Z.G. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd mega intensywny, ale świetnie zorganizowany, ogrom rzeczy do zobaczenia, pilotka the best
2025-05-10 (data)
A.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Niesamowity wyjazd Ola jako pilotka sprawdziła się super.
2025-05-10 (data)
M.G. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd z Student Travel do Japonii to była totalna petarda! Tokio, Kioto, Osaka – każdy dzień pełen wrażeń i niezapomnianych momentów. Przewodniczka Ola to najbardziej odpowiedzialna, szalona i świetna kobieta, która sprawiła, że każda chwila była wyjątkowa. Idealne połączenie zwiedzania i zabawy!
2025-05-10 (data)
M.W. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Długo tego wyjazdu nie zapomnę!
2025-05-10 (data)
O.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Było super, nic dodać nic ująć. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
2025-05-10 (data)
O.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Było super, nic dodać nic ująć. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
2025-05-10 (data)
A.P. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd bardzo udany !A Ola najlepsza z najlepszych !
2025-05-10 (data)
W.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Najlepszy wyjazd na jakim byłam! Nie sądziłam że poznam tak wspaniałych ludzi. Polecam każdemu
2025-05-10 (data)
J.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Przygoda życia!
2025-05-10 (data)
E.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Tego nie da się opisać, Japonie z ST trzeba przeżyć!
2025-05-10 (data)
M.C. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Super wyjazd!
2025-05-10 (data)
M.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd TOP pod wzgledem organizacji, planu, hoteli ale rowniez pod wzgledem najlepszej pilotki, byla niesamowicie przygotowana! Dzieki niej rowniez bardzo zgralismy sie jako grupa, bylo duzo integracji i wspolnego czasu, 10/10!
2025-05-10 (data)
M.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Bardzo dobry, ciekawie poprowadzony wyjazd, solidny pilot Jakub Golański, do tańca i do różańca
2026-05-09 (data)
P.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Było super pod każdym względem.
2026-05-09 (data)
P.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd intensywny, ale z pozytywnej strony. Japonia była warta każdej minuty i będę ją dobrze wspominać.
2026-05-09 (data)
N.D. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Uważam że wyjazd bardzo dobrze był ułożony aby maksymalnie wykorzystać czas i potencjał odwiedzanych miejsc
2026-05-09 (data)
J.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
To mój 5 wyjazd z ST i najlepszy do tej pory! Program był różnorodny i intensywny, a Japonia okazała się ciekawa i zachwycająca - aż chce się wrócić po więcej. Na ogromny plus zasługuje pilot Kuba - świetny, profesjonalny, a przy tym super integrował grupę. A ekipa lepsza trafić się nie mogła! <3
2026-05-09 (data)
N.N. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Dobrze skonstruowana wycieczka - Różnorodny program
2026-05-09 (data)
R.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd niesamowity, świetnie poprowadzony! Nie wyobrażam sobie lepiej spędzić dwóch tygodni w Japonii! Duża brawa dla pilota Jakuba za świetne rozplanowanie każdego dnia, integrowanie grupy oraz przesyłanie polecajek na każdy czas wolny, przez co nie było ani chwili na nudę! Polecam każdemu!
2026-05-09 (data)
*Sprawdź opinie o konkretnych wycieczkach w zakładce “Wyjazdy”!
Z.G. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd mega intensywny, ale świetnie zorganizowany, ogrom rzeczy do zobaczenia, pilotka the best
2025-05-10 (data)
A.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Niesamowity wyjazd Ola jako pilotka sprawdziła się super.
2025-05-10 (data)
M.G. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd z Student Travel do Japonii to była totalna petarda! Tokio, Kioto, Osaka – każdy dzień pełen wrażeń i niezapomnianych momentów. Przewodniczka Ola to najbardziej odpowiedzialna, szalona i świetna kobieta, która sprawiła, że każda chwila była wyjątkowa. Idealne połączenie zwiedzania i zabawy!
2025-05-10 (data)
M.W. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Długo tego wyjazdu nie zapomnę!
2025-05-10 (data)
O.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Było super, nic dodać nic ująć. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
2025-05-10 (data)
O.O. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Było super, nic dodać nic ująć. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
2025-05-10 (data)
A.P. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd bardzo udany !A Ola najlepsza z najlepszych !
2025-05-10 (data)
W.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Najlepszy wyjazd na jakim byłam! Nie sądziłam że poznam tak wspaniałych ludzi. Polecam każdemu
2025-05-10 (data)
J.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Przygoda życia!
2025-05-10 (data)
E.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Tego nie da się opisać, Japonie z ST trzeba przeżyć!
2025-05-10 (data)
M.C. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Super wyjazd!
2025-05-10 (data)
M.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd TOP pod wzgledem organizacji, planu, hoteli ale rowniez pod wzgledem najlepszej pilotki, byla niesamowicie przygotowana! Dzieki niej rowniez bardzo zgralismy sie jako grupa, bylo duzo integracji i wspolnego czasu, 10/10!
2025-05-10 (data)
M.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Bardzo dobry, ciekawie poprowadzony wyjazd, solidny pilot Jakub Golański, do tańca i do różańca
2026-05-09 (data)
P.B. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Było super pod każdym względem.
2026-05-09 (data)
P.S. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd intensywny, ale z pozytywnej strony. Japonia była warta każdej minuty i będę ją dobrze wspominać.
2026-05-09 (data)
N.D. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Uważam że wyjazd bardzo dobrze był ułożony aby maksymalnie wykorzystać czas i potencjał odwiedzanych miejsc
2026-05-09 (data)
J.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
To mój 5 wyjazd z ST i najlepszy do tej pory! Program był różnorodny i intensywny, a Japonia okazała się ciekawa i zachwycająca - aż chce się wrócić po więcej. Na ogromny plus zasługuje pilot Kuba - świetny, profesjonalny, a przy tym super integrował grupę. A ekipa lepsza trafić się nie mogła! <3
2026-05-09 (data)
N.N. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Dobrze skonstruowana wycieczka - Różnorodny program
2026-05-09 (data)
R.K. o wyjeździe Majówka I Japonia I W kraju samurajów i kwitnącej wiśni
Wyjazd niesamowity, świetnie poprowadzony! Nie wyobrażam sobie lepiej spędzić dwóch tygodni w Japonii! Duża brawa dla pilota Jakuba za świetne rozplanowanie każdego dnia, integrowanie grupy oraz przesyłanie polecajek na każdy czas wolny, przez co nie było ani chwili na nudę! Polecam każdemu!
2026-05-09 (data)


