Logo
Logo Logo
Cover foto

Kadra Student Travel

Akademia Pilota Student Travel

Kadra Student Travel

Podczas wyjazdu ze Student Travel czuwa nad Wami nasza sprawdzona i niezawodna Kadra Pilotów Wycieczek, Animatorów i Rezydentów! 

Aby zostać wcielonym do ST TEAM każda z osób musiała przejść konkretne szkolenia (Akademia Student Travel, Study Tour) oraz pojechać na staż. Wszystko to po to aby być w pełni przygotowanym do pracy z najlepszymi klientami na świecie! 

ST TEAM to ludzie pełni pasji do podróży i z radością się nią dzielą z uczestnikami prowadzonych przez nich wyjazdów. Do tego posiadają wiele swoich zajawek i na pewno znajdziecie z nimi wspólny temat. To najlepsi z najlepszych i to właśnie oni zadbają o Twoje wakacje życia!

 

Dołącz do nas!

Rezydenci w Sezonie LATO 2019

Ola Dłuska - Albania

Ola (lipiec - sierpień) - połączenie doświadczenia z młodością. Niezwykle ambitna i pracowita. Zakochana w polskim morzu gdzie najchętniej nie schodziłaby z kite’a !

 

img

Renia Chrząścik - Bułgaria

Renia (lipiec, sierpień, wrzesień) - mówią o niej, że jest Królową Złotych Piasków, a ten tytuł został przyznany nie bez powodu! Złote zna jak własną kieszeń i na miejscu dopilnuje, żebyście przeżyli każdą imprezę! 

 

img

Dawid Malczewski - Czarnogóra

Dawid (lipiec - sierpień) - W Czarnogórze zakochał się podczas swojego pierwszego wyjazdu ze Student Travel, jeszcze jako klient. Teraz sprawi, że i Wy odkryjecie jak wspaniały jest ten kraj!

img

Daniel Obroślak - Czarnogóra

Daniel (wrzesień) - za dnia ogarnia wszystko i wszystkich, za to wieczorem prezentuje swoje prawdziwe umiejętności! Kiedy kluby będą już zamknięte, a wy nadal będziecie chcieli się pobawić Daniel chętnie zabierze gitarę i zagra wam kilka hitów! 

img

Paweł Musiał - Grecja

Paweł (czerwiec) - Najbardziej fit pilot z naszej kadry przygotowuje się na Korfu. Chciałby wrócić do formy z Rimini gdzie był rezydentem w zeszłym roku. Oprócz rezydentury ostatnio został stand uperem. Uważajcie na jego żarty. 

img

Cezary Wszołek - Grecja

Cezary (lipiec) - Dusza towarzystwa, rozkręcacz imprez, gawędziarz. Nie sposób się z nim nudzić. Niedługo będzie sławnym YouTuberem, ale przedtem zapewni Wam najlepszą imprezę na Korfu!

img

Julian Malczewski - Grecja

Julian (sierpień - wrzesień) - już w zeszłym roku okazało się, że Julian i Korfu to strzał w dziesiątkę, a w tym sezonie będzie jeszcze lepiej. Korfu zna jak własną kieszeń. Dodatkowo mistrz plaży i wieczornych animacji! 

img