Logo
Logo Logo
Cover foto

Kadra Student Travel

Akademia Pilota Student Travel

Kadra Student Travel

Podczas wyjazdu ze Student Travel czuwa nad Wami nasza sprawdzona i niezawodna Kadra Pilotów Wycieczek, Animatorów i Rezydentów! 

Aby zostać wcielonym do ST TEAM każda z osób musiała przejść konkretne szkolenia (Akademia Student Travel, Study Tour) oraz pojechać na staż. Wszystko to po to aby być w pełni przygotowanym do pracy z najlepszymi klientami na świecie! 

ST TEAM to ludzie pełni pasji do podróży i z radością się nią dzielą z uczestnikami prowadzonych przez nich wyjazdów. Do tego posiadają wiele swoich zajawek i na pewno znajdziecie z nimi wspólny temat. To najlepsi z najlepszych i to właśnie oni zadbają o Twoje wakacje życia!

 

Dołącz do nas!

Renia Chrząścik - Bułgaria

Renia (lipiec, sierpień, wrzesień) - mówią o niej, że jest Królową Złotych Piasków, a ten tytuł został przyznany nie bez powodu! Złote zna jak własną kieszeń i na miejscu dopilnuje, żebyście przeżyli każdą imprezę! 

 

img

Dawid Malczewski - Czarnogóra

Dawid (lipiec - sierpień) - W Czarnogórze zakochał się podczas swojego pierwszego wyjazdu ze Student Travel, jeszcze jako klient. Teraz sprawi, że i Wy odkryjecie jak wspaniały jest ten kraj!

img

Szymon Ryczko

Szymon to menadżer i "opiekun" włoskich rewirów, a konkretnie Rimini. Mimo, że był w prawie całej Europie, to zimny aperol, pizza i klimat panujący nad Adriatykiem jest jego działką. Zna tutaj wszystkich, a na pewno tych, którzy są najważniejsi choć do Ojca Chrzestnego mu daleko (za to przypomina włamywacza Marva z Kevina!). Z nim pójdziecie na najgorętsza imprezę w Rimini, ale też zwiedzicie i dowiecie się ciekawostek historycznych o odwiedzanych zabytkach. Ze swoimi włoskimi przyjaciółmi weźmie Was na najlepszą plażę i aperetivo. Oprócz Włoch uwielbia Bałkany - Czarnogórę i Albanię w szczególności. Poza podróżowaniem jego pasją jest muzyka, tworzy i śpiewa pod ksywką Simonu - tak najczęściej wszyscy się do niego zwracają.

img

Cezary Wszołek - Grecja

Cezary (lipiec) - Dusza towarzystwa, rozkręcacz imprez, gawędziarz. Nie sposób się z nim nudzić. Niedługo będzie sławnym YouTuberem, ale przedtem zapewni Wam najlepszą imprezę na Korfu!

img

Maciej Taraniuk

Maciej jest podróżnikiem z krwi i kości. Jego oczkiem w głowie jest EuroTRIP. Potrafi pokazać Europę, której nie znacie.

img