Logo
Logo Logo
ZG

Z.G. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd mega intensywny, ale świetnie zorganizowany, ogrom rzeczy do zobaczenia, pilotka the best

5

2025-05-10 (data)

AO

A.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Niesamowity wyjazd Ola jako pilotka sprawdziła się super.

5

2025-05-10 (data)

MG

M.G. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd z Student Travel do Japonii to była totalna petarda! Tokio, Kioto, Osaka – każdy dzień pełen wrażeń i niezapomnianych momentów. Przewodniczka Ola to najbardziej odpowiedzialna, szalona i świetna kobieta, która sprawiła, że każda chwila była wyjątkowa. Idealne połączenie zwiedzania i zabawy!

5

2025-05-10 (data)

MW

M.W. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Długo tego wyjazdu nie zapomnę!

4.8

2025-05-10 (data)

OO

O.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Było super, nic dodać nic ująć. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

5

2025-05-10 (data)

OO

O.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Było super, nic dodać nic ująć. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

5

2025-05-10 (data)

AP

A.P. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd bardzo udany !A Ola najlepsza z najlepszych !

5

2025-05-10 (data)

WS

W.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Najlepszy wyjazd na jakim byłam! Nie sądziłam że poznam tak wspaniałych ludzi. Polecam każdemu

5

2025-05-10 (data)

JB

J.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Przygoda życia!

5

2025-05-10 (data)

ES

E.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Tego nie da się opisać, Japonie z ST trzeba przeżyć!

5

2025-05-10 (data)

MC

M.C. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Super wyjazd!

4.8

2025-05-10 (data)

MK

M.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd TOP pod wzgledem organizacji, planu, hoteli ale rowniez pod wzgledem najlepszej pilotki, byla niesamowicie przygotowana! Dzieki niej rowniez bardzo zgralismy sie jako grupa, bylo duzo integracji i wspolnego czasu, 10/10!

5

2025-05-10 (data)

MB

M.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Bardzo dobry, ciekawie poprowadzony wyjazd, solidny pilot Jakub Golański, do tańca i do różańca

5

2026-05-09 (data)

PB

P.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Było super pod każdym względem.

5

2026-05-09 (data)

PS

P.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd intensywny, ale z pozytywnej strony. Japonia była warta każdej minuty i będę ją dobrze wspominać.

4.8

2026-05-09 (data)

ND

N.D. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Uważam że wyjazd bardzo dobrze był ułożony aby maksymalnie wykorzystać czas i potencjał odwiedzanych miejsc

5

2026-05-09 (data)

JK

J.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

To mój 5 wyjazd z ST i najlepszy do tej pory! Program był różnorodny i intensywny, a Japonia okazała się ciekawa i zachwycająca - aż chce się wrócić po więcej. Na ogromny plus zasługuje pilot Kuba - świetny, profesjonalny, a przy tym super integrował grupę. A ekipa lepsza trafić się nie mogła! <3

5

2026-05-09 (data)

NN

N.N. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Dobrze skonstruowana wycieczka - Różnorodny program

4.8

2026-05-09 (data)

RK

R.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd niesamowity, świetnie poprowadzony! Nie wyobrażam sobie lepiej spędzić dwóch tygodni w Japonii! Duża brawa dla pilota Jakuba za świetne rozplanowanie każdego dnia, integrowanie grupy oraz przesyłanie polecajek na każdy czas wolny, przez co nie było ani chwili na nudę! Polecam każdemu!

4.8

2026-05-09 (data)


*Sprawdź opinie o konkretnych wycieczkach w zakładce “Wyjazdy”!

ZG

Z.G. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd mega intensywny, ale świetnie zorganizowany, ogrom rzeczy do zobaczenia, pilotka the best

2025-05-10 (data)

5
AO

A.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Niesamowity wyjazd Ola jako pilotka sprawdziła się super.

2025-05-10 (data)

5
MG

M.G. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd z Student Travel do Japonii to była totalna petarda! Tokio, Kioto, Osaka – każdy dzień pełen wrażeń i niezapomnianych momentów. Przewodniczka Ola to najbardziej odpowiedzialna, szalona i świetna kobieta, która sprawiła, że każda chwila była wyjątkowa. Idealne połączenie zwiedzania i zabawy!

2025-05-10 (data)

5
MW

M.W. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Długo tego wyjazdu nie zapomnę!

2025-05-10 (data)

4.8
OO

O.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Było super, nic dodać nic ująć. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

2025-05-10 (data)

5
OO

O.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Było super, nic dodać nic ująć. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

2025-05-10 (data)

5
AP

A.P. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd bardzo udany !A Ola najlepsza z najlepszych !

2025-05-10 (data)

5
WS

W.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Najlepszy wyjazd na jakim byłam! Nie sądziłam że poznam tak wspaniałych ludzi. Polecam każdemu

2025-05-10 (data)

5
JB

J.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Przygoda życia!

2025-05-10 (data)

5
ES

E.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Tego nie da się opisać, Japonie z ST trzeba przeżyć!

2025-05-10 (data)

5
MC

M.C. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Super wyjazd!

2025-05-10 (data)

4.8
MK

M.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd TOP pod wzgledem organizacji, planu, hoteli ale rowniez pod wzgledem najlepszej pilotki, byla niesamowicie przygotowana! Dzieki niej rowniez bardzo zgralismy sie jako grupa, bylo duzo integracji i wspolnego czasu, 10/10!

2025-05-10 (data)

5
MB

M.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Bardzo dobry, ciekawie poprowadzony wyjazd, solidny pilot Jakub Golański, do tańca i do różańca

2026-05-09 (data)

5
PB

P.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Było super pod każdym względem.

2026-05-09 (data)

5
PS

P.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd intensywny, ale z pozytywnej strony. Japonia była warta każdej minuty i będę ją dobrze wspominać.

2026-05-09 (data)

4.8
ND

N.D. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Uważam że wyjazd bardzo dobrze był ułożony aby maksymalnie wykorzystać czas i potencjał odwiedzanych miejsc

2026-05-09 (data)

5
JK

J.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

To mój 5 wyjazd z ST i najlepszy do tej pory! Program był różnorodny i intensywny, a Japonia okazała się ciekawa i zachwycająca - aż chce się wrócić po więcej. Na ogromny plus zasługuje pilot Kuba - świetny, profesjonalny, a przy tym super integrował grupę. A ekipa lepsza trafić się nie mogła! <3

2026-05-09 (data)

5
NN

N.N. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Dobrze skonstruowana wycieczka - Różnorodny program

2026-05-09 (data)

4.8
RK

R.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni

Wyjazd niesamowity, świetnie poprowadzony! Nie wyobrażam sobie lepiej spędzić dwóch tygodni w Japonii! Duża brawa dla pilota Jakuba za świetne rozplanowanie każdego dnia, integrowanie grupy oraz przesyłanie polecajek na każdy czas wolny, przez co nie było ani chwili na nudę! Polecam każdemu!

2026-05-09 (data)

4.8