wystarczy pobrać i wypełnić wniosek, oraz złożyć do w najbliższym oddziale bądź delegaturze NFZ. Karta wydawana jest od ręki

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

Ograniczenie bagażowe - wyjazdy letnie i weekendowe

 

1. Bagaż główny - 1 sztuka: torba / walizka - Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm - Maksymalna waga 25 kg

2. Bagaż podręczny - 1 sztuka: plecak / miękka torba - Maksymalna waga 7 kg </br

Dopłaty:

Jeżeli Twój bagaż przekroczy dopuszczalną wagę zgłoś to wcześniej do biura i zapłać za dodatkowe kilogramy mniej niż w trakcie wyjazdu!

 • za każde dodatkowe 5 kg - 50 PLN (doliczane do umowy) lub 100 PLN (płatne na miejscu)
 • za dodatkową sztukę bagażu (do 20 kg) - 200 PLN (doliczane do umowy) lub 300 PLN (płatne na miejscu) 
 • Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

Paszport

Paszport

Paszport nie jest wymagany. Wystarczy WAŻNY dowód osobisty.

Przed rozpoczęciem wyjazdu prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Jeżeli okaże się, że dokument jest nieważny lub został kiedykolwiek zgłoszony jako zaginiony nie będzie możliwości przekroczenia granicy.

Rezerwacja

Rezerwacja

Możesz dokonać rezerwacji indywidualnie (tylko za siebie - dokwaterowanie), bądź za kilka osób - rezerwując cały pokój / apartament, a nawet kilka pokoi / apartamentów.
Osoby, które dokonują rezerwacji całych pokoi / apartamentów są przez nas premiowane niższą ceną za osobę.

Aby dokonać rezerwacji:
1. Kliknij rezerwuj i wybierz termin i opcję zakwaterowania
2. Dokonaj kalkulacji - dostosuj pokoje i ilość uczestników, dla których robisz rezerwację. Wybierz miejsce odjazdu, dobierz dodatki itp.
3. Przejdź do podsumowania, zaloguj się, podaj imiona i nazwiska uczestników.
Nazwij swoją grupę - pomoże nam to w organizacji i identyfikacji Was jako grupa.
4. Wybierz formę płatności i wpłać minimum zaliczkę przy rezerwacji.

Podziel się i zbierz ekipę